Aslan Burcu 2015

Aslan Burcu 2015

2015 Yılı Genel Bakış

Geçen yılın başlangıcı monoton bir şekilde olmuş olabilir. Ancak sonucunda başarılar sizin olmuştu. 2015 yılında da aynı durum geçerli olacak. Jüpiter, Eylül ayına kadar burcunuz da bulunmakta. Jüpiter'in burcunuzda bulunduğu bu dönem de hayattan zevk alacaksınız. Jüpiter'in şuan için sizinle olan işi bitmiş değil. Hayallerinizi gerçekleştirecek, isteklerinizi yerine getirecek. Bunlarla beraber hayatınızı daha iyi yürütmeniz için yardımcı olacak. Ulaşmak istediğiniz yüksek yaşam standartına giden yolda size birçok fırsat yaratacak.

Uzun süredir sosyal yaşantınız oldukça karışık geçti. Belirttiğimiz alanda o kadar karışıklık yaşadınız ki, bir film içerisinde bu kadar olmaz diyebiliriz. Sosyal yaşantınızın tutarlı olması için büyük çabalar sarf ettiniz. Merak etmeyin artık isteğinizi Evren yerine getirecek. Şuan aşk ve evlilik evi olan 7. evinizde bulunan Uranüs buradaki yerini değiştirerek 8. evinize doğru harekete geçiyor. 7. evinize olan ayrılığı çokta uzun sürmeyecek, altı ay kadar sonra geri dönüşe geçecek. Bu kısa süreli ayrılığı geleceğin habercisi olarak düşünebilirsiniz. Bu geçiş ile beraber, 2017 yılına kadar olan süreçte manevi olarak daha yoğun olacaksınız.

2015 yılında yaşanacak olan dört tutulmadan direkt olarak iki tanesi burcunuza etki edecek. Bu tutulmalar özellikle kariyer ve ev hayatınızda etkilerde bulunacak.

Aslan Burcu 2015 Aşk Hayatı

7. eviniz olan, aşk ve evlilik evi uzun süredir güçlü etkiler altında ve bu durum devam edecek gibi görünüyor. Geçen zaman içerisinde bazı Aslan burcu insanları için ciddi ilişkiler başlamış olabilir bazıları da hayatlarını birleştirmiş olabilir. Ancak duygusal olarak sıkıntılı ve monoton günler yaşanmış olabilir. Aslan burcu insanlarının çoğu ulaşmalarının zor olduğu şeyleri istediler. Hem sorumlu olacağınız hem de rahat olacağınız bir birliktelik aramış olabilirsiniz.

2015 yılında, hiç beklemediğiniz bir anda âşık olabilirsiniz. Bununla beraber sevgi anlayışınızda değişimler yaşanabilir. Aşk hayatının en uç noktalarına çıkabilirsiniz. Tanıştığınız insanların birçoğu ilginç ve farklı. Bu tür insanlarla bir plan içerisinde olmanız zor görünüyor. Size de zor gelecektir.

2015 yılına kadar olan süreçte uzun süreli ve dengenin ön planda olduğu bir ilişki arayışında oldunuz. 2015 yılında tekrar ön plana çıkacak. Bu yıl evlilik kararı almak pekiyi olmayabilir. Çevrenizdeki insanlar size farklı, başkalarına farklı davranışlar içerisinde olabilir. Duygusal anlamda bu yıl önünüze birçok fırsat çıkacak. Bu tür fırsatları eğlence ortamlarında da bulabilirsiniz. Ruhsal olarak enerjiniz oldukça yüksek. Bu yıl ciddiyet size göre değil. İlerisini düşünmeden anın tadını çıkarmaya bakın! Tabii ki bu durum aşk ve sosyal yaşamda geçerli.

Özgüveninizin yüksek olması çekiciliğinize çekicilik katıyor. Fiziksel ilişkilerde bu yıl, aşırıya kaçabilir yine de keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Bununla beraber 2015 yılının romantik geçeceğini söyleyebiliriz. Ancak bu yıl ciddi kararlar almak iyi bir fikir olmayacak.

Aslan Burcu 2015 İş Hayatı

Bu yıl maddi konular özellikle Ağustos ayından sonra önem kazanacak. 2015 yılında maddi ve mali konularda iyi zamanlarınız Ağustos ayından sonra ki dönemde.

