Başak Burcu 2015

Başak Burcu 2015

2015 Yılı Genel Bakış

2014 yılından bu yana olan süreçte birtakım zorluklar yaşamış olabilirsiniz. Ancak 2015 yılında olumsuz durumlar geride kalıyor. Geçen süre içerisinde iş hayatınız ve aile hayatınız arasında dengeyi kurmakta sıkıntılar yaşadınız. Kariyeriniz konusunda ilerlemeler kaydederken, aile yaşantınız konusunda da geri planda kalmamaya, aile ve ev konularına özen göstermeye çalıştınız. Birçok şey deneyimlediniz ve öğrendiniz bu nedenle şuan enerjiniz daha fazla ve mantık olarak daha iyi noktadasınız. Kariyer alanında geçmekte olduğunuz test sona erdi. Şimdiye kadar olan süreçte kariyeriz her şeyden daha önde ve daha önemliydi. Bu yıl biraz daha önemini yitirecek. Bu durumu meslek hayatınızın olumsuz yönde ilerleyeceği gibi algılamayın. Aksine Ağustos ayının son haftasından sonra Jüpiter burcunuza doğru hareket halinde olacak. Bu konum ile beraber meslek hayatınızda olumlu gelişmeler ve başarılar sizi bekliyor olacak.

Maddi olarak ilk konuşmamızı yaptık. Şimdi ise biraz da manevi konulara değinelim. Geçen yıl Haziran ayından sonraki dönem de önem kazanan maneviyat bu yıl da önemli olacak, hatta daha fazla. Bu süreç içerisinde çeşitli gelişmeler yaşayacaksınız.

Aşk hayatınız da sizi mutlu edecek, heyecanlandıracak. Yine de bu alanda yaşayacak olduğunuz birçok değişiklik için kendinizi hazırlamalısınız. Uranüs, beklenmedik değişimleri temsil eder ve aşk eviniz olan 7. evinize doğru hareket halinde. Bu konumunu altı ay kadar koruyacak. Yine de bu yolculuk 2015 yılında daha uzun süreli olacak. Bu yılı, 2016 yılının hazırlık dönemi olarak düşünebilirsiniz.

2015 yılında özellikle manevi konulara daha fazla önem vereceksiniz. Bu önem Ağustos ayına kadar devam edecek. Ağustos ayının son haftasından sonra ise vücudunuz ve bireysel olarak mutluluğunuz önem kazanacak. Aile, ev yaşantısı, aşk, sağlık ve meslek hayatınız ise, yılbaşından Haziran ayına kadar olan süreçte önemli olacak. Sosyal yaşantınız, eğlence hayatı ve arkadaşlık konuları ise, Haziran ayının ilk haftasından sonra önem kazanıyor.

Başak Burcu 2015 Aşk Hayatı

2014 yılından bu yana evliliğe fazla önem vermeseniz de, hayatınızı birleştirme anlamında önünüzde birçok fırsat vardı. Heyecanlı aşk birliktelikleri yaşadınız. 2015 yılında Başak burcu insanlarının çoğu evliliği düşünüyor olabilir. Bazıları ise, hayatlarını, sosyal yaşantılarını tümüyle değiştirmek istiyor. Uranüs'ün 7. evinizde bulunmasıyla beraber bu konuda heyecan verici birçok fırsatla karşılaşacaksınız. Yaşanacak bu etkileşimim olumsuz sorunları getireceği taraf ise, ciddi düşündüğünüz ilişkileriniz. Birlikteliğinizde özgür olmayı, bağımsız olmayı isteyeceksiniz bu da doğal olarak birtakım sorunları beraberinde getirecek. Uranüs'ün bu konumu ile beraber bu yıl hiç evlenemeyebilirsiniz. Evli olanlar ise, ayrılmayı düşünebilir. Bu dönemde evliliğiniz veya birlikteliğiniz sınavdan geçecek. Sınavı hissedeceğiniz dönem Mart ayının ilk haftasından Eylül ayının ilk haftasına kadar olan süreç. Özellikle bu sınavı burcun ilk günlerinde doğanlar hissedecek. Bu dönemde ani aşklarda gündemde.

İlk görüşte aşka inanmayan Başaklar için bu dönem tam tersine dönecek. Bahsettiğimiz dönemde ilk bakışta aşk ile tanışabilirler. Beklemendik bir anda aşk, kapılarını çalabilir. Yine de bu aşkın uzun süreli olmama ihtimali var. Bu dönemde hissedilecek etkiler hızlı bir şekilde değişim gösterebilir.

Başak Burcu 2015 İş Hayatı

Finans eviniz olan ikinci eviniz bu yıl güçlü etkileşimler altında olmayacak. Bununla beraber sadece parayı bulmak için parayla ilgilenmeyeceksiniz. Ancak bu yıl etkileşimler az olsa da maddi olarak oldukça başarılı bir yıl olacak. Meslek hayatınıza, kariyerinize ve izleniminize, paradan daha fazla önem vereceksiniz. Jüpiter'in, Ağustos ayının son haftasında burcunuza doğru hareketi ile başarılarınız artış gösterecek. Jüpiter'in bu konumu size özgüven, değer ve hayatın tuzaklarını karşınıza çıkacak. Son söylediğimize dikkat edin!

Kişisel memnuniyetinize sahip olmanızı isteyen gezegenler ve evren bu konuda sizi destekleyecek. Kariyere verdiğiniz önem Haziran ayının ilk haftasına kadar devam edecek. Ancak bu durum, burcun ilk haftasında doğanlar için, Haziran ayından biraz daha ileriye gidebilir. Geride bıraktığımız yıllar içerisinde birçok ders aldınız. Sıkı çalışmanız gerekti ve bununla beraber başarıyı da yakaladınız. 2014 yılından beri patronlarınız ile bir takım sorunlarınız olabilir, bu durum değişecek. Yeni bir iş, yeni bir patron demektir. Ya da şuan ki patronunuz daha iyi olacak.

