İkizler Burcu 2015

İkizler Burcu 2015

2015 Yılı Genel Bakış

2014 yılının ortalarından bu yana İkizler burcu için güzel sayılabilecek birçok şey yaşanmış olabilir yine de geride bıraktığımız bu döneme eğlenceli geçti diyemeyiz. Sizin için aslında eğlenmek, tembellik yapmak ve canınızın istediği gibi davranmaktır. Geride bıraktığımız dönemde ise kariyer, sorumluluklar ve sizin için hoş olmayan gerçeklerle karşı karşıya kalmanızla gerçekleşti. Kendinizi bu süreç içerisinde adeta kampta hissetmiş olabilirsiniz. Bu durumdan ders çıkmanız ve sorumluluklarınızla başka çıkmanız istendi.

2015 yılında bu durumun büyük bir bölümü değişiyor. Yine de artık daha güçlü olmanız gerekiyor. Birtakım sınavlar olacak ve bu sayede önünüzdeki yıllarda yere daha sağlam basan birisi olacaksınız.

Aşk hayatınızda da sınavlardan geçtiniz ve değişim yaşanmaktaydı. Aynı durum 2015 yılında da devam ediyor. Aşk hayatınızda göstermiş olduğunuz mücadelelerin bazıları sona eriyor, bazıları ise sona ermeye hazırlanıyor.

Haziran ayının ilk haftasında burcunuzdan ayrılacak olan Satürn, maddiyat eviniz olan ikinci evinize girecek. Buradaki konumunu 2015 yılına kadar koruyacak ve Satürn haritanızda ayrıldıktan sonra maddi konularda çok daha fazla gelişmiş olacaksınız. Bu sayede kazancınız artacak.

Aslan burcunda bulunan Jüpiter, dördüncü evinize, Başak burcuna doğru harekete geçecek. Bu konum ile beraber çoğu İkizler burcu insanı ev değişikliğini düşünebilir.

2015 yılında dikkat çekici ilgi alanları ise, entelektüel ilgiler ve iletişim alanında. Ev ve aile konuları, özellikle Ağustos ayının son haftasına kadar önemli olacak. Ağustos ayının son haftasından sonra ise, aşk ve sosyal konular dikkat çekiyor. Kariyer ile ilgili konular ise, Mart ayının ortalarından sonra dikkat çekici oluyor.

İkizler Burcu 2015 Aşk Hayatı

Birkaç yıldır aşk hayatınıza ve sosyal hayatınıza fazlaca önem veriyorsunuz. Aşk ve sosyal yaşantınız uzun süreli ve büyük değişikliklerin etkileşimi altında kaldılar. Aşk hayatınızda ve birlikteliğinizde en derinlere inmek isteyeceksiniz. Bütün gizemleri çözmek, özü yakalamak isteyeceksiniz. Sonuç olarak bunu da başaracaksınız. Yine de başarıya ulaşmanız uzun süre alacak. Geride bıraktığımız yıllarda boşanmış ve yeniden evlenmiş İkizler burcu insanları olabilir. Evli olan İkizler bu aşamada birçok sınavla karşılaştılar. Bunun sonucunda boşanmalar olmasa bile hayatları değişti.

Aşk konusunda sınavlar bu yıl biraz daha hafif olacak. Bekâr olan İkizler, Ağustos ayına kadar olan süreçte mükemmel seviye de evlilik fırsatları yakalayacak. Yine bu süreçten sonra ise birçok sınavla karşılaşacaklar. Aslında Evren'in yapmaya çalıştığı sizi, kendinizden korumak. Sınavları tetikleyecek olan olay ise, geçen yıl Kasım ayında ki Güneş Tutulması olmuştur.

