İkizler Burcu Kadını

İkizler Burcu Kadını

İkizler kadını görünümüne özen gösterir, alıştığı yemek tarzından da çok zor ödün verir.

Gizli silahı ise flört etmektir. Erkeklerin onu kolay elde edebileceğini zannetmelerini sağlar, ancak kendini kadınsı güçle geri çekmeyi öyle kurnazca başarır ki, şaşırtır. Erkek onu elde ettiğini zanneder, o ise ona sırt döner. Kazanmak ister. Karşısındaki karakterinin zor olduğunu zannetse de, o gerçekte çok romantik ve yumuşak bir tiptir ve büyük aşkı arar.

Seçtiği erkek mükemmel olmalı, ama yine de çok seçici ve müşkülpesent olduğu için, o çok sevdiğini zannettiği erkeği gevezeliği yüzünden kaybeder. Onunla evlenen onu kendisiyle eşit görmeli, her zaman çanta gibi yanında taşımalı. Flört etme sevdasında göz yummalı, aslında flört ederken kalbinin erkeğini arar. İkizler kadını erkeğine saygı duymak ister. Ama göğüsünde taşıdığı bu iki ruh onu sürekli değiştirir. Bazen kendisine hiç yaranamazsınız, bazen de kendisi çoşku dolu olur. Erkek bir kadınla evlendim zanneder, oysa İkizler kadınında kavgacı, geveze, girişken, depresif, neşeli, hüzünlü vb. ruh hallerinin hepsi bulunur.

Çocuklarını bağımsız ve özgür insanlar olarak yetiştirir ve onlara gülmenin, ağlamaktan, üzülmekten çok daha yararlı olduğunu öğretir. Meslek hayataın dada bağımsızlık ister. Yazar, gazeteci, öğretmen vb. dil becerisini kullandığı alanlardan bir kaçıdır. İkizler erkeği gibi onun da hedefi yükselmektir ve bu yolda bazen kabalaşabilir bile. Bazen de çok iyi arkadaş olur, dostuyla her şeyi paylaşır. Meslek hayatında da İkizler kadını çözülmeyen bilmece gibidir.

Yükseldiği mertebede şef pozisyonunda çok insancıl davranır ve iyi performans gösteren çalışanının ücretini artırmaktan çekinmez. Bazısına göre İkizler kadını dönektir - oysa öyle değildir.

Zayıf yönleri, değişkenlikleri, huzursuzlukları, hassas sinirleri yüzünden çoğu, psikologlara müşteri olurlar bu yüzden. İçlerindeki huzursuzluk yüzünden uzaklarda huzur aramalarına rağmen, iki duyguyu yani sevinci ve mutsuzluğu aynı anda yaşayan tek kadın İkizlerdir. İkizler kadını nerede neşeli ve umursamaz, nerede ciddi olur, pek kestirilemez, bu duyguları çok iç içe yaşar çünkü.

İkizler Burcu Kadını. İkizler burcu kadını özellikleri, İkizler burcu kadını nelerden hoşlanır, İkizler burcu kadınını etkilemenin yolları.