İkizler Burcu Erkeği

İkizler Burcu Erkeği

İkizler erkeği çok tolerenaslıdır, konuşkandır, ama verdiği sözleri tutmaz. Konuşmalarıyla başkalarını etkilemek ister. İşin özüne inmeye çalışır, karşısındaki kızsa da, o yalanı diplomatik bir biçimde çevirir ve kendi söylediğine inanır.

Yazar, öğretmen, plotikacı olarak kabiliyetini kullanmaya çalışır. Bankacı olarak veya içindeki gece ruhu ortaya çıkarsa gayri resmi işlere bulaşması içten değildir. Daima başarıya ulaşmak ister.

Gezmeyi sever ve özgürlüğünün kısıtlanmasını istemez. Anne sevgisi veren kadınlardan hoşlanır. İçindeki bu iki ruh buna nedendir. Aslında rahat bir ortamı istese de, içindeki onu dışarı iter. Onun yanında yaşamak ve değişken ruhuna ayak uydurmak çok zor olsa gerek. İkizler erkeği hoşsohbet olabilir, sevgisini ifade eder, ancak o değişken ruhu, şimdi aşkını yanarak itiraf eden güzel sözlerle süsleyen o erkek, bir anda sebepsiz yere herşeyi siler atar.

Sevdiği kadının arkasından uzun süre ağlamaz, çünkü o yalnız kalamaz. 3 kadınla aynı anda birlikte olabilir. Bu İkizler erkeğini biraz hür bırakmak gerek. Anlattığı hikayeleri ise ciddiye almamak demek, onu gerçekten olmayacak durumlara itmek anlamına gelir. İkizler babası çocuklarını bir an yere göğe sığdıramaz, şımartır, diğer anda ise yere vurur.

Patron olarak bu İkizler erkeği işe yarayanı sever. Kendisine yararlı olacak herkese açıktır, ancak mesafelidir. Çalışanların sıkıntılarını dinlemek hoşuna gitmez, ama yine de onlara yardımcı olmak ister. İflas eşiğine getirdiği işletmeyi, yine o durumdan kurtaran genelde kendi mantıklı aklı olur.

İkizler çalışanının konuşma yeteneğini satıcı olarak ortaya çıkarmasına yardımcı olmak gerek. Çünkü o masa başı adamı olamaz, kendini yalnız hisseder ve rüyalar alemine dalar ve hiç bir iş yapmadığı görülür, işleri de başkası yapsın. Kurnaz ve uyanıktır. Hedef koyduysa çok çalışır ona ulaşmak için, ancak takdir edilmez ise eğer bu çalışma performansı çok biter.

İkizler Burcu Erkeği. İkizler burcu erkeği özellikleri, İkizler burcu erkeği nelerden hoşlanır, İkizler burcu erkeğini etkilemenin yolları.