Plüton, aşk ve evlilik eviniz olan yedinci evinizde. Bu konum ile beraber duygularınızda yoğunlaşma olabilir. Bu yoğunluk özellikle pozitif olma eğiliminde. Ancak aşk ilişkilerinde yaşanacak olan kıskançlıklar ve aşırı sahiplenici tavırlar, negatif duyguları aşk hayatınıza sokabilir. Bunun sonucunda hislerinizde azalmalar yaşanabilir. Aşkın kapıyı çaldığı bu dönemde her sorularınıza birçok yanıtlar bulabilirsiniz.

2015 yılında Plüton, saf aşkı ve aktif sosyal hayatı size getiriyor. Sadece birlikte olmak için bir ilişki beklemeyin. Saf ve sorunsuz bir aşk isteyin. Bekâr olan İkizler için aşk çok yakında gelecek.

2015 yılında aşkı engelleyebilecek iki durum var. İş ve meslek hayatınız. Bu konular aşk hayatınızla ve sosyal hayatınızla etkileşiyor. Saydıklarımız arasında dengeyi bulmak zorundasınız. Ayrıca felsefi farklılıklarla da sorun olarak karşılaşabilirsiniz. Ancak bu sorunlarla başa çıkabileceksiniz.

İkizler Burcu 2015 İş Hayatı

Bu yıl ikinci evinizin güçlü etkiler altında olmayışı ile beraber yıl içerisinde mali durumlarda büyük değişimler yaşanmayacak. Ancak Haziran ayının ilk haftasından itibaren Satürn'ün evinize geçiyor olması ile beraber maddi durum 2016 yılına kadar önem kazanıyor.

Satürn kendini gösterecek birçok şansı da beraberinde getirir. Gizli saklı olmayan mükemmel şeyler. Ancak Satürn'ün getirdiği birçok şansa da hemen alışılmaz.

2015 yılında mali konularda başarılı olmanız, maddi kazancınızın artması ile aynı orantıda olmayacak. Yani mali başarılarınızı, artan maddi kazançlarınız ile ölçmemelisiniz. Kazandığınız maddi gelirleri nasıl yönettiğiniz daha ön plana çıkıyor. Satürn ile birlikte öğrenir ve çalışırsanız, yolun sonunda Satürn'ün sizinle işi bitince daha önce olmadığınız kadar kazançlı olabilirsiniz.

Meslek hayatınıza gelince, bu alanda birçok ve önemli değişiklikler olacak. Kariyer eviniz olan onuncu eviniz ile Uranüs bu yıl etkileşim halinde. Uzun yıllar burada kalacak ve daha sonra dokuzuncu evinize geri dönecek. Bunu, yaşanacakların bir ön alıştırması veya haberi olarak düşünebilirsiniz. Bu yıl iş değiştirebilir aynı zamanda meslek hayatınızı da değiştirebilirsiniz. 2015 yılında meslek hayatınız fazlaca heyecan verici olacaktır. Ancak bununla beraber tutarsızlıkta yaşanabilir.

İkizler Burcu 2015 Ev ve Aile

Birkaç yıldır diğer konular ile kıyasladığımız zaman ev ve aile yaşamının sizin için pek önemli olmadığını söyleyebiliriz. Ancak bu durum Ağustos ayının son haftasından sonra değişiyor. Ev ve aile hayatınıza daha fazla önem vereceksiniz. Bunun nedeni ise Jüpiter'in, Ağustos ayından sonra dördüncü evinize geçiyor olması. Jüpiter buradaki konumunu gelecek yıl Ağustos ayına kadar koruyacak. Bununla beraber büyük mutluluk size gelecek.

Bu geçişin asıl anlamı daha büyük bir ev ve daha güzel bir yere taşınma anlamına gelir. Yeni bir ev alabilir veya mevcut evinizi daha iyisi için satabilirsiniz. Bu konuda şanslı olacaksınız. Evinizin emlak değeri artabilir. Bazı İkizler burcu insanları taşınmak istemeyecek, evlerinde tadilat ve genişleme yapacaklar. Kimileri evlerine yeni eşyalar alırken, kimileri yeni bir evin sahibi olacaklar.

