Balık Burcu 2015

Balık Burcu 2015

2015 Yılı Genel Bakış

2014 yılından bu yana birçok konu da testten geçtiniz. Bu testler özellikle, yorucu çalışma hayatı, karşınıza çıkan engelleri ortadan kaldırma, karşılaştığınız olumsuzlukları tersi duruma çevirme konusundaydı. Sağlık konusunda ise biraz sıkıntılarınız vardı. Aileniz ve kariyeriniz arasında kalmıştınız. Tüm bu testten geçtiğiniz sıkıntılı dönem bitiyor.

Yalnızca bu dönem ile Haziran ayına kadar başa çıkmanız gerekiyor. Yine de bu durum canınızı sıkmasın, artık bu konularda biraz daha tecrübelisiniz. Bu sıkıntılı döneme her zamankinden daha hazır durumdasınız. Geçmekte olduğunuz bu testin ardından başarılar ve ödüller, Satürn tarafından size verilecek. Haziran ayının ilk haftasından sonra sıkıntılı etkileşimini kesecek ve pozitif etkileşimini size sunacak. Bu dönemde üzerinizdeki bütün yüklerin ortadan kalktığını hissedebilirsiniz.

Bu yıl dikkat çekecek ilgi alanlarınız arasında vücudunuz, fiziksel ilişkilerde mutluluk ve kişisel görünümünüz ön sıralarda olacak. Tüm bunlar Mart ayının ilk haftasından, Eylül ayının ilk haftasına kadar olan süreçte ön planda olacak. Haziran ayının ilk haftasına kadar olan dönemde ise, ev ve aile konuları ön planda olacak. Aşk ve romantizm konuları ise, Ağustos ayının son haftasından sonra dikkat çekiyor. Ayrıca Haziran ayı içerisinde sağlık konularına önem vermelisiniz. Haziran ve Ağustos aylarına kadar iş ve kariyer konuları da ön planda olacak. Bu yıl ilgileriniz birçok alanda. Farklı olan her alan için sürekli enerji harcayacaksınız ve dikkatiniz dağılabilir bununla beraber tehlikeli durumlar yaşanabilir dikkat edin.

Balık Burcu 2015 Aşk Hayatı

Aşk ve sosyal yaşantınızda özellikle, 2015 Ağustos ayından sonraki dönem harika geçecek diyebiliriz. Aşk ve evlilik evinizde hareket edecek olan Jüpiter, bekâr olan Balık burcu insanları için önemli birliktelik fırsatlarını beraberinde getirecek. Bu durum evli olan Balıklar için ise, fazlaca mutluluk ve duygusal olarak yoğun günler anlamına gelmekte. Ayrıca tüm Balık burçlular bu yıl sosyal olarak daha aktif olacak.

Sosyal olarak bütün Balık burcu insanlarının hayatı genişlemekte. Yeni çevre, yeni insanlar. Bu insanlar arasında sizin için önemli olacak insanlarda var. Bu kişileri hayatınızda daha iyi bir yere taşıyacaksınız. Ayrıca bu dönemde bekâr olan Balıklar, güçlü insanlarla evlilik kararı alabilir. Güçlüden kasıt ise, size işveren kişi olabilir, kariyer yaşantınızda pozisyon olarak sizden üst seviye de olabilir. Kısacası hayatı sizden daha iyi olabilir. Bu birleşim ile kariyer konusunda daha iyi noktalara çıkabilirsiniz. Bütün bu fırsatları Jüpiter sizin ayağınıza getirecek. Ancak bir de Uranüs var. Bu gezegen özgürlüğünüz için size baskı yapmakta. Özgürlüğün ve tam bir bağlılığın olduğu bir ilişkiyi düşünün. Bu süreç içerisinde değişimler yaşayacağınız için partneriniz sizi sırlarla dolu birisi olarak görebilir. Sizin seven insanlar, hakkınızda çok şey bildiğini düşünüp sonrasında hayal kırıklığına uğrayabilir. İşte tüm bu nedenlerden dolayı özellikle aşk hayatınıza özen göstermelisiniz.

Balık Burcu 2015 İş Hayatı

2015 yılında finans eviniz olan 2. eviniz güçlü etkiler altında olmasa da bu yıl sizin için başarılı geçecek. Finansal durumlarınızı yöneten Mars gezegeni, Haziran ayından Aralık ayına kadar olan süreçte burcunuzda olacak. 2. eviniz boş olsa bile bu geçiş ile beraber maddi konularda olumlu etkiler yaşayacaksınız. Maddi durumunuz iyi seviyeler de olacak. Aynı zamanda yardımda bulunmayı seven Jüpiter, kariyer evinizde Plüton ile olumlu etkileşimler içerisinde bulunarak zam almanızı, kariyer olarak üst seviyelere çıkmanızı sağlayacak ve şuan için iş sahibi olmayan Balık burcu insanları için ise, yeni iş kapılarını aralayacak.

