Aslan Burcu 2016

Aslan Burcu 2016

Aslan Burcu 2016 Genel Bakış

Sevgili Aslan burcu, 2016 yılında farklılıklar söz konusu olacak. Gerek iş gerek eğitim gerekse özel hayatınızda sizi hem memnun edecek hem de mutsuz edecek gelişmeler meydana gelecek. Bu yıl içerisinde maddi gelirinizi göz önünde bulundurarak, finansal durumunuzu artırmak için sizinle aynı görüşe sahip olmayan kişilerle iş birliği içerisine girmek isteyebilirsiniz. Yıl içerisinde genel olarak kendi çıkarlarınızı düşünerek hareket etmeye başlayacaksınız.

2016 yılında sorumluluğunuz artmaya başlıyor. İş hayatına girmiş olan Aslan burcu insanları için çok daha hareketli bir yıl olacak. Geleceğinizi ilgilendiren planlamalar yapacaksınız. Sizi daha fazla tecrübelendirecek çalışmalar yapacak, iş dünyasına farklı açılardan bakmaya başlayacaksınız. İş hayatınızın hareketlenmesi, özel hayatınızın da farklılaşmasını sağlayacaktır. Hayatınızın önemli kesimlerinde değişim içerisine girmek istiyorsanız bunu başaracaksınız ve kendinize çok önemli hedefler belirleyeceksiniz.

Aslan burcu, 2016 yılında hayatınız tamamen değişebilir. İstediğiniz yaşantıya sahip olmak istiyorsanız bunun sizin elinizde olduğunu bilmelisiniz. Başarıya ulaşmalı, başarıya ulaşmak için de kendinize bir yol çizmelisiniz. Radikal kararlar alırsanız da güçlü iradeniz sayesinde aldığınız kararlardan geri dönmeden ilerleyebilirsiniz. Karşınıza olumsuz şartlarda çıksa bunları olumlu bir şekilde değiştirme şansınız olacak.

Mesleki alandaki yeteneğiniz üst seviyede ve bunları kazanca çevirmeniz için doğru alanlarda çalışmanız gerekiyor. Başarıya ulaşmanız için ön planda olmanız gerekiyor. Doğru çalışmalar yapmalısınız. Planlamalarınız ne kadar iyi olursa sizde o kadar başarılı olursunuz. İstediğiniz kadar para kazanmaya başladığınızda daha hırslı ve istekli olacaksınız. Yılın genelinde sabırlı olmalı, acele kararlar vermemeye özen göstermelisiniz.

2016'ya girdiğinizde artık eski olumsuzluklarınızdan sıyrılmalısınız. Eğitim hayatınıza devam ediyorsanız, daha önce aldığınız kötü notları veya iyi notları unutmalı daha iyisi için çaba göstermelisiniz. Eğitim hayatınızın geleceğiniz açısından ne kadar önemli olduğunun farkındasınız. Hayatınıza önemli etkilerde bulunacak insanlar girecek. Yine de insanlara hemen güvenmemeye çalışın.

2016 yılında şehir değişikliği yapma ihtimaliniz var. İş hayatınızdan ya da eğitim hayatınızdan kaynaklanabilecek bu duruma hazırlıklı olmalısınız. Alışma süreciniz olacak ve biraz zorluk çekeceksiniz. Yılın ilerleyen dönemlerinde maddi olarak kendinizi kısıtlamanız gerekecek. Para harcamayı seviyorsunuz ancak aşırıya kaçmanız size zarar verebilir. 2016 yılının genelinde insanlarla iletişiminizi iyi seviye tutacaksınız. Güzellikler sizin için çok daha önemli bir hal alacak. Her şeyin en iyisini istiyorsanız, çaba göstermelisiniz.

Aslan Burcu 2016 Aşk Hayatı

Sevgili Aslan burcu, 2016 yılında süregelen birlikteliğinizde zaman zaman can sıkıcı gelişmeler meydana gelebilir. Keyfinizi kaçıracak her türlü gelişmeden olabildiğince uzak durmaya çalışmalısınız. Partnerinizle aranızda çıkabilecek sorunları fazla büyütmeden ortadan kaldırmalı, çözüm yolları konusunda da oturup konuşmalısınız. Partnerinizle uyum sağlamaya çalışın. Paylaşımcı olmanız size iyi gelecektir.

