Koç Burcu 2013

Koç Burcu 2013 

Boğa Burcu 2013 Falı

Boğa Burcu 2013 Falı

Aşk

2013 yılında Jüpiter'in konumu duygu ve hislerini artırarak seni farklı arayışlar içine itiyor. Aldığın etki ile gizli ilişkilere heves edebilir, duygularını derinden etkileyen ilişkiler yaşayabilir ve hayallerinde mutlu olabilirsin. Yılın ilk yarısında Mars’ın etkisi ile macera peşinde koşabilir ve süregelen ilişkinde sorun yaşayabilirsin. Bu etki altında gizli ilişkiye heves etmemeli ve sosyal konumunu olumsuz etkileyebilecek toplumsal değerlere uymayan davranışlarda bulunmamalısın. Satürn’ün konumu birinci on günlük dönemde doğanları karşı cins ilişkilerinde zorluyor ve üzerlerinde baskı oluşturuyor. 31 Temmuz civarında Mars ile Satürn'ün oluşturacağı birleşim Koç burcunun ilk günlerinde doğanlar için risk oluşturuyor. Bu etki altında birikmiş sorunlar açığa çıkarken, tartışmalar ve inatlaşmalar ilişkilerin boyutunu değiştirebilir. Görünen o ki, 2013 yılı senin için aşk konusunda zorlayıcı enerjiler getiriyor. Bu konuda dikkatli olmalı ve süregelen ilişkini korumalısın.

Aile

Aileni seversin, daima onlarla uyumlu ilişkiler içinde olmak ister ama dik başlı, çabuk öfkelenen, emir almaktan hoşlanmayan, olaylar karşısında çabuk tepki veren yaradılışınla sorun da yaşarsın. 2013 yılında aile büyüklerin ile iyi anlaşabilir ve her konuda desteklerini alabilirsin. Bu yıl sosyal ilişkilerindeki hareketlilik, ailenle olan ilişkini de, seni de zorlayabilir.

Arkadaşlık

Zihinsel ve duygusal canlılığını korumak için sosyal çevreye ihtiyaç duyarsın. Arkadaşlık ve dostluk ilişkilerine önem verir ama ilişkilerin kurallarını kendin koyarsın. Arkadaş ve dostların için verici davranır, yüzeysel ilişkilerden hoşlanmazsın. 2013 yılında aldığın kozmik enerji sayesinde iyimser düşünceler ile hareket edecek ve kendinden çok etrafında bulunanları mutlu etmeye çalışacaksın. Üçüncü on günlük dönemde doğanlar ilişkilerinde biraz daha gerçekçi ve önlemci olmalılar. Neptün'ün etkisiyle yanıltıcı durumlar ile karşılaşabilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirler.

Sağlık

Hareketli, enerjik, sağlıklısınız. Hareketli oluşun seni kazalara karşı açık hale getiriyor. Uzun süredir Başak burcunda hareket eden Satürn seni sağlık konusunda bir hayli zorladı ve göz ardı etmiş olduğun sağlık sorunlarını ortaya çıkardı. Bu etki altında süregelen sağlık sorunlarında artış olmuş olabilir. Müjde, artık etkisinden yavaş yavaş kurtuluyorsun. Yılın ilk yarısında Mars'ın etkisi altında aşırı zevk düşkünlüğü sağlık sorunlarına yol açabilir. Yerken, içerken, eğlenirken ve spor yaparken dikkatli olmalı, eklem ve kaslarını fazla zorlamamalısın. Sonbahar aylarında Venüs'ün olumlu etkisi ile seni zorlayan her şeyden ve zararlı alışkanlıklarından kurtulabilir ve yenilenme sürecine girebilirsin.

Koç Burcu 2013. Burçlar Koç 2013, Koç burcu 2013 falı.

Kahve Falı