Kova Burcu 2018

Kova Burcu 2018

Kova Burcu 2018 Genel Bakış

Sevgili Kova burcu, 2018 yılında hayatınızın her alanı hız kazanacak ve siz de bu hızdan keyif almaya başlayacaksınız. İş, eğitim, aile ve aşk hayatınızın gidişatı oldukça iyi. Ön plana çıkmayı başaracağınız bir sürece giriyorsunuz. Hızlı olmayı başarabilirseniz, yaşantınızın her alanına kolaylıkla ayak uydurabilirsiniz ancak bunun fazlasıyla yorucu olabileceğini aklınızdan çıkartmayın.

Genel olarak 2018 yılında hemen her şeyden zevk alacaksınız Kova burcu. Şartlara ayak uydurmak ne kadar zorlu olursa olsun, inatçı ve istekli olduğunuz için mutlaka istediğinize de sahip olacaksınız demektir. Hayatınızın belirli kısımlarında zirvede olmak istiyorsanız ortaya bir mücadele koymanız gerektiğini gözden kaçırmamalısınız. Zaman zaman ani manevralar yapmanız gerekecek ve bunun için de tecrübe sahibi olmanız gerekiyor.

Yıl içerisinde tecrübeli olsanız da olmasanız da size ağır gelecek zorluklarla karşılaşacaksınız. Özellikle eğitim hayatına devam eden Kova burcu insanlarının gözden kaçırdığınız ufak tefek şeyler konudan her ne kadar emin olsalar da başarısız olmalarına neden olabilir. Bu nedenle, özellikle eğitim hayatınızda dikkatinizin kaçmasına izin vermemelisiniz. Hayatınızın bundan sonra ki kısmı eğitim hayatınıza bağlı olduğu düşünülürse mutlaka yapmanız gereken şeylerin başında yer alıyor.

Sahip olduğunuz iletişim yeteneğiniz sayesinde zirveye kolaylıkla ulaşabilirsiniz ancak sizin tökezlemenizi isteyen bir kişi var ve bu kişi size sandığınızdan da yakın Kova burcu. Hayatınızın büyük ölçüde değişim göstereceği bu süreçte başarı grafiğinizi her geçen gün biraz daha yukarılara çıkartacaksınız. Doğru yolda ilerliyorsunuz ancak doğru yolun engebeli ve taşlı olduğunu da gözden kaçırmayın.

2018 yılının ikinci altı aylık sürecinde aşk ve ilişkinizde zorlayıcı etkiler altında olacaksınız. Bunun nedeni ise özgürlük ihtiyacınızın tavan yapacak olması. Öyle ki partneriniz size her zaman ki gibi davransa da siz onu baskıcı olarak görebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalardan kaynaklı olarak ilişkinizden uzaklaşma ihtimaliniz var Kova burcu. Kendinizi kısa zaman içerisinde toparlamaya çalışın.

2018 yılı iş ve eğitim hayatınız açısından oldukça önemli. Hayallerinize bir adım daha yakınlaşacaksınız. Sahip olduğunuz yetenekleri hafife almayı bırakmalısınız. Hayatınızın daha iyi olmasını için elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız. Son olarak, her hangi bir konuda karar alma noktasındaysanız çok dikkatli olmanız gerekiyor. Daima stratejik hareket etmeye çalışın.

Kova Burcu 2018 Aşk Hayatı

Kova burcu, 2017 yılında aşk ve ilişki evinizin karşınıza çıkartacakları arasında huzursuzluk ve can sıkıcı gelişmeler diğerlerine göre ağır basacak gibi duruyor ancak doğru yönetme ve idare etme yeteneğiniz ile belki bu süreci en iyi şekilde atlatabilirsiniz. Sizi yıpratacak etkilerin tesiri altına kalmamaya çalışın. Duygusal olarak pek zorlanan karakter değilsiniz ancak bu yıl biraz farklı olacak gibi...

Zaman zaman duygularınızla hareket etmek isteyecek ancak yetersiz olduğunuzu düşüneceksiniz. Birlikteliğiniz uzunca bir süredir aslında sizin istediğiniz gibi devam etmekte. Birlikteliğinizin 2018 yılının ilk yarısında fırtınaya yakalanacak olması kısa süreli ayrılık yaşanmasına neden olabilir. Bu ayrılık, tam olarak bağların koptuğu anlamına gelmiyor. Süregelen birlikteliğinizin devamlılığını sağlamak istiyorsanız, sakin kalmalısınız.

Kova burcu, daha önceleri yapmış olduğunuz hatalardan kendinize bir ders çıkartmalısınız. Belki ayrılığın vermiş olduğu rahatlık ile yeni bir kişiyle tanışma eğiliminde bulunabilirsiniz ancak henüz ilişkinizin tam olarak son bulmaması nedeniyle hatalı adımlar atacağınızı söyleyebiliriz. İçinizdekilerin tamamen bittiğine net olarak eminseniz, girişimde bulunabilirsiniz Kova burcu. Hislerinizi görmezden gelmeyin...

