Akrep Burcu 2013

Akrep Burcu 2013 

Akrep Burcu 2013 Falı

Akrep Burcu 2013 Falı

Aşk

2013 yılında yıldızlar aşk konusunda senden yana. Balık burcunda hareket eden Jüpiter sana mutluluk vaat ederken, Uranüs seni farklı arayışlar içine itiyor, Aldığın kozmik enerji ile aradığın aşkı bulabilir ve mutluluk duyacağın ilişkiler yaşayabilirsin. Değişik heyecanlar peşinde koşabilir ve maceralara sürüklenebilirsin. Ama ne var ki, Satürn gezegeninin etkisi ile ilişkilere kuşku ile yaklaşıyorsun. İçindeki kuşku ve endişelerden kurtulmalı ve de kollarını açarak yeni aşklara hazır olmalısın.

Yılın son aylarında burcunda hareket eden Venüs, aşk konusunda şansını açıyor. Bu etki altında süregelen ilişkinde mutluluğu yakalayabilirsin. Kalbin boşsa yeni teklifler alabilirsin. 8 Ekim-18 Kasım arası geri giden Venüs'ün etkisi ile bittiğini düşündüğün bir ilişki yeniden canlanabilir. 10 Şubat-7 Mart arası, Venüs sana mutluluk vaat ediyor. Ağustos ayında açıklanması zor duygular yaşayacaksın, aşk hayatında ise gizlilik içeren ilişkiler söz konusu... Hatalara açık olduğunu bilmeli ve duygularını kontrol altına tutmalısın. Pişman olacağın deneyimler yaşayabilir ve gizli düşmanlıkla karşılaşabilirsin. Atacağın adımlara ve ilişki içinde olduğun kişilere dikkat etmelisin. Sonbaharda burcunda hareket eden Venüs ve Mars’ın etkisiyle son derece çekici olacaksın. Herkesin beğenisini kazanacağın bu dönemde artan cesaretinle yeni bir aşka kucak açabilir veya süregelen ilişkinde mutluluğu yakalayabilirsin.

Aile

Plüton'un Oğlak burcuna geçişiyle birlikte önümüzdeki yıllarda kardeş ve yakın çevre ilişkilerinde köklü değişiklikler olurken kendine yeni bir yön çizebilirsin. Yılın ilk yarısında senden üst konumda bulunan aile büyüklerinle olan ilişkilerinde dikkatli olmalısın. Anlaşmazlıklar ve çatışmalar yaşanabilir.

Arkadaşlık

Duygu düşüncelerini paylaşmak istemeyen, her şeyi kontrol altında tutmaya çalışan birisin. İyi bir dert dinleyicisisin. 2013 yılında aldığın kozmik etki ile arkadaşlarınla birlikte katıldığın kültürel etkinliklerde hoşça vakit geçirebilir ve yaşamın farklı zevklerini tadabilirsin, yılın son aylarında artan çekiciliğin ve cesaretinle bulunduğun ortamlarda öne çıkabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsin.

Sağlık

2013 yılında Satürn gezegeninin etkisiyle karamsar düşünceler eşliğinde korku ve endişelere kapılabilir, içsel sıkıntılar duyabilirsin. Jüpiter ise yaşamdan zevk alacağın ve mutlu olacağın bir yılı gösteriyor. Bu durum sana çelişkili gelebilir. Tüm bu etkenler altında aşırı zevk düşkünlüğünün ve aşırı yapılan her şeyin sağlığını olumsuz etkileyeceğini bilmelisin.

Yerken, içerken eğlenirken ölçülü olmalı, kaslarını ve eklemlerini fazla zorlamamalısın. Yılın ilk yarısında Mars'ın etkisiyle ilişkilerde yaşanan sorunlar, stres oluşturabilir. Mart ayında Venüs’ün etkisiyle süregelen sağlık sonullarında iyileşme gözlemlenirken, çıkabilecek sorunlara çözüm bulman da kolay olacaktır. Yine bu etki altında yeni tedavi yöntemlerini deneyebilir, uygun diyet ve egzersizle fazla kilolarından kurtulabilirsin.

25 Nisan-20 Mayıs arası zararlı alışkanlıklarından ve seni zorlayan her şeyden kurtulmaya çalışabilirsin. Sağlığını korumak için uyku ve yemek düzenine dikkat etmeli, dinlenmek için kendine zaman ayırmalısın. Yıl boyunca hareketli olmalı, sportif faaliyetler ile eklem ve kaslarını güçlendirmeli ve vücudunu canlı tutmalısın.

Akrep Burcu 2013. Burçlar Akrep 2013, Akrep burcu 2013 falı.

Kahve Falı