Balık Burcu Kadını

Balık Burcu Kadını

Hiçbir kadın etrafına Balık kadını kadar duygusal reaksiyon göstermez.

O çok sevgi dolu, iyi ve yumuşak, tam aşık olunacak bir kadındır. Uyumlu, sadık ve güvenilidir. Herkese yardım etmek ister, sonunda kendine yardım etmeyi unutur. İçindeki o ben'i bastırmak ve saklamak için çaba gösterir, onu kıracaklarından korkar. Burçların içinde en kırılgan kadındır. Balık kadını onun içinn hep yüzeysel yaşar. Ruhu kırılsın, zedelensin istemez ve rüyalarının prensini bekler. Erkekler ise bu tip kırılgan kadınları sever kene gibi yapışır ve kolay bırakmazlar. Bilmece gibidir, içe dönük yaşar, herkes onu egoist diye tanımlar ama o hayal aleminde yaşamaktadır. Bazen çok duyarlı ve kırılgan olur ancak kadınsı içgüdüsü ile ne istediğini gayet iyi bilir. Her kadından daha naziktir, bazen duyguları incitildiğinde yüksekten uçması ve istenmeyen sözler sarf etmesi herkesi şaşırtır ve itici olabilir. Aslında o kimseyi kırmaz ama patavatsızlık yapar. Sükutu hayale uğrar ancak buna sebep yine kendisidir. Sır ve gizem doludur. Açık olmadığı için dürüstlüğünden şüphe duyulur. Oysa o gözyaşı döken kadın bu burçtadır.

Kırılgan kadın sonunda evlenmişse, sonuna kadar eşine ve çocuklarına tapar. Eşi hissetmeden, bu davranış ile onlara hükmeder, ağlayarak göz yaşları ile ona isteklerini yaptırır ve en iyi silahı çaresizliğidir.

Balık kadını zor mücadeleler vermez. O en iyisi en kadını ve annedir. Kendisinden beklenen eğer yardım ve özveri ise, bu tip mesleklerde başarılıdır, örneğin yuva hocalığı gibi.

Balık kadını unutkandır, bazen aklında yapacağı işten başka herşey vardır. Ama yine de doğru zamanda geri adım atmayı bildiği için, meslek hayatında arkadaşları yarafından sevilir. Her zaman her ortamda istekleri yerine getirmeyi becerir. Şef olarak da insanları memnun edici davranışları ile sevilir.

Kısa ve öz bir biçimde toparlanmak gerekirse: Balık kadını çok sevgi ister. Müşfik onu anlayan hoş bir partnere ihtiyacı vardır. Kendisi yardıma muhtaçtır ama aynı zamanda yardımseverdir ve var gücü ile yardım eder. Görünürde zayıf, kendini tamamlayamamaış gibidir ama burada esas olan onun gücüdür.

Sevgi dolu ve sevdiğine her şeyini veren ancak onun sırrını çözmeye uğraşmayan bu kadın, nasıl yapıyorda, herkesin onun ayağına kapanmasını sağlıyor?

Balık Burcu Kadını. Balık burcu kadını özellikleri, Balık burcu kadını nelerden hoşlanır, Balık burcu kadınını etkilemenin yolları.