Kova Burcu Kadını

Kova Burcu Kadını

Siz her birkaç ayda evinin mobilyasını değiştiren kadın tanır mısınız? İşte kova kadını böyledir; değişkenliğe bayılır. Sık sık yer değiştiremeyeceği için evinin şeklini değiştirir. Kova erkeği gibi o da hep muhalefettedir. Küçücük olaylar onu kışkırtır ve kocaman kavgalara sebebiyet verir. Bastıramadığı bu davranışlarıbndan dolayı anlaşılamadığından şikater eder. Daima çok fazla derinliğe inip çok kurcalamayı sevdikleri için bazen çok ileri giderler. Oysa kalpleri çok iyidir, yardımseverdir nacak her zaman diğer soğuk taraflarınıda sevenlerine göstermekten çekinmezler.

Tepkileri değişkendir, bir anda değişirler ve her yaptığı şeye karşısındaki anlam veremez. İyi tarafı ise kendisi ile dalga geçip güldüren halidir, ona bunu başkası yapamaz.

Onun için başkalarının fikri önemli değildir, o kendi fikrini beğenir ve daima haklı olduğunu düşünür. Onu seven adam, onun tatlı bir arakdaş olduğunu tespit eder, ancak mutlaka evlenmek gerektiğini düşünmez. O ise daha iyiyi bulma peşindedir, geçmiş hep tecrübe, gelecek ise hep yeniden aşık olmak demektir.

Onunla evlenen sadık olduğunu tespit eder. Sıkılmasını önlemek için sürekli yeni bir şeyler bulmak gerek, elektirk motoru gibi sürekli şarjda tutulması gerekir.

Fantezileri çok geniştir. Sanata kabiliyetleri vardır. Kumanda edilmeye gelemez, hep özgürlük ister.

Şef olarak yumuşak ve anlayışlıdır. Dostluklar kurar çalışanı ile, ieltişimi sağlamdır ve anlayış doludur. Parayla her zaman iyi bir ilişkisi yoktur, bazen başkalarına mutluluk veriyor ise eğer, elinden kaymasına izin verir. Ama çok sıkı bir biçimde de birikim yapabilir. Yapılan iyiliği de kötülüğü de yıllar da geçse unutmaz.

Kova Burcu Kadını. Kova burcu kadını özellikleri, Kova burcu kadını nelerden hoşlanır, Kova burcu kadınını etkilemenin yolları.