Birlikteliğiniz yoksa ve bir ilişkiye başlamayı düşünüyorsanız, karar vermeden önce iyice düşünmeli ve karşınızdaki kişiyi tanımaya başlamalısınız. Kısa sürede güvenmek ve hislerinizi abartmanız, duygusal olarak hayal kırıklığına uğramanıza neden olabilir. Özellikle Mart ayında sosyal olarak geri planda kalacaksınız ve bu durum aşk hayatınıza olumsuz anlamda yansıyabilir. Uzun süredir birlikteliğiniz yoksa Mart ayında bu durumun tersine dönme ihtimali oldukça düşük. İletişim seviyenizde gerileme olacak. İstediğiniz kişiyle yakınlaşmada sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Aslan burcu, Mayıs 2016'dan sonra şartlar istediğiniz gibi ilerlemeye başlayacak. Partner arayışındaysanız, arayışınız sonuç bulabilir. Süregelen birlikteliğiniz var ise, partnerinizle daha fazla yakınlaşmaya başlayacaksınız. Renkli aşk hayatınız olacak ve mutluluğu fazlasıyla yakalayacaksınız. Partneriniz sizin kararlarınıza, siz de partnerinizin kararlarına uyum sağlamalısınız. Paylaşımı ve uyumu sağladığınız takdirde birlikteliğinizin uzun süreli olma ihtimali oldukça yüksek.

2016 yılında ciddi kararlar almadan önce birlikteliğinizin boyutunu netleştirmelisiniz. Evlilik kararlı almak istiyor ve buna kendinizi hazır hissediyorsanız, partnerinize sevginizi koşulsuz sunabilirsiniz. Birlikteliğinizin ileriye dönük olmayacağını düşünüyorsanız size zarar vermeden sonlandırmanız yararınıza olacaktır. Birlikteliğiniz yoksa ve kendinizi ciddi bir birlikteliğe hazır hissediyorsanız, istediğiniz fırsatlar karşınıza çıkacak.

Aslan burcu, 2016 yılına girmeden önce ve yıl içerisinde yapmış olduğunuz hatalardan ders çıkartmalısınız. Hatalarınızla yüzleşmeniz daha olgun olmanızı sağlayacaktır ve bu da ilişkinize olumlu anlamda yansıyabilir. Siz her şeyin mükemmel olmasını arzu ediyorsunuz ancak kimi zaman sorunların sizden kaynaklandığını da kabul etmelisiniz. Ufak tefek sorunları fazla büyütmediğiniz sürece mutluluğu daha kolay yakalayabilirsiniz.

Yıl içerisinde karşınıza iyi niyetli, içten kişiler çıkacak. Bu kişi veya kişilere şans vermeyi denemelisiniz. Dışarıdan bakarak insanları yargılamamanız gerekiyor. Takıntılarınızın, mutluluğunuza engel olmasına izin vermeyin. Mükemmellik arayışında olmanız bir kişiyle yakınlaşmanızda ki en büyük sorun. Bunları aşmayı başardığınız sürece aradığınız aşkı bulmanız da kolaylaşacak Aslan burcu.

Aslan Burcu 2016 İş Hayatı

Sevgili Aslan burcu, 2016 yılının ilk yarısında genel olarak geri planda olmayı tercih edecek ve çevrenizdeki koşulları gözlemlemek isteyeceksiniz. Planlamalarınızı gözlemleme yapmadan hayata geçirmek istemiyorsunuz. Hata yapmadan iş hayatınıza devam etmek ve daima başarıya ulaşmak için çaba gösteriyorsunuz. Yılın belirli bölümlerinde zaman zaman iş konusunda sıkıntılar ve tıkanmalarla karşılaşacaksınız ancak çözüm üretmedeki yeteneğiniz her türlü zorluğun üstesinden gelmenizi sağlayacak.

