Yay Burcu 2013

Yay Burcu 2013 

Yay Burcu 2013 Falı

Yay Burcu 2013 Falı

Aşk

2013 yılında Balık burcunda hareket eden Jüpiter sana aşk konusunda mutluluk vaat ediyor. 20 Ocak-10 Şubat arası Venüs'ten olumlu etki alıyorsun Sevgilinle iyi anlaşabilir, aranızda sorun varsa konuşarak çözüm bulabilirsiniz. 10 Şubat-7 Mart arası sevgilin varsa ailenle tanıştırabilir, kalbin boşsa aile dostlarının tanıştıracağı biri ile anlaşabilirsin.

Nisan ayında hayatının diğer yönleri aşk hayatının önüne geçebilir. 25 Nisan-20 Mayıs arası mutluluk duyacağın ilişkiler yaşayabilirsin. 21 Mayıs-15 Haziran döneminde cinsel arzu ve isteklerinde artış söz konusu... Aldığın kozmik enerji ile tutkulu aşklar yaşayabilir ve farklı arayışlar içinde olabilirsin. Bu etki altında kalbin boşsa gezip eğlenmeli ciddi ilişki düşünmemelisin. Uygun kişiyi seçmekte zorlanabilir ve pişman olacağın deneyimler yaşayabilirsin. 15 Haziran-10 Temmuz arası sevgilinle birlikte ilişkinizi renklendirecek olanaklardan yararlanabilir ve birlikte tatil fırsatlarını değerlendirebilirsin.

Kalbin boşsa bu dönemde gideceğin gezilerde, eğitim kurumlarının çevrelerinde tanışacağın biri ile ilişki başlatabilirsin. 7 Ağustos-9 Eylül arası katılacağın arkadaş toplantılarında ve sosyal etkinliklerde hoşça vakit geçirebilirsin. Kalbin boşsa arkadaş gruplarında tanışacağın biri ile ciddi anlamda ilişki başlatabilirsin. Bu dönemde arkadaşça sürdürdüğün bir ilişkinin aşka dönüşmesi de olası. Sonbahar aylarında içinde açıklanması zor duygular, aşk bayatında ise gizlilik içeren ilişkiler söz konusu...

Bu dönemde duygu ve isteklerindeki artışın etkisi ile gizli maceralara sürüklenebilirsin. Hatalara açık olduğunu bilmeli ve duygularını kontrol altında tutmalısın. 8 Ekim-18 Kasım arası geri giden Venüs’ün etkisi ile geçmişte kalmış bir aşkın yeniden canlandığını görebilir ve gizli ilişkilere heves edebilirsin. Aynı dönemde gizli düşmanlıkla karşılaşma olasılığının da yüksek olduğunu unutmamalı ve attığın adımlara dikkat etmelisin. Telafisi olmayan sonuçlar ile karşılaşabilirsin.

Kasım ayında burcunda hareket eden Mars'ın etkisiyle son derece çekici olacaksın. Herkesin beğenisini kazanacağın bu dönemde artan cesaretinle yeni bir aşka kucak açabilir veya süregelen ilişkinin kontrolünü elinde tutabilirsin. Aralık sıradan ilişkilerin yaşanacağı bir ay.

Aile

2013 yılında Jüpiter sana ev ve aile ile ilgili konularda mutluluk vaat ediyor. Ailenin her konuda desteğini alabilir ve aileye yeni katılan birinin varlığından mutluluk duyabilirsin. Sonbahar aylarında aile büyüklerinle iyi anlaşabilir ve her konuda gizli yardımlarını alabilirsin. Geçtiğimiz yıllarda Uranüs'ün etkisiyle ailevi konularda özgür tavırların dolayısıyla çatışma yaşamış ve zorlanmış olabilirsin. Birçoğunuz bu etki altında ailesinden ayrılmış ya da oturduğu şehri veya yeri değiştirmiş olabilir. Uranüs bu yıl hâlâ burcun son günlerinde doğanları bu konuda zorlamaya devam ediyor. 4 Mart civarında Venüs'ün transit Uranüs ile oluşturacağı birleşim ailevi bir konuda yeni bir gelişmenin işaretini taşıyor.

Arkadaşlık

Sen hareketli, sempatik, neşeli, uyumlu, aranılan bir dost ve arkadaşsın, iletişim kurmakta başarılı olduğun için çok sayıda arkadaşın vardır. Zihinsel ve duygusal canlılığını korumak için sosyal çevreye ihtiyaç duyuyor, etrafında hep birilerinin olmasını istiyorsun. 2013 yılında senden yaşça büyük kişiler ile dostluk bağlarını güçlendirebilir ya da Satürn'ün etkisi ile arkadaş ilişkilerinde bazı sorunlar yaşayabilir ve yalnızlığı seçebilirsin.

Sağlık

2013 yılında önemli bir sağlık sorunun yok. Yalnız yılın ilk yarısında yapacağın yolculuklar ve yabancılar ile ilişkilerde yaşanan sorunlar bir hayli yorucu ve yıpratıcı olabilir. Mars’ın etkin olacağı bu dönemde yapacağın yolculuklarda daha önlemci olmalısın. 10 Şubat-7Mart arası yakın çevre ilişkilerindeki hareketlilik bir hayli yorucu olabilir.

2-17 Mart arası eve ait işler nedeniyle yorgun düşebilirsin. 1-25 Nisan arası Venüs'ün etkisiyle süregelen sağlık sorunlarında iyileşme gözlemlenirken, çıkabilecek sorunlara çözüm bulman da kolay olacaktır. Yine bu etki altında yeni tedavi yöntemlerini deneyebilir, uygun diyet ve egzersizle kilo sorunlarına çözüm bulabilirsin.

18 Nisan-12 Mayıs arası Merkür'ün ters hareketi, daha önce önemsemediğin bir sağlık sorununu ortaya çıkararak seni uğraştırabilir. 20 Mayıs-15 Haziran arası zararlı alışkanlıklarından ve seni zorlayan her şeyden kurtulmaya çalışabilirsin. 14 Eylül-28 Ekim arası Mars'ın konumu içsel sıkıntılar oluşturabilir. 28 Ekim-7 Aralık döneminde burcunda hareket eden Mars fiziksel enerjini artırarak gerilim oluşturabilir.

Mars'ın etkisi altında kaza ve enfeksiyonlara karşı açık unutmamalı, cildine iyi bakmalı e daha önlemci olmalısın. Elektrikli, yakıcı ve kesici aletler ile uğraşırken dikkatli olmalı, başındaki organları iyi korumalı, ani hareketlerde bulunmamalı ve açık havada yapacağın yürüyüşler ile gerilimini azaltmalısın. Sağlığını korumak için hareketli olmalı. Sportif faaliyetler ile eklem ve kaslarını güçlendirmeli ve vücudunu canlı tutmalısın.

Yay Burcu 2013. Burçlar Yay 2013, Yay burcu 2013 falı.

Kahve Falı