Kova Burcu 2015

Kova Burcu 2015

2015 Yılı Genel Bakış

2012 yılından sonra gelen yıllar bir öncekinden daha iyi ve olumlu geçiyor Kovalar için. Bu, sıra sıra gerçekleşen bir olaydı. Geride kalan durumlar bu yılda gerçekleşiyor. Burcunuzu yöneten Uranüs Balık burcunda bulunmakta ve bu geçiş çok önemli. Uranüs'ün Balık burcundaki konumu çok uzun sürecek. 2015 yılında çok uzun süreli kalmak için Balık burcunda. Bununla beraber hayatınızda birtakım değişiklikler olacak. Özellikle, ilginizi çeken konularda ve bakış açınızda. Bu etkinin en önemli yanı ise, hayatınıza tutarlılık getirecek olması. Bazı Kova insanları uzun süredir dinlenmeden çalışıyor olabilir. Bazıları ise kişilikleri ile uğraşmış olabilir. Kimileriniz ise, yaşamınızı özgürce devam ettirmek istediniz. Bütün istekleriniz 2015 yılında düzenleniyor, yeniden tasarlanıyor ve en önemlisi devamlılık kazanıyor.

2014 yılında, alıştığınız sosyal hayattan daha farklı bir sosyal hayat geçirdiniz. Aynı durum bu yıl içinde geçerli olacak. Tanışacağınız yeni ve önemli insanlar devamlılığınız konusunda öneme sahip oluyorlar. Ayrıca bu konuda da katkıları büyük olacak. Tüm gezegenler arasında ruhsal konularda daha etkili olan Neptün, uzun süredir burcunuzda bulunmakta ve bu yılda burcunuzda bulunuyor. Bununla beraber yaşanacak değişimlerden biri olan manevi durum önce içinizde başlıyor. Manevi konulara verdiğiniz değer daha da artacak. Kararlı değişimler, birçok konuda bakış açınızı değiştirecek. Eğlenmek için sadece dizi ve film izlemenize gerek yok. Gözlerinizi kapatın ve biraz uyuyun. Sizi eğlendirecek fantastik sahneler gözünüzün önünden geçecek.

2015 yılında sizi mutlu edecek en önemli konular, Nisan ayına kadar olan süreçte yaratıcılık, sosyal aktiviteler ve evlatlar. Nisan ayından sonra ise, ev ve aile yaşamı ilgili konular dikkat çekiyor. Romantizm ve aşk ise, Ağustos ayına kadar olan süreçte, maddi konular ve bireysel konular Ağustos ayının son haftasından sonra dikkat çekiyor.

Kova Burcu 2015 Aşk Hayatı

2014 yılından bu yana evlilik pek önemli değildi Kovalar için. Ancak bu yıl evlilik olasılıkları ön planda oluyor. Çekici bir yapıya sahipsiz ve olanaklarınız da çok. Tüm bunlarla beraber geride bıraktığımız zaman içerisinde uzun süreli bir ilişkiyi istemediniz. 2015'te ise daha tutarlı oluyorsunuz ve ruhsal olarak durulma içerisindesiniz. Bununla beraber evlilik düşünülebilir. Jüpiter'in yedinci evinize giriyor olmasıyla beraber ciddi ilişkiler ön planda olacak. İlişkiyi başlatacağınız kişi şuan arkadaş olduğunuz birisi olabilir ve eğlence ortamından tanışacağınız birisi olabilir.

Evli olan Kovalar içinse aşk hayatında mutluluğu daha da artırmak adına yeni formüller bulmalılar. Arkadaş çevreniz bu yıl genişliyor ve sosyal olarak daha fazla aktif olacaksınız. Sizi mutlu edecek olaylar ise çoğunlukla Ağustos ayının sonlarından sonra yaşanacak.

Kova burcu insanların tümü için sosyal olarak aktif olacakları dönemler ise, Ocak ayının sonlarından Şubat ayının sonlarına kadar. Mart ayı ve Mart ayından, Temmuz ayının sonlarına kadar olan dönem. Özellikle de Ağustos ayı. Bu günlerde oldukça fazla neşeli olacaksınız ve aşk hayatınızda farklılıklar olacak.

Kova Burcu 2015 İş Hayatı

2015 yılı sosyal olarak ne kadar aktif ise, maddi olarak da güçlü bir yıl olacak. Mali durumlara geride bıraktığımız birkaç yıl içerisinde gerekli önemi verdiniz. Bu yılda aynı şekilde olacak. Bu yılın en önemli gelişmelerinden birisi, yönetici gezegeniniz olan Uranüs'ün, ikinci evinizde yani finans evinizde olması.

