Kova Burcu İş

Kova Burcu İş

İş hayatınızda en şanslı olduğunuz dönem, Ekim ayı ile Şubat ayının ikinci yarısı aralığıdır. Bu aralıkta gelebilecek iş tekliflerini iyi değerlendirip başarılı olabilirsiniz. Hele Ocak ayı bu şans devrenizin zirvesidir. Bu dönemde girişeceğiniz hiçbir işte tereddüt etmeyin. İş hayatınızda dikkatli olmanız ve şansınızın yaver gitmeyeceği dönemde Ağustos ayıdır. Bu dönemde iş hayatınıza biraz ara verebilirsiniz. Gelecek olan iş tekliflerini de çok iyi incelemelisiniz. Kova burcu olarak bağımsızlığınıza çok düşkünsünüzdür ve kimsenin size ne yapacağınızı söylemesini istemezsiniz. Bu huyunuz sayesinde yaptığınız her şeyde tüm sorumluluğu üstlenir ve işler yolunda gitmediği zaman kendinizden başka kimseyi suçlamazsınız.

Her şeyi kendiniz bilmek ve yapmak zorunda değilsiniz, bilmediğiniz konularda başkalarının fikrini sormaktan çekinmemelisiniz. Kova burcu kardeşlik ve sosyal adelete inanan ve zor durumdakilere yardıma hazır olan bir burçtur. Gurup çalışmalarında ve toplumla ilgili projelerde başarılı olabilirsiniz. Paraya önem vermediğiniz için sadece kendi çıkarınızı düşünmeyip doğru olanı yapmak istediğiniz için iyi işler üretirsiniz. Kova burcu tüm insanlık için dünyayı daha iyi şartlarda yaşanacak hale getirmeye çalışır.

Kova burcunun para olarak en şanslı dönemi, Ocak ayının ilk haftasıdır. Bu dönemde elinize yüklü miktarda para geçebilir. Zaten akıllı olduğunuz için bu parayı iyi değerlendirirsiniz. Parasal olarak en şansız olduğunuz ve dikkat etmeniz gereken dönem, kasım ayının ikinci yarısıdır. Bu dönemde borç vermemeye de dikkat edin. Aylarca para biriktirebilir ve sonra birden ani bir dürtü ile tüm paranızı tek bir şey için harcayabilirsiniz. Bu değiştiremediğiniz bir huy olabilir. Siz topluma yararlı olmak ve yardım etmek istersiniz.

Doğru bir amaç bulunca insanlara yardım etmek için yüklü miktarda bağış yapabilirsiniz. Sizin için para kazanmanın en iyi yolu yeniliklerden ve yeni fikirlerden geçmektedir. Bütün burçlar içinde değişime en iyi Kova burcu ayak uydurabilir. Özellikle bilgisayar, İnternet ve diğer yüksek teknoloji alanlarında neye ihtiyaç duyulduğunu çok iyi bilir. Bu bilginizi kullanarak bu alanlarla ilgili hisse senetlerine yatırım yaparak uzun vadede kazançlı çıkabilirsiniz. Burcunuz ileri teknoloji yenilik ve buluşlar konusunda çok yetenekli olduğu için çok zengin olabilirsiniz.

Kova Burcu İş. Kova burcu iş hayatı, Kova burcunun iş hayatı.