Koç Burcu 2015

Koç Burcu 2015

2015 Yılı Genel Bakış

2014 yılından bu yana olan süreçte yalnız olduğunuzu söyleyebiliriz ancak bu döneminde güzel geçtiği bir gerçek. Konumlarını uzun süre koruyan gezegenlerin neredeyse çoğu sizi destekledi. Gezegenler arasında acımasız olarak adlandırılan Satürn, Haziran ayı içerisinde Yengeç burcuna geçecek. Satürn'ün bu konumu ile beraber ciddi bir tavır içerine gireceksiniz. Ayrıca birkaç yıldır gereksiz yere size yük olan sorunlardan da kurtulacaksınız. Manevi konularda biraz ilgisiz kalmış olabilirsiniz. Ailenizi ihmal etmiş, duygularınıza önem vermemiş olabilirsiniz. Bu konuda geriye dönüp düşünmek bazı insanlar için güç bir durumdur. Ancak Satürn'ün konumu ile beraber bu tip güç konular tekrar gündeminize gelecek.

Koç burcu insanları için geçerli olan sınırsız enerjiyi, 2015 yılında kullanabileceksiniz. Hem de iyi bir şekilde. Aileniz ile ilgili aksatamayacağınız yükümlülükleriniz olacak. Ayrıca 2015 yılında kariyer yaşantınızda kimi zaman fazlaca önem kazanacak. Hayalinizdeki mesleğe, iş hayatına çoğu Koç burcu insanları kavuşacak. Sağlık konularında ise bu yıl daha fazla ilgili olacaksınız.

Manevi konular, hayırsever bir insan olmak ve iş hayatında iyi bir noktaya gelmek bu yıl öncelikli hedefleriniz arasında olacak. Uranüs, Balık burcunda, Aslında buna tam geçiş diyemeyiz. Bu durum sizin on ikinci eviniz ve Balık burcu ile olan enerji etkileşimini simgelemekte. Bu bir mesajdır ve oldukça önemlidir. Bunu uyanışa geçme olarak tanımlayabilirsiniz. Yeni ve uzun süreli bir başlangıcın ön hazırlığı olarak düşünebilirsiniz. Manevi olarak gerçekleşecek değişiklikler sizin için öncelikli bir hal alacak.

2014 yılında nasılsa 2015 yılında da arkadaşlık ve sosyal hayat sizin için önemli olmaya devam edecek. Bireysel olarak yaratıcılığınız ve eğlence hayatı dikkat çekici ilgi alanlarınız olacak. Ancak bu durumun 2015 yılının sonlarına doğru değişeceğini söylemek gerekiyor. Özellikle Nisan ayından sonra dikkat çekici konular ise, evlatlar, eğlence, iletişim bireysel yaratıcılık ve entelektüel konular. Bunların yanı sıra maddi konularda dikkat çekici.

Koç Burcu 2015 Aşk Hayatı

2015 yılında yedinci evinizin güçlü etkiler altında olmamasından dolayı aşk ve sosyal yaşantınızda büyük değişimler yaşanmayacak. Evli olan İkizler, evliliklerine devam edecek. Bekâr olan İkizler ise, yalnızlıklarına devam edecek. Evren aksi bir duruma müsaade etmiyor, oradan buraya sürüklemeyecek. Ayrıca sosyal olarak bu yıl gerçekten aktif olabilecek kadar özgürsünüz. Rahatsınız ve istediğiniz gibi davranabilirsiniz.

2015 yılında aşk hayatınızda ciddi kararlar almayacaksınız ancak birçok aşk fırsatı da karşınıza çıkacak. 2014 yılında aşk konusunda hızlı başlangıçlar oldu ve bu durum 2015 yılında da aynı özelliğini koruyor. Evliliğin hayatınıza girmemiş olmasının en büyük nedenlerinden birisi aşka kendinizi adamamış olmanız.

Yabancı insanlarla, ülke dışında tanışabilir ve yakınlaşabilirsiniz. Aşk hayatınızın bu yıl aktif olması eğlenceyi getirdiği gibi eğitsel olayları da beraberinde getirecek. Birlikte olacağınız kişi eğitim görevlisi olabilir. Birlikte, romantizmin ön planda olduğu seyahatler yapabilirsiniz. Arkadaşlık konularına bu yıl her şeyden fazla önem vereceksiniz. Odak noktanız bu alanda. Bu süreci gelişme süreciniz olarak görebilirsiniz.

Evlilik ile ilgili konular önümüzdeki sene gündeme gelecek. Bu konuda birçok fırsat yakalayacaksınız. Aşk gezegeniniz olan Venüs, hızlı bir şekilde hareket ediyor. 2015 yılında neredeyse bütün ev ve burçları gezecek. Bu yüzden aşk fırsatları bildiğiniz üzere çok fazla. Aşk hayatınızdaki gereksinim değişimleri hızlı ve etkileyici.

