Aslan Burcu Erkeği

Aslan Burcu Erkeği

Aslan erkeği şahsiyettir, takdir edilmek ister. Aslan gibidir girişimleri, bazen görüntüsü öyle olmasa da. Sesi gür çıkar. Toplumda ön planda olmak ister, gölgede kalmak istemez. Yardımseverdir, kendi çevresini kendi belirler, kendine yararlı olanı seçer, işine yaramayanı kenarda bırakır. Hareket etmesini bilen Aslan erkeği, kadınlar tarafından sevilir ve beğenilir.

Kendisine itiraz etmezseniz akıllı sayılırsınız, çünkü o itiraz sevmez. Aslan erkeğini mum ışığında yakalarsınız. Stil sahibi ve klas olmayı sever. Onu yakalayıp kafese koyarak ehlileştirirseniz, işte o zaman sizin adamcağızınız olur. Aslan erkeği ateş burcundadır ve içindeki o ateş sürekli yanar ve söndürülmek ister. O iyi bir sevgilidir ve onu seven kadın, birlikte eğlendikten sonra, onun biraz özgür olmak istediğini kabullenmeli. O, yanındaki kadını esiri değil, kraliçesi yapar, şımartır, yeter ki o sadece onu görsün.

Bu bonkörlüğü ve en büyük olmak arzusu bazen kendisine yanlış işler yaptırıp, elindeki avucundakini har vurup harman savurmasına neden olur. Ancak yine çalışıp, kaybettiğini geri kazanacak güç onda vardır. O hep liderdir, arkasında bir yığın insan varlığının olduğunu bilir.

O iyi bir eştir, ancak arada sırada kaçamak yapar. Aslan illa ki sadıktır denemez, yalnız karda yürür izini belli etmez. Kadınlar ona inanırlar, çünkü o itiraf etmez. Düzgün aile yaşantısını sever, ama buna eşi zemin hazırlar.

İş yaşamlarında mesuliyetlidir, isim yapmak en büyük arzusudur. Çok zeki olmasa da, başka burçlara nazaran yüksek mertebeye gelir. İşte başkaları onun için çalışırlar, o da organizasyon yapar. Baskalarının fikirlerini, kendininmiş gibi lanse eder, ekip çalışmasıdır ya, mahsuru yoktur; o herşeye cevap verir. Ona itiraz eden zorlanır, oysa ona yanaşan rahat eder. Ama sonunda Aslan insanı mutlaka insancıl yanını gösterip, kendisine muhalefet olanını da kabul eder.

Aslan Burcu Erkeği. Aslan burcu erkeği özellikleri, Aslan burcu erkeği nelerden hoşlanır, Aslan burcu erkeğini etkilemenin yolları.