Terazi Burcu 2013

Terazi Burcu 2013 

Terazi Burcu 2013 Falı

Terazi Burcu 2013 Falı

Aşk

2013 yılında okul hayatı, para ve ailevi konular aşk hayatının önüne geçebilir. 20 Ocak-10 Şubat arası yıldızın Venüs, sana mutluluk vaat ediyor. Sevdiğin kişi ile birlikte gezip eğlenebilir ve mutluluk duyacağın ilişkiler yaşayabilirsin. Kalbin boşsa, aradığın aşkı bulma şansın her zamankinden daha fazla... Mart ayında, Venüs'ün konumu karşı cins ilişkilerinde sana mutluluk vaat ediyor.

7 Haziran-28 Temmuz arasında açıklanması zor duygular, aşk hayatında ise gizlilik içeren ilişkiler yaşayabilirsin. Ağustos ayında burcunda hareket eden Venüs ve Marsın etkisiyle, son derece çekici olacaksın. Herkesin beğenisini kazanacağın bu dönemde artan cesaretinle yeni bir aşka kucak açabilir ve süregelen ilişkinde mutluluğu yakalayabilirsin.

Aile

Oğlak burcunda hareket eden Plüton’un etkisiyle ailevi konularda köklü değişiklikler yaşayabilir ve kendine yeni bir yön çizebilirsin. Tüm bu etkenler altında aile ilişkilerini mutlu bir şekilde sürdürebilmen için caba sarf etmen gerekiyor. Jüpiter’in olumlu etkisiyle amca, dayı, hala, teyze gibi yakın akrabalarının her konuda desteğini alabilirsin.

Arkadaşlık

Venüs etkisiyle nazik, anlayışlı, herkesle uyumlu ilişkiler içinde olmayı istiyorsun. Etrafında bulunanların beğenisini ve saygısını kazanmak senin için önemli. Her zaman için iyi bir dost ve arkadaşsın. 2013 yılında artan sorumlulukların nedeniyle, arkadaşlarına zaman ayırmakta zorlanabilirsin. Okul ortamında tanışacağın biri ile arkadaşlık ilişkini ilerletebilir ve mutluluk duyacağın bir ilişki oluşturabilirsin.

Yılın ilk yansında ilişki içinde olduğun kişileri iyi seçmelisin. Başarını ve mutluluğunu kıskanan bir arkadaşın, arkandan kuyunu kazabilir. Mars'ın Başak burcunda hareket edeceği 8 Haziran-29 Temmuz arası gizli düşmanlık konusunda dikkatli olmalısın!

Sağlık

Uzun süredir Başak burcunda hareket eden Satürn, ruhsal yönden seni zorladı. Satürn senden sabırlı olmanı istiyor. Satürn gezegeninin bu etkisiyle, hiçbir neden yokken kilo kaybedebilirsin. Sağlığına daha çok dikkat etmeli, yaşanan her ne ise kabullenmeli ve olaylara gerçekçi bir şekilde yaklaşmalısın.

2013 yılında Jüpiter'in enerjisi, sağlığına olumlu yansıyor. Süregelen rahatsızlıklarında iyileşme olurken, çıkabilecek sağlık sorunlarına da kolaylıkla çözüm bulabilirsin. Yalnız özel doğum haritanda; Balık burcunda olumsuz bir etkileşim varsa, Jüpiter'in enerjisinin sağlık sorunlarını tetikleyici etken oluşturabileceğini de unutmamalısın.

28 Temmuz-14 Eylül arası burcunda hareket eden Mars, fiziksel enerjini artırarak gerilim oluşturabilir. Açık havada yapacağın yürüyüşler ile gerilimini azaltmalısın. Sağlığını korumak için her şeyden önce kendine güvenmeli, moralini yüksek tutmalısın. Hayatın güzel yanlarını görmeye çalışmalı ve her şeyi kendine dert etmemelisin. Uyku ve yemek düzenine dikkat etmeli, dinlenmek için kendine zaman ayırmalısın. Bol su içerek boşaltım sistemine yardım etmeli, sportif faaliyet ve aktivitelerle vücudunu canlı tutmalısın.

Terazi Burcu 2013. Burçlar Terazi 2013, Terazi burcu 2013 falı.

Kahve Falı