2015 yılında yakalayacağınız başarıların çoğu ailenizden kaynaklı veya aileden biri gibi gördüğünüz kişiler sayesinde gerçekleşecek. Yatırım yapmak istiyorsanız başarılı olabilirsiniz. Profesyonel anlamda yatırım yapan kişiler ise, sağlık alanına yatırım yapmayı düşünebilir. Ancak unutmayın, önce araştırma!

Başak Burcu 2015 Ev ve Aile

4. eviniz olan ev ve aile eviniz uzun süredir güçlü etkileşimler altındaydı. Aynı durum bu yıl içinde devam edecek. 4. evinizde bulunan Plüton’un amacı ailenizi, evinizi, duygusal yaşantınızı ve ilişkilerinizi tümüyle değiştirmek, yeniliğe uğratmak. Aynı zamanda Plüton, sizin de bu noktalara odaklanmanızı sağlar. Bu durumun olum ve olumsuz yanları bulunmakta. Odak noktanızı iyi ayarladığınız sürece olumsuzluklar ortadan kalkacaktır.

Yaşanacak değişimlerden sonra, aileniz ile ruhsal ve psikolojik yaşantınız uyumsuzluk gösterebilir. Bu durum da, özenli olmanızda yarar var. Ailenizdeki kişiler ile sorunlar yaşamamaya dikkat edin. Ailenizdeki insanlara, onların yanında olduğunuzu hissettirin. Bunu başarmak sizin için biraz olabilir çünkü siz ailede saflığa önem verirsiniz. Bazı Başak burcu insanları ailesinden veya yakın akrabalarından birisinin vefatı ile yüzleşmiş olabilir.

Yine de bazı Başak burcu insanları için aile modeli tamamen değişmiş olabilir. 2015 yılında uzun süreli değişimler yaşayacaksınız. Özellikle ruhsal olarak yaşanacak bu değişimler, mutlu olmanızı sağlayacak. 4. evinizde bulunan Plüton bu konuda size pozitif yönde etkilerde bulunarak, duygusal ve ruhsal olarak etkileşimde bulunacak. Tekrar etmekte yarar var, aile ve ev yaşantınızdaki tavır ve davranışlarınıza dikkat edin. Düşünmeden söyleyeceğiniz veya yapacağınız hareketler harap edici noktalara ulaşabilir.

Jüpiter, Plüton ile Ağustos ayının son haftasına kadar iyi etkileşimde bulunuyor. Bu olumlu etkileşimden kazançlı çıkabilirsiniz. Yeni bir ev alabilir veya daha iyisini almak için şuan ki evinizi satabilirsiniz. Aileniz de bu konuda sizi destekleyecek. Bazı Başak burcu insanları evliliği düşünüp, kendi ailelerini kurmak isteyebilir.

Başak Burcu 2015 Sağlık

Bu yıl sağlık konusunda önemli bir sorun yaşamayacaksınız. Geçen iki senelik süreç içerisinde sağlık ile ilgili konulara fazlaca önem verdiniz. Bu yıl sağlık konusunda hiçbir sıkıntınızın olmayışı, geçen iki senelik süreyi nasıl geçirdiğiniz ile alakalı. Tüm bu söylediklerimiz sağlığınızı umursamamanız anlamına gelmiyor ancak geçen yıllara oranla daha az dikkat edeceksiniz.

Başak burcu insanları sağlık konusunda her zaman fazlaca ilgili olmuştur. İlgili oldukları konuların hep zirvesinde olmak isterler. Bunun yanı sıra sağlık eviniz olan 6. eviniz bu yıl güçlü etkileşimler altında. Bu da sağlığınıza çok düşkün olacağınız anlamına geliyor. Bu etkinin, gerçekten olumlu olduğunu düşünebilirsiniz. Yine de bazı durumlarda kontrolü bırakabilirsiniz. Enerji düzeyinize geçen yıl dikkat ettiğiniz kadar bu yılda dikkat edeceksiniz, etmelisiniz de. Önem verdiğiniz konular üzerinde yoğunlaşın ve enerjinizi bu yönde kullanın. Üzerinizde bulunan sorumluluklarınızı yerine getirmeyi ihmal etmeyin. Planlamanızı düşük enerji harcamayla, birçok işi yapacak şekilde ayarlayın. Bu yıl ayaklarınıza ve bileklerinize dikkat etmelisiniz. Varsa bir rahatsızlığınız doğa yürüyüşleri ve egzersizler iyileşme sürecinde olumlu etkilere sahiptir.

Duygusal anlamda yaşayacağınız hayal kırıklıkları sağlığınız konusunda sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir. Herhangi bir rahatsızlığa yakalandığınız da, özellikle ruhsal olarak. Bir doktora görünmeden size sıkıntı veren kişileri veya olayları hayatınızdan çıkarmalısınız.

Ağustos ayının son haftasından sonra burcunuza harekete geçecek olan Jüpiter, mutluluğu ve güzel hayat koşullarını size sunacak. Yine de bu dönemde aşırılığa kaçmamanızda yarar var. Hayatınızdan eğlenceyi çıkarmayın bu konuda içinizden geldiği gibi davranın ancak yiyecek ve fiziksel ilişki konularında aşırılığa çıkmayın.

İlginizi çekebilir: Başak Burcu Günlük
Başak Burcu 2015. Burçlar Başak 2015, Başak burcu 2015 falı.