Ve... Yalnız olan Kova burcu insanları, nasıl oluyor da böylesine hareketli bir hayata sahipken yalnızlıktan yakınıyorsunuz? Çevrenizdeki kalabalık o kadar fazla ki dışarıdan sizi seçmek çok zor. Hal böyle olunca da ortamınıza giren karşı cinsin sizi fark etmesini pek bekleyemezsiniz. Çok fazla olmasa da uzaklaşın ve aşkı aramaya koyulun. Bulmak, sandığınız kadar zor değil Kova burcu.

Evlilik hayatlarına adım atmış Kova burcu insanları, eşiniz olan kişinin sizden yana olan beklentilerini artık gözünüzde büyütmeyi bırakmalısınız. Kontrolü ne sizin ne de eşinizin elinde olmalı. Birlikte hareket edebilirseniz aile hayatınızda huzuru ve mutluluğu yakalayabilirsiniz. Biraz daha hevesli olursanız mutluluğu yakalayacağınızdan hiç şüpheniz olmasın Kova burcu.

Kova Burcu 2018 İş Hayatı

Kova burcu, 2018 yılında iş ve kariyer hayatınızla ilgili arzularınız cevapsız kalmayacak ancak iş ve çalışma hayatınızın mutlak hızına ayak uydurmak zorundasınız. Başarılı olmak istiyorsanız başka da bir seçeneğiniz yok gibi duruyor Kova burcu. Aslında tek seçeneğinizi de hayata geçirmemek adına önünüzde herhangi bir engel bulunmuyor. Enerjiniz bir hayli yüksek olacak. Başarıya aç olacaksınız Kova burcu.

Aslında geçen yıl içerisinde de iş ve kariyer hayatınızda güzel gelişmelerle karşılaştınız ve dilediğiniz gibi de hareket edebiliyordunuz ancak gelişmeler karşısında tecrübesiz olduğunuz için yönetme kısmında pek başarılı değildiniz. Artık tecrübelisiniz ve bu da aksaklıklar olmayacağı anlamına gelmekte. İş hayatınızda karşılaşacaklarınızı doğru açıdan ele alırsanız başarıyı da avuçlarınızın içinde tutacaksınız.

2018 yılı içerisinde iş ve kariyer hayatınızla ilgili herhangi bir aksaklık olduğunda sizinle birlikte çalışan kişilerle aranızdaki mesafeyi doğru kullanmalısınız. Ters ve kırıcı davranışların sizi başarıya ulaştırmayacağını gözden kaçırmamalısınız. Söz konusu iş olduğunda her zaman aksaklık yaşanabilir. Yılın genelinde karlı olan siz olacaksınız Kova burcu. Hamle yapacaksanız, tam 12'den vurmaya çalışın.

Kova burcu, 2018 yılının sonlarına doğru iş hayatınızda biraz daha oturaklı olacaksınız. İşleri ne zaman yapmanız gerektiğini daha net görebilecek ve ona göre hareket edeceksiniz. Kendinize doğru yol haritası çizmişsiniz Kova burcu. Gözlerin üzerinizde olmasına alışmalısınız. Bu durum üzerinizde anlamsız bir baskı yaratıyor olabilir ancak gücün sizde olduğunu anlamalısınız.

Kova Burcu 2018 Sağlık

Kova burcu, 2018 yılının tamamında sağlığınızı koruma altına almalısınız. Hayatınızın her alanında dikkatli olmayı başarıyorsunuz ancak bir terk söz konusu sağlık olduğunda elinizden geleni yapmıyorsunuz. Geçmişten gelen herhangi bir probleminiz varsa tekrardan doktorunuza görünmelisiniz. Fiziksel ve ruhsal açıdan kendinizi toparlamaya ihtiyacınız var. Doğru beslenir ve doğru dinlenirseniz hem fiziksel hem de zihinsel açıdan güçlenirsiniz.

2018 yılının ikinci yarısında karın bölgeniz biraz hassas olacak gibi. Özellikle hava şartların sürekli değişim gösterdiği süreçlerde en azından dışarıda vakit geçirecekseniz hemen her şeye hazırlıklı olmaya çalışmalısınız. Son olarak, fiziksel olarak kendinizi değiştirmek isterken sindirim sisteminizin çalışma düzenini bozabilirsiniz. Her ne yapacaksanız sadece uzman kişi yardımıyla yapmalısınız.

İlginizi çekebilir: Kova Burcu Günlük
Kova Burcu 2018. Burçlar Kova 2018, Kova burcu 2018 falı.