Ağustos ayından sonra hayırsever Jüpiter, ortak gelirleri ve diğer insanların gelirlerini temsil eden sekizinci evinize geçiyor. Bununla beraber maddi konular 2015 yılında en önemli konular arasında yerini alıyor. Para kazanma ve finans yönetiminde sorumluluklarınız artıyor. Bu yıl yaşanacak olan en önemli gelişmelerden diğerleri ise kendiniz, tarzınız ve yetenekleriniz. Aynı zamanda davranış biçiminizi ve kişisel görünüşünüzü en iyi yatırımlarınız olarak göreceksiniz.

2015 yılında profesyonel yatırımcılar için başarılar görünüyor. Bunun nedeni ise, para gezegeniniz olan Neptün ile burcunuzu yöneten Uranüs'ün karşılıklı olmaları. Bu iki gezegen işbirliği içerisindeler. Yatırımcıların bu yıl özellikle, teknoloji ve enerji alanına yatırım yapmaları olası. Buralardan büyük kazanç elde edebilirler. Yine de araştırmadan hiçbir işe kalkışmayın. Aceleci olmayın.

Kova Burcu 2015 Ev ve Aile

Dördüncü eviniz olan, Ev ve aile eviniz bu yıl güçlü etkiler altında olmayacak ve bu alanda kısıtlamalar yaşamayacaksınız. Bununla beraber çevrenizde çok fazla hareketlilik olmayacak. Geçmiş yıllarda yaşanan amacı olmayan gezmeler bu yıl da devam edecek. Yaşamınızda devamlılık için çabalayacaksınız. Nisan ayından sonra aile yaşantınız, alışılmışın dışında yaşanacak. Bağlılığı sevmeyen, özgürlük için var olan Boğalar için bu durum sürpriz niteliğinde. Evin bütün ihtiyaçları tarafınızdan karşılanacak. Özellikle, günlük ev işleri, rahat yaşam ve çocukların mutluluğu.

Aile gezegeniniz olan Venüs, çok hızlı hareket ediyor ve yıl içerisinde doğum haritanızda bulunun bütün ev ve burçları geziyor. Bununla beraber aile yararları ve ilişkiler sürekli değişim halinde. Yaşadığınız alanda değişimler yapmak istiyorsanız, tadilat ve yeni ürünler gibi, Nisan ayının son haftasından Haziran ayının ilk haftasına kadar olan süreç bu konuda çok olumlu olacak. Kasım ayının ilk haftasından sonra ailede gizli kalmış durumlar tekrar ortaya çıkabilir ve bununla beraber bir takım sorunlar yaşanabilir. Sizin bu dönemde göreviniz, toparlayıcı olmak olacaktır.

Ev ve aile yaşamınızda büyük değişiklikler oluyor, geçici olsa da. Aile büyükleriniz ile olan ilişkilerinizde değişim yok. Aile büyükleriniz ev değişimi yapmak isteyebilir. Yeni bir ev sahibi olabilirler.

Kova Burcu 2015 Sağlık

Sağlık konusunda bu yıl sıkıntılar ve sorunlar yok. Haziran ayından sonra sağlık eviniz güçlü etkileşimler altında. Bununla beraber disiplinli sağlık rejimlerine dikkat edecek, manevi olarak iyileşmeye olan ilginiz artacak. Satürn disiplini ve düzeni temsil eder. Bu yıl Haziran ayının ilk haftasından sonra sağlık evinize geçiyor. Bununla beraber diyete başladıysanız disiplinli bir şekilde devam edeceksiniz. Sağlık ile ilgili bütün konuları dikkate alacaksınız. Dikkat konusunda ise çok fazla çaba sarf etmenize gerekte kalmayacak. Zaten içinizden gelerek bu konulara daha fazla önem vereceksiniz.

Omurgayı, dizleri ve iskelet sistemini ayrıca dişleri yöneten Satürn'ün sağlık evinizde bulunmasıyla saydığımız organlara daha fazla özen göstermeniz gerekecek. Saydığımız tüm organları düzenli olarak kontrol ettirmelisiniz.

Aynı zamanda maneviyat gezegeninizde olan Satürn, kendinizde ve çevrenizdekiler için ruhsal anlamda iyileşmeyi işaret eder. Meditasyon ve benzeri terapilerden olumlu sonuçlar alabilirsiniz. İyi sağlığın en önemli faktörlerinden birisi duygusal olarak iyi olmaktır. Kendinize bu alanda iyi bakmanız, sağlıklı olmayı da beraberinde getirecektir. Aynı zamanda 2015 yılında midenize ve göğüslerinize daha fazla önem vermelisiniz.

İlginizi çekebilir: Kova Burcu Günlük
Kova Burcu 2015. Burçlar Kova 2015, Kova burcu 2015 falı.