Yengeç Burcu 2013

Yengeç Burcu 2013 

Yengeç Burcu 2013 Falı

Yengeç Burcu 2013 Falı

Aşk

2013 yılında Jüpiter ve sonbahar aylarında Venüs'ün konumu hayatını renklendirecek olanaklar sunuyor ve aşk hayatını olumlu etkiliyor. Bu etki altında süregelen ilişkinde mutluluğu yakalayabilir ve onunla yaşamın farklı zevklerini paylaşabilirsin. Kalbin boşsa gideceğin tatillerde, katılacağın fuar ve seminer gibi yerlerde, eğitim kurumlarında tanışacağın biri ile yeni bir aşka kucak açabilirsin. 20 Ocak 'a kadar olan Venüs, sana mutluluk vaat ediyor. 2 Şubat—7 Mart arası Venüs’ten olumlu etki alıyorsun. Sevgilinle birlikte ilişkini renklendirecek birlikte gezilere gidebilirsin.

27 Nisan-20 Mayıs arası duygu ve isteklerindeki artışın etkisi ile gizli maceralara sürüklenebilir ya da hayalinde mutlu olmaya çalışabilirsin. 20 Mayıs-15 Haziran arası burcunda hareket eden Venüs çekiciliğini artırıyor ve aşk konusunda şansını açıyor. 8 Ekim-8 Kasım Bu etki altında duygularını ifade etmekte zorlanabilir ve ilişkinin değerlendirmesini yeniden yapabilirsin. Aralık ayında Venüs aşk konusunda sana mutluluk vaat ederken, Mars'ın konumu birikmiş sorunları açığa çıkararak seni zorlayabilir. Bu dönemde aşırı duygusal tepkiler, tanışmalar ve eleştiriler ilişkilerine olumsuz yansıyabilir.

Aile

2013 yılında Satürn'ün konumu, seni ev ve aile ile ilgili konularda zorluyor ve sorumluluklarını Bu etki altında aile büyüklerinin baskısını üzerinde hissedebilir ya da onların sorunları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsin. Özellikle burcun ilk günlerinde doğanlar yılın ikinci yansında aldıkları kozmik etkiden dolayı yaşamlarında dönüm noktası oluşturacak gelişmeler yaşayabilirler.

Arkadaşlık

2013’de gideceğin tatil yerlerinde, eğitim kuruluşlarında yeni kişiler ile tanışabilir ve aranızda dostluk ilişkisi geliştirebilirsin. Yabancı kişiler ile yapacağın arkadaşlıktan çok şey kazanabilir ve ufkunu aydınlatacak yeni arkadaşlar edinebilirsin. Arkadaşlarının etkisi ile inanç ve düşüncelerini değiştirebilirsin. Bu yıl uzun yolculuklarda ya da gideceğin gezilerde yeni tanışacağın bir arkadaşın sana yeni ufukların kapısını açabilir. Bu kişi yabancı uyruklu veya yabancı ülke de yaşayan biri de olabilir.

Sağlık

2013 yılında önemli bir sağlık sorunun yok. Jüpiter'in etkisiyle hayatına yenilikler katabilir ve sıkıcı koşullardan kurtulma olanağı bulabilirsin. 21 Mayıs-15 Haziran arası burcunda hareket eden Venüs'ün etkisi ile her şeye daha iyimser gözler ile bakabilir ve mutlu olabilirsin. 4-20 Ekim arası eve ait işler ve ilişkilerdeki hareketlilik seni fazlasıyla yorabilir. 15 Eylül-28 Ekim arası aşırı zevk düşkünlüğü beraberinde bazı sağlık sorunlarını da getirebilir. Bu dönemde yerken içerken eğlenirken ölçüyü kaçırmamalı, spor yaparken dikkatli olmalı, eklem ve kaslarını fazla zorlamamalısın.

28 Ekim-6 Aralık döneminde de Mars'ın konumu sağlık sorunlarını tetikleyici etken olabilir. Sağlığını korumak için yıl boyunca dengeli ve yeterli beslenme uygulamalı, sindirim sistemini zorlayacak ağır yağlı yiyeceklerden; kızartmalardan ve sert içeceklerden uzak durmalısın. Bol vitamin ve mineral içeren sebze meyve ağırlıklı beslenmeli, yemekleri vaktinde yemeli, bol su içmeli ve uyku düzenine dikkat etmelisin. Sportif aktivite ve yürüyüşlerle vücudunu canlı tutmalı, kaslarını güçlendirmelisin.

Yengeç Burcu 2013. Burçlar Yengeç 2013, Yengeç burcu 2013 falı.

Kahve Falı