İkizler Burcu İş

İkizler Burcu İş

İkizler burcu olarak Ekim ayında hangi işe başlarsanız başlayın başarılı olursunuz. Bilgi alışverişini, bilgisayarı çok seversiniz. Bu ay içinde size çok talep olmalı. Bu yüzden iletişim becerinizi iyi değerlendirin. Bu dönem şansınızın en iyi olduğu bir dönemdir. Bu günlerde verdiğiniz sözleri yerine getirmeye ve yaptığınız iş anlaşmalarına elinizden geldiğince harfiyen uymaya çalışın. Uymadığınız takdirde yılın tüm şansını kaybedersiniz. Size birde Ocak ayında iş yönünden şans doğabilir. Bu zaman içinde yapacağınız atılımlarda yüzde yüz başarılı olabilirsiniz. Ek gelir getirebilecek her işi kabul ederek kendinizi fazla yormayınız.

Değişik konulara yeteneği olan çok yönlü bir insansınız ama bir iş kolu üzerinde konsantre olmayı öğrenmelisiniz. İkizler burcundaki birçok insan birkaç işe aynı anda başlayıp hiçbirini tamamlamadan bırakabilir. Bu yüzden bir işe başlamadan önce iyi düşünmeli ve ona göre seçim yapmalı ve başladığınız işi mutlaka bitirmelisiniz. İkizler burcu insanının asla bütçe anlayışı yoktur. Değişken nitelik taşıdığı için esnek ve kolay uyum sağlayan yapısıyla durumunu iyi idare edebilir. Sıkıştığı zaman ek iş bulmakta zorlanmaz ve bir şekilde işleri yoluna girer. İkizler insanı zor zamanlar için en azından kabataslak bir plan yapmalı. Aynı şekilde, harcamalarını içgüdülerine göre değil, elindeki paraya göre yapmalı. Anlayacağınız ayağını yorganına göre uzatmalı. Para harcama ve biriktirme konularına duygusal bir yaklaşımınız olabilir. Paranın size gerçekten ne ifade ettiğini iyi anlamalısınız. Bazen aylar boyunca hiç bir harcama yapmadan kendinizi tutabilir sonra aniden kararınızı değiştirip deli gibi para harcarsınız. Bu dönemlerde sağduyulu davranmaya çalışın. Çok para harcamanın iyi bir şey olmadığını düşünün. Ara sıra ufak tefek şeylerle kendinizi ödüllendirirseniz bu çılgınlığı önleyebilirsiniz.

Aralık ayının ikinci yarısında elinize büyük paralar geçebilir. Bu dönemde şans oyunlarında talihinizi deneyin. Para bakımından çok şanslı olduğunuz için birden bire büyük bir ikramiye ile zengin olma şansınız çok yüksek. Şubat ayı ekonomik yönden sizin için en kötü aydır. Bu ay boyunca temkinli olup fazla masraflardan kaçının. İkizler burcu insanı sevdiğiniz işi yaparsa para kazanması çok kolay olur. Şunu unutmayın, sevdiğiniz işi yaparsanız mutluluğunuz kadar kazancınızda artacaktır. Eğer sevmediğiniz bir işi yaparsanız fazla emek harcamazsınız. Bu da sizi üzer. İkizler burcu yeteneklerini iyi değerlendirmeyi bilirse büyük bir servet sahibi olması çok kolaydır.

İkizler Burcu İş. İkizler burcu iş hayatı, İkizler burcunun iş hayatı.