2016 yılında iletişim seviyeniz üst seviyelere çıkacak ve bu da ikili iş ilişkilerinde çok daha fazla başarılı olmanızı sağlayacaktır. Kuracağınız iş bağlantılarını rahatlıkla ilerletebileceksiniz. Meraklı yapınız yıl içerisinde daha fazla ön plana çıkacak ve mesleki konuda daha fazla tecrübe ve eğitim elde edeceksiniz. Kendi bilgi düzeyinizi yükseltmeniz, diğer insanlardan daha fazla ön plana çıkmanızı sağlayacaktır. Şimdiye kadar edindiğiniz tecrübeleri doğru yönde kullanırsanız, mesleki anlamda hedefinize ulaşabilirsiniz.

Aslan burcu, yıl içerisinde kendi çıkarlarınızı göz önünde bulundurarak hareket edeceksiniz ve bu durum sizinle aynı düşüncede olmayan insanlarla iş birliği içerisine girmenize neden olacak. Maddi durumunuzu daha iyiye çekmek için uğraş vereceksiniz. Zaman zaman finansal açıdan sıkıntılarınız olacak ancak üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Zorlu dönemlerde giderler konusunda dengeyi kurmalısınız. Aşırıya kaçmanız size zorluk çıkartabilir.

Haziran 2016'dan sonra kendi çıkarlarınızı daha fazla önemsemeli ve geleceğiniz için adımlar atmaya başlamalısınız. Kimi zaman da ailenizi düşünerek kararlar alabilirsiniz. Geçen yılda başlattığınız ancak yarım kalan işlerinizi bu yıl hızlandırabilir ve ileriye dönük başarıların altına imzanızı atabilirsiniz. İş arkadaşlarınızdan biri ya da birkaçı sizin başarısız olmanızı istiyor olabilir. Bu kişilerle sözlü tartışmaya girmek yerine başarınızla onların üstesinden gelmeye çalışmalısınız.

Aslan Burcu 2016 Sağlık

Sevgili Aslan burcu, 2016 yılında radikal kararlar almanız muhtemel. Kendinizi fiziksel olarak değiştirmek isteyeceksiniz. Genel olarak kilo problemi olan bir burç değilsiniz ancak vücudunuzu geliştirmek için spor yapmaya başlayabilirsiniz. 2016 yılının genelinde sağlık sıkıntınız olmayacak. Yine de dikkatli olmalı ve kendinizi gereğinden fazla zorlamamaya çalışmalısınız. Gerek iş hayatınız gerekse özel hayatınız sizden yüksek enerji bekliyor olacak. Bu nedenle yeni güne başlamadan önce yeterince uyuduğunuzdan emin olmalısınız.

Aslan burcu, 2016 yılında kendinize dikkat etmediğiniz sürece ufak tefek sağlık sorunlarıyla karşılaşmanız muhtemel. Değişen hava koşullarına uygun giyinmeli, düzenli spor yapmalı ve dengeli beslenmelisiniz. İş, eğitim, arkadaş, aşk ya da aile hayatınızdan kaynaklı stresleriniz olacak ve böyle dönemlerde kendinizi rahatlatacak aktivitelere yönelmelisiniz. Ruhsal olarak kendinizi iyi hissetmeniz gerekiyor.

Yılın belirli dönemlerinde sürekli hareket etmenizden veya yorgun düşmenizden kaynaklı ağrılarınız olabilir. Kendinizi gereğinden fazla yormanızın hiçbir anlamı yok. Yılın genelinde ağız sağlığınıza önem vermelisiniz. Kendinize ne kadar dikkat ederseniz, yıl içerisinde o kadar sağlıklı olursunuz. Sağlık durumunuz tamamen size bağlı. Süregelen rahatsızlığınız var ise yıl içerisinde alternatif tedavi yöntemlerini deneyebilir ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Aslan Burcu 2016. Burçlar Aslan 2016, Aslan burcu 2016 falı.

Kahve Falı