Aile yaşamınızda mutluluk sağlanacak. Ailenizdeki insanlardan hem maddi hem de manevi olarak destek göreceksiniz. Aile bireylerinde artış olabilir bu yeni bir evlilik ya da yeni doğacak bir bebek ile olabilir. Aileden saydığınız insanlarla daha yakın olacaksınız. Akrabanız olmasa bile Jüpiter'in konumu ile birlikte birisini manevi aile sıfatına taşıyabilirsiniz.

Bu yıl en önemli etkilerinizden birisi duygusal olarak iyimser bir yapıya bürünmeniz. Bu yapınız sayesinde hayatın geri kalan konularında daha güçlü, mücadele yapınız daha gelişmiş olacak. Bu yıl İkizler burcu insanları gerek çevresindeki insanlara gerekse ailesine karşı daha ilgi oluyor. Bu konuda nazik, sevecen ve cömert olacaksınız.

Aşk gezegeniniz olan Jüpiter sayesinde bu yıl evlilik gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda sosyal olarak ta aktif olacak, eğleneceksiniz. Bu sağlayan durum ise, Jüpiter'in dördüncü evinize geçiyor olması.

İkizler Burcu 2015 Sağlık

2014 yılının sağlık açısından pekiyi geçtiğini söyleyemeyiz ancak bu durum 2015 yılında değişiyor. Haziran ayının ilk haftasında burcunuzdan ayrılacak olan Satürn yine de birtakım sorunları arkasında bırakacak. Aynı zamanda Satürn'ün burcunuzdan ayrılması ile beraber üzerinizdeki bütün yüklerken kurtulduğunuzu hissedebilirsiniz. Ayrıca diğer gezegenlerin sağlık konusunda üzerinizdeki baskıları devam ediyor.

2014 yılında sağlık konusunda ne kadar dikkatli olduysanız bu yılda aynı özeni göstermelisiniz. Enerjinizin tükendiğini hissettiğinizde dinlemeye çekilin. İş hayatınızı düzene sokun ve sizi yıpratacak kadar çalışmaktan kaçının. Önceliğiniz ne ise o konular üzerinde odaklanmaya çalışın. Bu sayede önemli sorumluluklarınızı yerine getirmek için gerekli enerjiyi kendinizde bulacaksınız. Yine de bu enerjiyi sorumluluklarınız üzerinde kullanırken araya birtakım gereksiz konuları sokmanız durumunda hissettiğiniz enerjiniz yetersiz olacaktır.

Ne kadar enerjiniz olursa olsun, tümünü harcamaya olan bir eğiliminiz vardır. Merakınız çok fazla, bu hangi konuda olursa olsun. Aynı zamanda her yerde olmayı istiyorsunuz. Tüm bunların bir araya gelmesiyle odak noktanızı kaybediyorsunuz. Bu yıl önemli dersler odak noktanız konusunda olacak. Odak noktanızı bulmak hiçte zor değil. Sadece önemli ve önemsiz konuları ayırt etmelisiniz. Tüm bunları içinizde hallettikten sonra, hedeflerinize ulaşmanız daha kolay olacak. Ayrıca ruhsal olarak mutluluğunuzu da bu yolla bulacaksınız.

Plüton’un Yay burcunda bulunması karaciğerinize daha fazla özen gösterilmesine dikkat çekiyor. Ayrıca tüm bedeninize düzenli olarak masaj yaptırmak iyi gelecektir. Karaciğerinizi doğal yollarla ve beslenme alışkanlığınız ile güçlendirebilirsiniz.

Saydığımız tüm uyarıları dikkate alır ve özen gösterirseniz, 2015 yılında sağlık konusunda büyük sorunlarınız olmaz ve yılı oldukça iyi geçirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: İkizler Burcu Günlük
İkizler Burcu 2015. Burçlar İkizler 2015, İkizler burcu 2015 falı.