Aslan Burcu Sağlık

Aslan Burcu Sağlık

Bu burcun insanı çok hareketli olduğu için fazla sağlık sorunları yoktur. Çünkü güçleri sayesinde kendilerini hastalıklardan korumasını bilirler. Yinede bu burcun insanı yaz aylarında sağlığına dikkat etmeli, özellikle güneşten kendilerini çok iyi korumaları gerekir. Güneş tarafından yönetilen Aslan burcu soğuk ve kapalı havalarda mutsuz olur. Böyle durumlarda sıcak bir yere gitme imkanınızı kullanın. Buna imkanınız yoksa sıcak bir sauna, jakuzi ya da ısıtılmış yüzme havuzunda stresinizi atabilirsiniz.

Elementi ateş olan Aslan burcu mutlu ve sıcakkanlı bir insandır. Yönetici bölgeniz kalbiniz olduğu için dengeli beslenerek ve düzenli aralıklarla spor yaparak kalbinize iyi bakmalısınız. Uzun süre penceresiz, kapalı yerlerde bulunmak moralinizi bozabilir. Sağlıklı, kalorisi düşük, doğal yiyecekleri seçmeli ve hazır yemeklerden uzak durmalısınız. Aşırı içki ve geç saatlere kadar uykusuz kalmak sağlığınıza zarar verebilir Ölçüyü kaçırmamalı ve kendinizi frenlemelisiniz. Sigara, çay kahve ve alkol kullanırken aşırıya kaçmayın.

Moraliniz bozuk olduğu zaman kesinlikle yalnız kalmamalısınız. Dostlarınızla bir araya gelerek moralinizi düzeltmelisiniz. Tiyatro ya da müzeye gitmek size iyi gelecektir. Moraliniz bozuk olduğu zamanlarda en şık giysilerinizi giyinin. Dostlarınızdan aldığınız iltifatlar moralinizi düzeltecektir. Böyle zamanlarda sizinle rekabet eden kişilerden uzak durmalısınız. Aslan burcu, Yengeç gibi çocuklara çok önem verir. Çocuklar sayesinde neşelenir, yenilenir ve onlarla uğraşırken sorunlarını unutur.

Burcunuz kalbi yönetir ve stres altında iken en çok dolaşım sisteminiz bundan etkilenir. Böyle zamanlarda çok üşürsünüz. Bu yüzden açık havada spor yaparak hem dolaşım sisteminizi düzene sokarsınız hem de tanıdıklarınızla karşılaştığınız için moraliniz düzelecektir. Soğuk havada spor yapmaktan kaçının. Kış sporlarından uzak durun. Çünkü siz her şeyden önce, güneş tarafından yönetiliyorsunuz.

Sizin için ideal spor at binmek, bisiklete binmek ve açık havada yürüyüş yapmak. Özellikle kışın her gün az da olsa güneşe çıkmaya çalışmalısınız. Müzik sevdiğiniz için müzikle yürüyüş zevkli olacaktır. Özellikle aslan burcundaki kadınlar müzikle birlikte dans ederek kalorilerini yakmayı çok severler. Aslan insanı hızlı yürüyüşler ve jimnastik yaparak kendini güçlendirebilir. Voleybol, futbol, basketbol gibi sporlarla hem eğlenip hem formunuzu koruyabilirsiniz.

Aslan Burcu Sağlık. Aslan burcu erkeği sağlık, Aslan burcu kadını sağlık, Aslan burcu kadını, erkeği sağlığı.