Balık Burcu Sağlık

Balık Burcu Sağlık

Bahar aylarında sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sağlıksız ve güçsüz bir yapılar vardır. Ayakları büyük ve biçimsizdir. Balık insanının çift kişiliği fiziksel yapısında da değişikliklere neden olur. Genellikle zayıf olmalarına karşın çevrelerine kolay uyduklarından gerginliklere dayanıklı olurlar. İlaçlara karşı hassastırlar. Yönetici gezegeniniz Neptün aynı zamanda ilaçları yönettiği için, birçok ilacın sizde yan etkileri olabilir. Yeni bir ilaç almadan mutlaka doktorunuza danışmalısınız.

Çoğu Balık tuz sevdiği için vücudu ödem yapmaya müsaittir. Fazla alkol ise vücudunuzu susuz bırakabilir, aşırıya kaçmamaya çalışın. Buna dikkat etmelisiniz. Balık burcu ayakları ve sinir sistemini yönetir. Balıklar, ayaklarını üşütürlerse soğuk algınlığına yakanırlar. Hastalandıklarında iyileşmek için kendilerine özen gösterirler. Balık insanı kendilerine bakan doktorlarına güven duymaları gerekir yoksa çok huysuz olurlar.

Dolduruşa geldiklerinden kendilerine neyin yararlı olduğunu karar vermezler. Bazı Balık insanı ilaç, uyuşturucu madde ve alkole düşkün olur, bu yüzden de her hastalığa yakalanabilirler. Orta yaşlardan sonra şişmanlama olasılığına karşın spor yapmalarını öğütleriz. Sağlığıyla ilgili yaptığı en önemli hata, ara sıra disiplinsiz olmanız, diyeti bozmanız ve egzersizinizi ihmal etmeniz.

Günümüzde zayıf ve formda olmak önemli sayılsa da hayaller aleminde yaşayan Balık insanı için pek önemli değildir. Yoğun, yaratıcı ruh hallerinize daldığınızda kendi fiziksel varlığınızdan çok uzaklaşırsınız. Balık insanı egzersiz yapmayı sıkıcı bulur ama müzik eşliğinde dans ederek spor yapmak cazip gelecektir. Hoş spor giysileri seçerseniz moraliniz düzgün olur ve kendinizi iyi hissedersiniz.

Açık havada yürüyüş, yüzme, kürek çekme, su kayağı, gibi sporlar Balık burcuna çok cazip gelir. Sıkıntılı dönemlerinizde deniz kenarında koşabilir ya da yürüyebilirsiniz. Ayaklarınız en hassas yeriniz olduğu için rahat ayakkabılar seçmelisiniz. Kendinize ayırdığınız bu zamanı egzersiz yaparak değerlendirebilirsiniz.

Balık Burcu Sağlık. Balık burcu erkeği sağlık, Balık burcu kadını sağlık, Balık burcu kadını, erkeği sağlığı.