Oğlak Burcu 2013

Oğlak Burcu 2013 

Oğlak Burcu 2013 Falı

Oğlak Burcu 2013 Falı

Aşk

2013 yılında Balık burcunda hareket eden Jüpiter’in enerjisi ilişkileri olumlu etkiliyor. Süregelen ilişkinde mutluluğu yakalayabilir, duygu ve düşüncelerini çok iyi ifade edebilirsin. Aldığın kozmik etki ile yakın çevrende ya da kısa yollarda tanışacağın biri ile yeni bir aşka kucak açabilirsin.

Yılın ilk yarısında artan sorumluluklar ve parasal konularda yaşanan aksilikler nedeni ile gergin olabilir, farklı arayışlar içine girebilirsin. Mars'ın etkisi altında hatalara açık olduğunu unutmamalı ve gizli ilişkilerden uzak durmalısın. Sonradan pişman olacağın deneyimler yasayabilirsin. Yılın ilk yarısında transit Mars’ın etkisi ile ilişkinde aşırı bağımlılık ve kıskançlık duygusu geliştirebilirsin. 19 Ocak'a kadar olan dönemde burcunda hareket eden Venüs çekiciliğini artırıyor ve aşk konusunda şansını açıyor. Bu etki altında herkesin ilgisini çekebilir ve süregelen ilişkinde mutlu olabilirsin.

Kalbin boşsa seninle ilgilenenler olacaktır. İçlerinden biri ile ilgilenerek yeni bir aşka kucak açabilirsin. 11 Şubat-8 Mart arası süregelen ilişkinde mutluluğu yakalayabilir ve birlikte kısa yolculuklar yapabilirsin. 1-26 Nisan arası Venüs sana aşkta mutluluk vaat ederken Mars'ın konumu ilişkiler açısından risk oluşturuyor. Bu dönemde gezecek eğlenecek, güzel duygusal ilişkiler yaşayacaksın.

Kalbin boşsa, aradığın aşkı bulma şansın fazla. Gideceğin eğlence yerlerinde ve kalabalık ortamlarda tanışacağın biri ile ilişki başlatabilirsin. Mars'ın etkisi ile macera peşinde koşabilir ve arayış içinde olabilirsin. 21 Mayıs-15 Haziran arası Venüs sana mutluluk vaat ediyor. Yeni teklifler alabilirsin. 15 Haziran-11 Temmuz arası cinsel arzu ve isteklerinde artış söz konusu.. Bu dönemde sıra dışı duygusal ilişkiler yaşayabilir ve farklı arayışlar içinde olabilirsin.

11 Temmuz-8 Ağustos döneminde kozmik enerjiler, aşk açısından olumlu bir tablo çiziyor. Bu dönemde sevgilinle tatil ve gezi programlarına katılabilir ve ilişkini renklendirecek olanaklardan yararlanabilirsin. Kalbin boşsa uzun yolculuklarda, tatil ve gezi yerlerinde, fuar seminer gibi yerlerde tanışacağın biriyle macera yaşayabilirsin.

10 Eylül'den yıl sonuna kadar olan dönemde Venüs’ten olumlu etki alıyorsun. 8 Ekim-8 Kasım arası geri giden Venüs'ün etkisi ile uzun süredir arkadaşça sürdürdüğün bir ilişki aşka dönüşebilir. Yine bu dönemde katıldığın bir toplantıda eski sevgiline rastlayabilir ve aranızdaki ateşi yeniden yakabilirsiniz. Aralık ayında kalbin boşsa, arkadaş çevrende tanışacağın birinden çok hoşlanabilir ve mutlu olacağın bir ilişki yaşayabilirsin.

