Balık Burcu 2013

Balık Burcu 2013 

Balık Burcu 2013 Falı

Balık Burcu 2013 Falı

Aşk

2013 yılında burcunda hareket eden Jüpiter her konuda olduğu gibi aşkta da şansını açıyor. İyimser yaklaşımlarınla süregelen ilişkinde mutluluğu yakalayabilir ve yeni teklifler alabilirsin. Burcunda hareket eden Uranüs enerjini artırarak seni popüler yapıyor. Aldığın kozmik etki ile herkesin dikkatini çekebilir ve değişik heyecanlar peşinde koşabilirsin.

Uzun süredir Başak burcunda hareket eden Satürn seni ilişkinde bir hayli zorladı. Özel doğum haritalarında olumsuz yıldız etkileşimi olanlar bu etki altında yürümeyen ilişkilerini sonlandırmış olabilirler. Artık etkisinden yavaş yavaş kurtuluyorsun. 18 Ocak'a kadar olan dönemde mutluluk duyacağın ilişkiler yaşayabilirsin. 18 Ocak-12 Şubat arası aşk hayatında duygularını derinden etkileyen ve gizlilik içeren ilişkiler söz konusu...

12 Şubat-8 Mart arası burcunda hareket eden Venüs'ün etkisi ile dikkat çekecek ve çok beğenileceksin. 17 Şubat civarında Jüpiter ile Venüs'ün oluşturacağı birleşim aşk konusunda şansını açıyor. Yeni ilişki başlatmanın tam zamanı. Kalbin boşsa, bu etki altında seninle ilgilenenler olacaktır, içlerinden biri ile anlaşabilir ve yeni bir aşka kucak açabilirsin. Nisan ayında aşk hayatını olumlu etkileyen kozmik enerjiler var. Sevgilinle birlikte gezip eğlenebilir ve mutlu olacağın birliktelikler yaşayabilirsin. Yalnız 18 Nisan-11 Mayıs Merkür'ün etkisinde konuşmalarına dikkat etmeli ve sana laf taşıyan kişilerin konuşmalarına aldırmamalısın. Bu etki altında yanlış anlaşılma ve dedikodu sonucu ilişkinde sorun yaşayabilirsin.

20 Mayıs-15 Haziran arası yine çok mutlu olacağın bir dönem. Sevgilinle birlikte gezecek, eğlenecek, güzel duygusal anlar yaşayacaksın. Kalbin boşsa, bu dönemde aradığın aşkı bulma şansın fazla. Gideceğin eğlence yerlerinde ve kalabalık ortamlarda tanışacağın birine gönlünü kaptırabilirsin. 8 Haziran-29 Temmuz arası Mars'ın karşıt konumu ilişkiler açısından risk oluşturuyor. Bu dönemde birikmiş sorunlar ve ifade edilmeyen kızgınlıklar ortaya çıkarak ilişkinizin boyutunu değiştirebilir.

Bu etki altında eleştirilerin hedefi haline gelebilir ve farkında olmadan kendini tartışmanın içinde bulabilirsin. Özellikle üçüncü on günlük dönemde doğanlar ilişkilerinde dikkatli olmalılar. Ağustos ayında Venüs sana ilişkinde mutluluk vaat ederken Mars zorlayıcı durumlara dikkat çekiyor. Aldığın kozmik enerji ile sıra dışı duygusal ilişkiler yaşayabilir, aşırı bağımlılık ve kıskançlık duyguları geliştirebilirsin. Duygu ve isteklerindeki artışın etkisiyle farklı arayışlar içinde olabilirsin. Kalbin boşsa, gezip eğlenmeli, ciddi ilişki düşünmemelisin.

Duygularının etkisiyle yanılabilir ve sonu olmayan maceralara sürüklenebilirsin. 9 Eylül-8 Ekim arası sevgilinle birlikte tatil ve gezi fırsatlarını değerlendirebilirsin. Bu dönemde kalbin boşsa uzun yolculuklarda, tatil ve gezilerde, eğitim kuramlarının çevrelerinde tanışacağın biriyle ilişki başlatabilirsin. 8 Ekim-17 Kasım arası Venüs'ün ters hareketi ilişkilerde kopukluklara neden olabilir. Aralık ayında Venüs'ten olumlu etki alıyorsun. Süregelen ilişkinde mutluluğu yakalayabilir ve ilişkini renklendirecek olanaklardan yararlanabilirsin.