Bu etkileşim ile beraber bazı Balıklar, yurt dışında iş hayatına devam etme kararı alabilir. Kararınızı destekleyecek birçok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Ya da şuan yapmakta olduğunuz bir işi yurt dışı pazarına açabilirsiniz.

Kariyer alanında yaşadığınız birçok sorunun asıl nedeni tüm dikkatinizin ve enerjinizin bu alanda olmamasından kaynaklanıyordu. Geçen sürelerde dikkatinizi daha çok aile ve ev yaşantısına veriyordunuz. Neyse ki bu anlamda her iki taraf içinde dengeyi kurabildiniz. Ağustos ayına kadar olan süreçte hayalinizdeki işi bulmakta oldukça şanslı olacaksınız.

Balık Burcu 2015 Ev ve Aile

2014 yılından bu yana güçlü etkiler altında olan ev ve aile eviniz olan 4. ev, 2015 Haziran ayına kadar olan süreçte aynı etkileri hissedecek. Ev ve aile yaşantınızın bu süreç içerisinde tatlı, sert durumlar yaşayacağını söyleyebiliriz. Satürn'ün konumu ile birlikte aile yaşantınızda canınızı sıkan kısıtlamalar ile karşılaşmış olabilirsiniz. Ayrıca ev değişikliği yapmak isteyip bunu başaramamış ve bunun ardından şuan yaşamakta olduğunuz evi elden geçirip daha iyi hale getirmek zorunda kalmış olabilirsiniz. Kendinizi birçok konuda kısıtlamış olabilirsiniz. Bu yıl sizin için duygusal konularda ve aile içi duygusal konularda denge çok önemli. Özellikle Haziran ayına kadar olan süreçte zor durumlarla başa çıkmanız konusunda denge çok önemli olacak. Üzerinize yüklenen sorumlulukları isteyerek yaptığınızda mutluluğu bu anlamda da yakalayabilirsiniz.

2015'te, Uranüs'ün burcunuza geçmesiyle beraber sorumluluklarınız ve sıkıntılarınız azalacak kendinizi oldukça fazla özgür hissedeceksiniz. Başta da söylediğimiz gibi sorunlar geri de kalacak. Yine de yaşayacak olduğunuz özgürlük duygusunu bu yıl belirli süreçlerde hissedeceksiniz ancak 2015 yılında tamamen sizin olacak. Mayıs ayının sonunda yaşanacak olan Güneş tutulması, sizi değişiklik yapmaya zorlayacak ve bununla beraber sorunlar beraberinde gelebilir. Yaşanacak ufak tefek krizlerin ardından mutluluk yine sizin olacak.

Balık Burcu 2015 Sağlık

Sağlık konusunda sıkıntılarınız her gün biraz daha iyiye gidiyor ancak Haziran ayına kadar olan süreçte dikkatli olmanız gerekiyor. Ayrıca bu yıl sağlık eviniz olumlu etkileşimler altında olacak. Bu da, iyi bir haber anlamına geliyor. Sağlığınız sizin için gerçekten çok önemli ve gereken özeni göstermelisiniz. 2014 yılında enerjinizin düşüşte olduğunu hissettiğiniz zamanlarda dinlenmeye çekildiğiniz dönemler oldu, bu yılda aynı şekilde devam edin. Düşünceleriniz ve fikirleriniz pozitif olsun ki, ruhsal olarak da kendinizi pozitif hissedin. Planlı yaşamaya özen gösterin ve bununla beraber ruhsal olarak daha iyi enerjiye sahip olabilirsiniz.

2014 yılında dikkatiniz her zaman önemli konular üzerindeydi, gereksiz olanları göz önünden kaldırdınız ve bu yıl da buna devam etmelisiniz. Önemsiz konular üzerinde çok durarak aklınızı yormayın. Jüpiter, Ağustos ayının son haftasına kadar 6. evinizde olacak ve bu durum karaciğer konusunda özenli olmanızı gerektiriyor. Karaciğerinizi güçlendirecek doğal terapiler bulmanızda yarar var.

Jüpiter'in kariyer gezegeni olmasından dolayı, mutlu olacağınız, istediğiniz bir işte çalışarak sağlık konusunda da kendinizi iyi hissedebilirsiniz. İş yaşantınızda olumlu ya da olumsuz olaylar sağlığınız üzerinde etkilere sahiptir. Bu durum siz isteseniz de, istemeseniz de gerçekleşir. Ayrıca bu yıl kalbinize dikkat etmelisiniz. Kalbinizi iyi seviyede tutmak için ilgi gösterin.

İlginizi çekebilir: Balık Burcu Günlük
Balık Burcu 2015. Burçlar Balık 2015, Balık burcu 2015 falı.