Aile

Siz Oğlak'lar ailenize düşkün insanlarsınız. Zaman ve koşullar değişse de siz ailenizden ve uzaklaşmazsınız. 2013 yılında Uranüs’ün etkisi ile yakın çevre ve kardeş ilişkilerinde önemli değişiklikler söz konusu... Bu etki altında değişen koşullar ilişkilerin de boyutunu değiştirebilir. Üçüncü on günlük dönemde doğanlar, 26 Temmuz civarında Uranüs ile Satürn'ün oluşturacağı karşıt açının etkisi ile ilişkilerinde sorun yaşayabilirler. Baskı unsuru oluşturan gelişmeler, anlaşmazlıklar, düşünce farklılıkları ve inatlaşmalar söz konusu...

Arkadaşlık

Oğlak’lar son derece güvenilir ve bağlı arkadaş olur, yüzeysel sıradan ilişkiler kurmaz ve kalıcı dostluklar isterler. 2013 yılında aldığın kozmik enerji ile etrafınla iletişim içinde olacak ve yakın çevrende tanışacağın yeni arkadaşlar edineceksin. Uranüs’ün etkisi ile üçüncü on günlük dönemde doğanların yakın çevre, ilişkilerinde değişen koşullar, ilişkilerin de boyutunu değiştirebilir. Bu etki altında hayatından birileri çıkarken yerlerini yeni çevrelerde yeni birleri alabilir.

Sağlık

2013 yılında önemli bir sağlık sorunun yok. Yalnız artan yoğunluk ve gerek iş gerekse özel yaşamında ortaya çıkan yeni durumlar ve ilişkilerdeki hareketlilik bir hayli yorucu ve yıpratıcı olabilir. Ocak ayında yıldızların konumu iyimserliğini ve yaşam enerjini artırıyor. 1-18 Mart arası ilişkilerdeki hareketlilik ve yapacağın yolculuklar yorucu olabilir.

18 Mart-2 Nisan ve ait işler ve ailevi sorunlar nedeni ile yorgun düşebilir ve gergin olabilirsin. 18 Nisan-11 Mayıs arası aşırı zevk düşkünlüğünün bazı sağlık sorunlarını da beraberinde getirebileceğini unutmamalısın. 26 Nisan-20 Mayıs arası sağlığın Venüs'ün koruması altında. Bu dönemde süregelen sorunlarında iyileşme gözlemlenirken, çıkabilecek sorunlara çözüm bulman da kolay olacaktır. Yine bu dönemde kilo sorunun varsa uygun rejim ve egzersiz uygulayarak sonuç alabilirsin. 11-26 Haziran arası sağlığınla ilgilenme gereği duyabilir, yeni egzersiz ve diyet programları uygulayabilirsin.

26 Haziran-8 Temmuz arası Merkür'ün karşıt konumu motivasyonunu aşağı çekerek sinirsel gerilim oluşturabilir. Bu etki altında ani baş ağrıları ortaya çıkabilir. 28 Ekim-4 Aralık döneminde Mars'ın etkisi ile yaşanan belirsizlikler, düşüncelerindeki karışıklık ve engellenmişlik hissi yıpratıcı olabilir. Aralık ayında Mars'ın burcundaki transiti enerjini artıyor ve üzerinde sinirsel gerilim oluşturuyor. Bu etki altında kaza ve enfeksiyonlara karşı açık olduğunu unutmamalı, ani hareketlerde bulunmamalısın.

Yıl boyunca sağlığını korumak için hareketli olmalı, sportif faaliyetler ve yürüyüşler ile vücudunu canlı tutmalısın, yemekleri vaktinde yemeli, sindirim sisteminizi yoracak ağır yağlı yiyeceklerden, kızartmalardan ve sert içkilerden uzak durmalısın. Eklem ve kaslarını zorlamamalı, kemiklerini güçlendirecek kalsiyumdan zengin yiyecekler yemelisin. Bu yıl yakın çevrenle kuracağın iletişim sana çok iyi gelecek ve motivasyonunu yükseltecektir.

Oğlak Burcu 2013. Burçlar Oğlak 2013, Oğlak burcu 2013 falı.

Kahve Falı