Aile

Siz Balık burçları duygusal, evinize ve ailenize düşkün insanlarsınız. 2013 yılında burcunda hareket eden Jüpiter'in etkisi ile ilişkilerinde daha iyimser yaklaşımlar içinde olacaksın. Geçtiğimiz yıllarda Satürn'ün zorlayıcı karşıt etkisi ile ilişkinde bir hayli zorlanmış ve ailenin desteğini almaya çalışmış olabilirsin. Satürn'ün Terazi burcuna geçişi ile birlikte ailenin desteğini alman zorlaşabilir. Artık sadece kendine güvenmeli ve kendi sorunlarını kendin çözmelisin. Satürn'ün etkisiyle miras türü paylaşımlarda ortaya çıkan sıkıntı verici durumlar ilişkilerine olumsuz yansıyabilir.

Arkadaşlık

Kolay etki altında kalan, uyumlu, duygusal ve sevecen bir insansın. Ama ne var ki, duyguların gibi arkadaş ilişkilerin de değişkenlik gösterir. Bir gün arkadaşlarınla birlikte olmak isterken diğer bir gün yalnızlığı seçebilirsin. 2013 yılında aldığın kozmik enerji ile iyimser düşüncelerle hareket edecek ve etrafınla iletişim içinde olacaksın. Sonbahar aylarında yabancı kültürlerden arkadaşlar edinebilir ve ufkunu aydınlatacak kişiler ile temasa geçebilirsin.

Sağlık

2013 yılında fiziksel ve ruhsal yönden güçlü olacak ve hayata daha iyimser gözler ile bakacaksın. Burcunda hareket eden Jüpiter her şeyi senin için kolaylaştıracağı için kilo almana neden olabilir. Bu etki altında yediğin, içtiğin her şeye dikkat etmeli ve kilonu kontrol altında tutmalısın. Satürn'den aldığın etki ile aşırı istek ve bağımlılıklarını sonlandırarak arınma yoluna gidebilirsin. Burcunda bulunan Uranüs enerjini artırıyor ve sinirsel gerilim oluşturuyor. Bu etki altında, gerilim sonucu bazı sağlık sorunları ortaya çıkabilir.

Yılın ilk yarısında Mars'ın konumu sağlığın için risk oluşturuyor. Bu dönemde çıkabilecek sorunları dikkate almalı, kendini fazla yormamalı, kazalara karşı da dikkatli olmalısın. Ocak ve Şubat aylarında yıldızların konumu duygu ve düşüncelerinde karışıklığa neden olabilir. Bu dönemde yaşanan belirsizlikler ve engellenmişlik hissi içsel sıkıntılar oluşturabilir.

Karamsar düşüncelere kapılmadan motivasyonunu yüksek tutmalı ve sıkıntıların geçici olduğunu bilmelisin. Mart ayında artan enerjin ile yeni hevesler peşinde koşabilirsin. Nisan ayında ilişkilerdeki hareketlilik ve yapacağın yolculuklar yorucu olabilir. 16 Haziran-10 Temmuz arası sağlığın Venüs’ün koruması altında. Bu dönemde süregelen sorunlarında iyileşme gözlemlenirken, çıkabilecek sorunlara çözüm bulman da kolay olacaktır. Yine bu dönemde kilo sorunun varsa uygun rejim ve egzersiz uygulayarak sonuç alman da mümkün.

28 Ekim-10 Aralık öneminde kendini fazla yorabilir ve yaşanan aksilikler nedeni ile gergin olabilirsin. Sağlığını korumak için yıl boyunca dengeli ve yeterli beslenme uygulamalı, yemekleri vaktinde yemeli ve kilonu kontrol altında tutmalısın. Uyku düzenine dikkat etmeli ve sinirsel gerilim oluşturacak ortamlarda bulunmamalısın. Sosyal faaliyetlere katılarak rahatlamalı ve ayaklarına iyi bakmalısın.

Balık Burcu 2013. Burçlar Balık 2013, Balık burcu 2013 falı.

Kahve Falı