Koç Burcu 2015 İş Hayatı

2015 yılında ne kariyer eviniz olan onuncu ev, ne de maddiyat evi olan ikinci ev güçlü etkileşimler altında olacak. Yıl içerisinde bu konular çok önemli olmayacak. Önceliğinizin bu alanda olmayacağını söyleyebiliriz. Zaten çoğu Koç insanları meslek hayatlarında istedikleri noktaya ulaştılar. Bununla beraber bu alanlara daha fazla odaklanmanızın anlamı yok. Para konusunda ve mali konularda bulunduğunuz nokta korunuyor. Finans gezegeniniz olan Venüs hızlı bir hareket halinde. Bu yıl neredeyse bütün ev ve burçları dolaşacak. Venüs'ün yapacağı bu hareket ile beraber maddi fırsatlar ve başarılar farklı kaynaklardan elde edilebilir.

Ağustos ayının sonlarına kadar Jüpiter'in de yardımıyla şans ile ilgili konularda başarılı olabilirsiniz. Tahminleriniz tutabilir. Bunun nedeni ise, Jüpiter'in beşinci evinizde olması. Yine de bu alanda ufak tefek kayıplar yaşanabilir. Önemli olan daha büyük kayıplara sebebiyet vermemektir. Ufak tefek kayıpların telafisi olabilir ancak büyük kayıpların telafisi olmayacaktır. Şuan çalışmayan, iş arayan Koçlar için Ağustos ayının sonralarından sonraki dönem oldukça iyi. Hayalinizdeki işe kavuşma fırsatınız yılsonuna doğru ortaya çıkıyor. Patron olan İkizler ise, işlerini daha iyi seviyelere çıkarabilecekler.

Meslek konusunda ise, birçok değişim yaşanabilir. Bunun nedeni başarısız olmak değildir. Değişimin asıl nedeni ise farklı bir bakış açısı aramanızdan kaynaklanacak.

Koç Burcu 2015 Ev ve Aile

Ev ve Aile konuları 2013 yılından bu yana pek önemli değildi siz Koç'lar için. Yine de bu durum Haziran ayının ilk haftasından sonra değişime uğruyor. Bunun nedeni ise Satürn'ün dördüncü evinize geçiyor olması.

Satürn'ün bu konumu ile beraber aile yaşamınızda duygusal düzenlemeler yapılacak. Aynı zamanda ev içinde değişiklikler yapabilirsiniz. Bazı Koç burcu insanları geçen yıl evlat sahibi olmuş olabilirler veya bu yıl düşünebilirsiniz. Bununla beraber aileye verdiğiniz değer daha da artacak. Satürn'ün bu yıl size vermek istediği mesaj; kendinizi iyi hissetmeseniz bile karşılaştığınız sorunlar ile başa çıkmanız. Bununla beraber sahip olduğunuz değerlerin daha fazla farkında olmanızı istemesi.

Bu yıl içerisinde birçok Koç burcu aileleri için sosyal hayatlarından vaz geçmek isteyebilir. Ailesi ile daha fazla vakit geçirmek, ilgilenmek isteyebilir. Bazı Koç burcu insanları ise aileleri ile beraber iş kurmak isteyecektir.

Huzurlu bir ev ve aile hayatı bu yıl ve gelecek yıl kurulacak. Koç burcu insanları ev hayatlarında idarenin kendilerinde olmasını ister ve aksine karşı çıkar. Aile hayatında huzurun bulunması da kısmen size bağlı olacak. Herkes sorumluluğunu ve işini bilmeli. Güzel bir işbirliği ile huzuru yakalayabilirsiniz.

Koç Burcu 2015 Sağlık

2014 yılının sonlarında sağlık konusunda büyük sorunlarınız olmadı. Aynı durum, bu yıl Haziran ayına kadar olan süreçte de geçerli. Yine de Yengeç burcuna geçecek olan Satürn'ün negatif etkileri sizi stresli birisi haline dönüştürebilir. Aslında bu durumda daha çok enerjinize dikkat etmelisiniz. Planlı hareket ederek gereksiz aktivitelerden uzaklaşın. Önemsiz sorumluluklarınızı göz ardı etmeye çalışmalısınız. En değerli sermayenizin enerjiniz olduğunu biliyorsunuzdur umarım. Enerjinizi boş yere harcamanız demek, kendinizi cezalandırmanız demektir. Ayrıca bu yıl Haziran ayından sonra bu konularda birçok ders alacaksınız.

2015 yılında Jüpiter'in altıncı evinize doğru yavaş bir şekilde hareket ediyor olması sizin için iyi bir haber niteliğinde. Bu konum ile beraber beslenme konusunda daha sağlıklı olana yöneleceksiniz. Bu konuya olan ilginiz ve isteğiniz daha da artacak. Jüpiter'in sağlık evinde olması, sağlıklı olmayı müjdeler.

Sağlığınızı yöneten Merkür bu yıl genel olarak sinir sisteminize, beyninize ve ciğerlere dikkat etmenizi öneriyor. Ayrıca bağırsaklarınıza da dikkat etmelisiniz. Saydığımız organları iyi durumda tutmak, sizin için en büyük ilaç niteliğindedir.

İlginizi çekebilir: Koç Burcu Günlük
Koç Burcu 2015. Burçlar Koç 2015, Koç burcu 2015 falı.