Kova Burcu 2013

Kova Burcu 2013 

Kova Burcu 2013 Falı

Kova Burcu 2013 Falı

Aşk

2013 yılında iş hayatı ve parasal konular aşk hayatının önüne geçebilir. Burcunda hareket eden Neptün’ün etkisiyle kendini kandırabilir ve sonu belli olmayan ilişkilere girebilirsin. Bu etki altında karşına çıkan kişiler garip, güven vermeyen ve seni kandırmaya çalışan tipler olabilir. Yılın ilk yansında Mars'ın karşıt etkisi ile ilişkinde zorlanabilirsin. Tartışmalar, eleştiriler, ve gerilim oluşturan durumlar söz konusu... Bu etki altında süregelen ilişkini korumalı ve sevgiline karşı daha anlayışlı olmalısın.

Farkında olmadan tartışmaların içine çekebilir ve aşırı duygusal davranışlar ile karşılaşabilirsin. Bu dönemde yeni beraberliğe adım atmamalısın. 19 Ocak'a kadar olan dönemde içinde açıklayamadığın duygular ve aşk hayatında gizlilik içeren ilişkiler söz konusu... Gizli düşmanlık konusunda dikkatli olmalısın. Sevgilinle aranızı açmaya çalışanlar olabilir. 19 Ocak-11 Şubat arası burcunda hareket eden Venüs çekiciliğini artıyor ve aşk konusunda şansını açıyor. Bu etki altında herkesin ilgisini çekebilir ve süregelen ilişkinde mutlu olabilirsin.

Kalbin boşsa, seninle ilgilenenler olacaktır. Yalnız Mars'ın karşıt burcunda ters hareket edeceği bu dönemde yeni bir ilişki başlatmamalısın. Sonra üzülen sen olursun. 8 Mart-1 Nisan arası Venüs'ten olumlu etki alıyorsun. Süregelen ilişkinde mutluluğu yakalayabilirsin. 26 Nisan-20 Mayıs arası Venüs sana aşkta mutluluk vaat ederken Mars'ın konumu ilişkiler açısından risk oluşturuyor. Bu dönemde gezecek eğlenecek, güzel duygusal ilişkiler yaşayacaksın.

Kalbin boşsa, aradığın aşkı bulma şansın fazla. Gideceğin eğlence yerlerinde ve kalabalık ortamlarda tanışacağın biri ile ilişki başlatabilirsin. Yalnız Mars'ın karşıt konumu sorunlara neden olabilir. Bu dönemde toplumsal değerlere uymayan davranışlarda bulunmamalısın. Zararlı çıkan sen olursun. 15 Haziran-11 Temmuz arası Venüs sana mutluluk vaat ediyor, yeni teklifler alabilirsin.

11 Temmuz-7 Ağustos arası cinsel arzu ve isteklerinizde artış söz konusu... Bu dönemde sıra dışı duygusal ilişkiler yaşayabilir ve farklı arayışlar içinde olabilirsin. 8 Ağustos-8 Eylül arası kozmik enerjiler aşk açısından olumlu bir tablo çiziyor. Bu dönemde sevgilinle tatil ve gezi programlarına katılabilir ve ilişkini renklendirecek olanaklardan yararlanabilirsin. Kalbin boşsa, uzun yolculuklarda, tatil ve gezilerde, fuar seminer gibi yerlerde tanışacağın biriyle macera yaşayabilirsin.

Aile

Özgürlüğüne verdiğin önem ailenden kopacağın anlamına gelmez. 2013 yılının ilk yansında karşıt burcunda hareket eden Mars'ın etkisi ile gergin olabilir, karşı cins ilişkilerinde yaşadığın sorunları ailene yansıtabilirsin. İş ve para konusunun ön planda olacağı 2013 yılında ailene karşı olan sorumluluklarını es geçebilirsin. Satürn'ün etkisi ile partnerin ailesinin baskısını üzerinde hissedebilirsin.

Arkadaşlık

Sen bilgili, arkadaşları için verici ve aranılan bir dost ve arkadaşsın. İdealist düşünceleri olan, evrensel amaçlar içinde hareket eden ve etrafında olanlara ışık tutmaya çalışan birisin. İletişim kurmakta başarılı olduğun için çok fazla arkadaşın olabilir. 2013 yılında aldığın kozmik enerji ile iyimser düşünceler ile hareket edecek ve etrafınla iletişim içinde olacaksın. Satürn'ün etkisi ile senden yaşça büyük bilgili ve deneyim sahibi yeni dostlar edinebilirsin.

Sağlık

2013 yılında önemli bir sağlık sorunun yok. Yalnız yılın ilk yansında Mars’ın karşıt etkisi ile gergin olabilirsin. Sonbahar aylarında ise aşırı yorgunluk ve stres sağlığını olumsuz etkileyebilir. 10 Şubat’a kadar olan dönemde yıldızların konumu duygu ve düşüncelerinde karışıklığa neden olabilir. Bu dönemde yaşanan belirsizlikler ve engellenmişlik hissi içsel sıkıntılar oluşturabilir.

Karamsar düşüncelere kapılmadan motivasyonunu yüksek tutmalı ve sıkıntıların geçici olduğunu bilmelisin. 18 Mart-2 Nisan arası ilişkilerdeki hareketlilik ve yapacağın yolculuklar yorucu olabilir. 2 Nisan-11 Haziran arası ve ait işler ve ailevi sorunlar nedeni ile yorgun düşebilir ve gergin olabilirsin. Mayıs ayında aşırı zevk düşkünlüğü bazı sağlık sorunlarını da beraberinde getirebilir. Yerken, içerken, eğlenirken ölçülü olmalı, eklem ve kaslarını fazla zorlamamalısın.

20 Mayıs -11 Haziran arası sağlığın, Venüs'ün koruması altında. Bu dönemde süregelen sorunlarında iyileşme gözlemlenirken, çıkabilecek sorunlara çözüm bulman da kolay olacaktır. Yine bu dönemde kilo sorunun varsa uygun rejim ve egzersiz uygulayarak sonuç alman mümkün. 11-26 Haziran arası gezip eğlenebilir ve her şeye daha iyimser gözler ile bakabilirsin. 26 Haziran-11 Temmuz arası sağlığınla ilgilenme gereği duyabilirsin.

Ağustos ve Eylül aylarında yapılan yolculuklar yorucu olabilir. Bu dönemde uyku ve yemek düzenine dikkat etmeli, mikrobik durumlara karşı önlemci olmalısın. Kasım ayı ilişkiler açısından aktif olacağın bir ay. Kendini fazla yormamalısın. Aralık ayında Mars'ın etkisi ile yaşanan belirsizlikler, düşüncelerindeki karışıklık ve engellenmişlik hissi yıpratıcı olabilir.

Yıl boyunca sağlığını korumak için hareketli olmalı, sportif faaliyetler ve yürüyüşler ile vücudunu canlı tutmalısın, yemekleri vaktinde yemeli, sindirim sistemini yoracak ağır yağlı yiyeceklerden, kızartmalardan ve sert içkilerden uzak durmalısın. Diz ve bacak kaslarını zorlamamalı, kemiklerini güçlendirecek kalsiyumdan zengin yiyecekler yemelisin.

Kova Burcu 2013. Burçlar Kova 2013, Kova burcu 2013 falı.

Kahve Falı