Balık Burcu İş

Balık Burcu İş

İş hayatınızda en şanslı döneminiz Mart ayıdır. Bu dönemde gelebilecek iş teklifleri ya da ortaklıklara sıcak bakmalı bu teklifleri iyi değerledirmelisiniz. İş hayatınızda sizin için en şanssız dönem ise Temmuz ayının ikinci yarısı ile Eylül ayının ilk yarısıdır. Bu dönemde alacağınız iş tekliflerini çok dikkat etmelisiniz. Vereceğiniz yanlış bir karar sizi zora sokabilir. İş hayatınızda başarılı olabilmeniz için sinirli olmamaya dikkat etmelisiniz. Her zaman soğukkanlı davranıp hataya düşmemeye çalışmalısınız. Kısıtlanmaktan ve katı kurallardan kaçar ve kendi kendinize yaratıcı işlerle uğraşmak istersiniz.

Yönlendirici gezegeniniz Neptün etkisi ile piyasadaki açıkları önceden hissedebilir ve bu açıklara yatırım yaparak bu sayede kolaylıkla zengin olabilirsiniz. Cömert olduğunuz için zengin olduktan sonra zor durumdaki insanlara yardım edersiniz. İnanılmaz önsezileriniz sayesinde zorlukları aşma yeteneğiniz vardır. Kolay, kolay pes etmezsiniz ve kararlısınızdır.

Balık burcunun simgesi ters yönlere yüzen iki balıktır. Bir balık akıntı yönünde yüzerken diğeri akıntıya karşı yüzer. Olayların akışına göre hareket etmek ne kadar kolaysa aksi yönde hareket etmeye çalışmak o kadar zordur. Balık insanı çoğunlukla akıntıya karşı yüzmeye çalışır ve bundan hem çok kazançlı çıkar hem de çok tatmin olur. İmkansız gibi görünen hayalleri gerçekleştiren bir burç varsa o da Balık burcudur.

Parasal yönden en şanslı olduğunuz dönem Şubay ayının son yarısı ile Mart ayının ilk yarısıdır. Bu dönemde elinize hatırı sayılır miktarlarda para geçebilir. İyi değerlendirin. Parasal yönden en çok dikkat etmeniz gereken dönem ise Ocak ayıdır. Bu ay içinde elinizden önemli bir para çıkabilir. Bu yüzden kimseye borç vermemeye bakın. Paraya önem veren biri olmadığınız için çıkan ikramiyeyi bile büyük bir ihtimalle etrafınızda ihtiyacı olana dağıtırsınız. Para sıkıntısı çeken birini gördüğünüzde kendinizi onunla özdeşleştirir ve aynı sıkıntıyı siz de hissedersiniz. Balık insanı olarak hayır demeyi pek beceremezsiniz. Başkalarının yardımına koşmadan önce neleri yapıp neleri yapamayacağınıza karar vermeli ve bu karara göre hareket etmelisiniz.

Balık Burcu İş. Balık burcu iş hayatı, Balık burcunun iş hayatı.