Boğa Burcu 2013

Boğa Burcu 2013 

Boğa Burcu 2013 Falı

Boğa Burcu 2013 Falı

Aşk

2013 yılında sağlam ve geleceğe yönelik bir ilişki arayışı içinde olabilirsin. Katıldığın sosyal etkinliklerde ve arkadaş toplantılarında böyle biri ile karşılaşma olasılığın çok fazla. Uzun süredir arkadaş olarak sürdürdüğün bir ilişkinin aşka dönüştüğünü de görebilirsin. Arkadaşlarının tanıştıracağı biri ile anlaşman da mümkün. Ocak sonu Şubat başı partnerinle birlikte katılacağın arkadaş toplantılarında ve katılacağın sosyal etkinliklerde hoşça vakit geçirebilirsin.

Kalbin boşsa, katıldığın arkadaş gruplarında tanışacağın biri ile ciddi anlamda ilişki başlatabilirsin. Bu dönemde arkadaşça sürdürdüğün bir ilişkinin aşka dönüştüğünü de görebilirsin. Hatalara açık olduğunu bilmeli ve duygularını kontrol altında tutmalısın. Nisan ayında burcunda hareket eden Venüs çekiciliğini artırırken, Mars'ın konumu ailevi konularda risk oluşturuyor. Mayıs sonu haziran başı yıldızın Venüs'ten olumlu etki alıyorsun.

Sevgilinle birlikte gezecek, eğlenecek ve mutlu olacaksın. Kalbin boşsa kısa yollarda veya yakın çevrende tanışacağın biri ile ilişki başlatabilirsin. Temmuz yaşamdan zevk alacağın ve Kalbin boşsa aradığın aşkı bulma şansının en fazla olduğu ay... Sonbaharda yıldızın Venüs karşı cins ilişkilerini olumlu etkilerken, Mars'ın konumu bu konuda risk oluşturuyor. Yeni teklifler alabilir ve süregelen ilişkinin değerlendirmesini yapabilirsin.

Yalnız yeni bir beraberlik için acele etmemelisin. Mars’ın etkisi ile kısa süre sonra sorunlar ortaya çıkabilir. Bu etki altında ilişkinde sorun varsa, sorunun gerçek nedenini anlayarak çözüm bulabilir ve ilişkini yeniden değerlendirme ihtiyacı duyabilirsin. Aralık çok mutlu olacağın bir ay.

Aile

2013 yılında Satürn'ün etkisi ile dayı, hala, teyze, amca gibi takın akraba ilişkilerinde zorlanabilirsin. Engelleyici durumlar ve anlaşamama söz konusu... Kuzenlerinle ilişkilerinde sorun yok. Yılın ilk yarısında ev ve aile ile ilgili sıkıntı verici durumlar ile karşılaşabilirsin. Mars'ın etkisi ile aile içi anlaşmazlıklar, aile büyükleri ile ilgili sorunlar, taşınma, onarım gibi eve ait yorucu işler ve aileyi ilgilendiren konularda can sıkıcı gelişmeler söz konusu...

Arkadaşlık

Yalnızlıktan hoşlanmadığın için etrafında güvenilir, sıcak dostluklar ararsın. Arkadaş konusunda seçici davranır, öyle herkesle ilişki kurmazsın. 2013 yılında Jüpiter'in etkisiyle arkadaşların seni destekleyici konumda olacaklar. Aldığın kozmik etki ile yeni arkadaş gruplarına katılabilir ve arkadaşların ile yapacağın işbirliğinden çok şey kazanabilirsin.

Katıldığın arkadaş toplantılarında düşüncelerini paylaşabilir ve arkadaşlarından aldığın destek ile yeni çıkış yolları bulabilirsin. Üçüncü on günlük dönemde doğanlar Uranüs'ün etkisi ile farklı arayışlar içinde olabilirler. Eski arkadaşlıklarını bitirebilir ve yeni çevrelerde yeni arkadaş gruplarına katılabilirler. Bu etki altında doğru seçim yapacaklarını söylemek zor. Değişik amaçları olan gruplar içine çekilmeleri ve arkadaş etkisinde yanlış yönlendirilmeleri söz konusu...

Sağlık

Güçlü ve sağlam beden yapısına sahipsin, öyle çabuk hastalanmazsın. Ama ne var ki; önümüzdeki yıllarda Satürn'ün Terazi burcundaki transiti sağlığın açısından risk oluşturuyor. Satürn'ün olumlu etkisinden yararlanıp uygun diyet ve egzersizleri uygulayarak fazla kilolarından kurtulabilir ve sağlığın için gerekli önlemleri alabilirsin.

Beslenme alışkanlıklarını yeniden düzenleyebilir ve zararlı alışkanlıklarından kurtulmaya çalışabilirsin. Satürn'ün etkisi altında diş ve kemik sağlığına dikkat etmeli ve ayakkabı seçimini iyi yapmalısın. Uyku düzenine dikkat etmeli ve gerilimini azaltacak uğraşılar edinmelisin. Hafif sportif faaliyet ve yürüyüşler ile kaslarınızı güçlendirmeli ve vücudu canlı tutmalısın.

Boğa Burcu 2013. Burçlar Boğa 2013, Boğa burcu 2013 falı.

Kahve Falı