Şimdi ki bölüme size iyi haber vererek başlayalım. Maddi kazançlar ve kazanç ihtimalleri açısından bu yıl mükemmel geçecek diyebiliriz. Aslan burcu insanları genellikle keyif alacakları, eğlence işlerinde çalışmayı severler. Bu yıl bu alandan iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

Gezegenlerin birbirleriyle olan etkileşimleri sayesinde paranızı eğlenerek kazanabilirsiniz. Tabii ki, şuan da iş sahibiyseniz. Çalışan Aslanlar daha fazla çalışmak isteyecekler. Bu yıl doğru zamanda doğru yerde olur ve sıkı çalışırsanız bir servetin sahibi olabilirsiniz. Boş zamanlarınızda gerçekleştirdiğiniz aktivitelerden de gelir elde edebilirsiniz. Profesyonel yatırımcılar bu yıl yapacakları yatırımları spor, eğlence, konaklama gibi alanlara yapmaları iyi olabilir. Ancak yine de yatırım yaparken önceden tedbirleri iyi almalı ve iyi çalışmalısınız. Bu yıl ufak bir ihtimal de olsa maddi kazanç kaybı yaşanabilir. Bunun nedeni ise Jüpiter'in sizi daha fazla para harcamaya sevk etmesi. Hoş, sizin bu etkiye pek ihtiyacınız yok. Aslan burcu insanları zaten fazla para harcamayı sever, bu alanda biraz daha dikkatli olmalısınız. Gerçek ihtiyaçlarınız konusunda para harcamaya dikkat edin.

2015 yılında ön planda olacak konular arasında aşk ve eğlence var ancak bu dönemde meslek hayatınızı ihmal etmemelisiniz. Bu yıl Aslan burcu insanlarının çoğu meslek hayatını sürdürecekleri başka alanlara geçebilir. İş değişikliği yapabilirler.

Aslan Burcu 2015 Ev ve Aile

Aile ve ev konularını yöneten 4. eviniz bu yıl güçlü etkiler altında olmayacak. Ancak bu alanlarda birçok aktiviteler olacak gibi görünüyor. 2014 yılında bu alanlarda hem olumlu hem de olumsuz durumlar yaşanmış olabilir. Geçen yıl Ekim ayından sonra aile ilişkileriniz gelişti. Bu gelişim 2015 yılında Haziran ayından sonra daha da fazla olacak. Aileniz ile sıkıntılarınız, meslek hayatınızdan kaynaklanmış olabilir. Ev yaşamınızda biraz sıkıntılar içine girmiş olabilirsiniz. Ancak bu olumsuz durumlar geride kalıyor ve olumlu yönde gelişmeye devam ediyor. Satürn'ün stresli yapısı, Jüpiter'in burcunuzda bulunmasıyla ortadan kalkıyor. Aynı zamanda aile konularında harika gelişimler olacak. Bununla beraber sorunlarda yavaş yavaş çözüme kavuşacak.

Ev konusunda ise, taşınmalar söz konusu olabilir. Ya da yeni bir ev alabilirsiniz. Ailenizdeki birey sayısında artış olabilir. Bebek beklenebilir ya da evlilik yaşanabilir.

Aslan Burcu 2015 Sağlık

Çok uzun süredir sağlık konusunda pek sıkıntılarınız olmadı. Sağlık durumunuz gayet iyi ve Uranüs'ün altı ay süreli olarak Balık burcuna geçmesi ile beraber daha da iyi olacak. 2015 yılında odak noktanız sağlık üzerinde olmayacak.

Ayrıca Satürn sağlık gezegeniniz ve bu yıl İkizler burcunda başlayan konumunu Yengeç burcuna doğru harekete geçerek devam ettirecek. Bu konum da sağlık konusunda pozitif etkileri beraberinde getirecektir. Stresli bir yapınız var ise bunun nedeni Plüton ancak Satürn'ün bu konumu, Plüton’un etkilerini ortadan kaldıracaktır.

2015'te yine de ihmalleri elden bırakmayın, Haziran ayına kadar olan süreçte özellikle, omurganıza, dişlerinize, bağırsaklarınıza ve dizlerinize dikkat edin. Haziran ayının ilk haftasından sonra ise, göğsünüze ve midenize dikkat edin. Bunu yaparsanız gerçekten sağlık konusundan pek sıkıntılarınız olmayacak.

2015 yılında sağlığınız yerinde olsa bile bazı zamanlar kendinizi güçlü hissedemeyebilirsiniz. Bu tip durumlarda kendinizi iyi hissedebilmeniz için dinlenmeli ve gücünüzü toplamalısınız. Bu dönemleri özellikle Ocak ortasından Şubat ayının ortasına, Nisan ayının ortalarından Mayıs ayının ortalarına ve Ekim ayının son haftasından Kasım ayının son haftasına kadar olan süreçte hissedebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Aslan Burcu Günlük
Aslan Burcu 2015. Burçlar Aslan 2015, Aslan burcu 2015 falı.