İkizler Burcu 2013

İkizler Burcu 2013 

İkizler Burcu 2013 Falı

İkizler Burcu 2013 Falı

Aşk

2013 yılında düşüncelerin başarı ve maddiyata yoğunlaşırken aşka zaman ayırmakta zorlanabilirsin. Satürn'ün etkisi altında sevilmeme hissiyle ilişkilerine sınır koyabilir ve zarar görmemek için etrafına duvar örebilirsin.

Ocak sonu şubat başı Venüs’ten olumlu etki alıyorsun. Sevgilinizle ilişkinizi renklendirecek olanaklardan yararlanabilir ve birlikte gezilere gidebilirsin. Kalbin boşsa bu dönemde gideceğin gezilerde, eğitim kurumlarının çevrelerinde ve katılacağın fuar ve seminer gibi yerlerde tanışacağın biri ile ilişki başlatabilirsin. Mart ayında erkek arkadaşınla birlikte katılacağın arkadaş toplantılarında ve katılacağın sosyal etkinliklerde hoşça vakit geçirebilirsin. Bu dönemde arkadaşça sürdürdüğün bir ilişkinin aşka dönüştüğünü de görebilirsin. Hatalara açık olduğunu bilmeli ve duygularını kontrol altında tutmalısın.

27 Nisan-20 Mayıs arası burcunda hareket eden Venüs etkisiyle çekici ve etkileyici olacaksın. Aldığın kozmik enerji ile süregelen ilişkinde mutluluğu yakalayabilir ve yeni bir aşka kucak açabilirsin. Kalbin boşsa bu dönemde seninle ilgilenenler olacaktır, içlerinden birini seçebilirsin Haziran sonu Temmuz başı Venüs'ten olumlu etki alıyorsun. 11 Temmıız-8Ağustos partnerini ailenle tanıştırabilir ve ailenin her konuda desteğini alabilirsin.

Ağustos; yaşamdan zevk alacağın ve mutlu olacağın bir ay. Sonbahar aylarında yaşamının diğer yönleri ön plana çıkarken, aşk konusunu es geçebilirsin Kasım ve Aralık aylarında Mars'ın konumu karşı cins ilişkileri açısından risk oluşturuyor. Bu dönemde Mars'ın etkisi ile aşırı duygusal tepkiler; tartışmalar ve eleştiriler ilişkilere olumsuz yansıyabilir. Birikmiş sorunlar açığa çıkarak ilişkilerin boyutunu değiştirebilir.

Aile

Uzun süredir Satürn, seni ev ve aile ile ilgili konularda sorumluluklarını artırarak zorladı. Artık zorlayıcı etkisinden yavaş yavaş kurtuluyorsun. 2013 yılında geleceğin ile ilgili olumlu gelişmeler bir şekilde aile ilişkilerine de olumlu yansıyacak. Bu yıl annenden, babandan ya da aile büyüklerinden aldığın destek ile geleceğe yönelik güvenli adımlar atabilirsin.

Sosyal ilişkilerine ve eğlence hayatına sınırlama koyabilir ve de yalnızlığı seçebilirsin. Yılın ilk yarısında Mars'ın konumu ve ters hareketi seni kardeş ve akraba gibi yakın çevre ilişkilerinde zorluyor. Yanlış anlaşılmalar, tartışmalar ve ilişkilerin boyutunu değiştirebilecek gelişmeler söz konusu... Bu etki altında kardeşlerinle ve yakın çevrende bulunanlar ile ilgilenme gereği duyabilir ve ilişkilerinde anlamsız çatışmalar içine girebilirsin. Öfkeni ilişkilerine yansıtmamaya özen göstermeli ve tartışmalardan uzak durmalısın.

Arkadaşlık

2013 yılında Satürn'ün etkisi ile toplumsal ilişkilerine sınırlama koyabilir, sevgi ve sadakati sorgulayabilir, arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinde zorlanabilirsin. Arkadaşlarından başka şeylerle ilgilenebilir ve daha ciddi çalışmalar içinde olabilirsin.

Sağlık

2013 yılında önemli bir sağlık sorunun yok. Yalnız Satürn'ün etkisiyle kendini keyifsiz ve mutsuz hissedebilir, yoğun tempo ve ilişkilerdeki hareketlilik nedeniyle yorulabilirsin. Yılın son aylarında, Akrep burcunda hareket edecek ve geri gidecek olan Venüs sağlığını olumlu etkiliyor. Bu etki altında, süregelen sağlık sorunun varsa çözüm bulabilir, uygun diyet ve egzersiz programları ile fazla kilolardan kurtulabilirsin.

Ocak ayında ruhsal amma yoluna gidebilir re seni zorlayan her şeyden kurtulmaya çalışabilirsin. 26 Nisan - 21 Mayıs arası burcunda hareket eden Venüs'ün etkisi ile her şeye daha iyimser gözler ile bakabilir ve mutlu olabilirsin.

3 Nisan-10 Haziran arası Merkür'ün konumu ve ters hareketi düşüncelerinde karışıklık ve içsel sıkıntılar oluşturabilir. 20 Ağustos-12 Eylül arası eve ait işler ve ilişkilerdeki hareketlilik sizi fazlasıyla yorabilir. Bu dönemde aşırı zevk düşkünlüğü beraberinde bazı sağlık sorunlarını da getirebilir; yerken, içerken, eğlenirken ölçüyü kaçırmamalı, spor yaparken dikkatli olmalı, eklem ve kaslarını fazla zorlamamalısın.

Sonbaharda sağlığın, Venüs'ün koruması altında. Her şeyin değerlendirmesini yaparak seni zorlayan yüklerden ve zararlı alışkanlıklardan kurtulmaya çalışabilirsin. Denemeye değer. Bu yıl sağlığını korumak için dengeli ve yeterli beslenme uygulamalı, uyku düzenine dikkat etmelisin. Sportif faaliyet ve yürüyüşlerle vücudunu canlı tutmalı ve hareketli olmalısın. Omuzlarını ve sırtını rüzgardan iyi korumalı, kirli ortamlardan uzak durmalısın.

İkizler Burcu 2013. Burçlar İkizler 2013, İkizler burcu 2013 falı.

Kahve Falı