Kova Burcu Sağlık

Kova Burcu Sağlık

Kova burcu dolaşım sistemini yönetir. Bu burç aynı zamanda topukları ya yönettiği için bu bölgelere ait rahatsızlıklar da olağan sayılmalıdır. Kova insanı hemen, hemen hiç sağlık sorunları olmaz, çünkü çevrelerine uyar ve aşırı davranışlarda bulunmazlar. Hastalığın cinsini, zihinsel yetenekleri yardımıyla iyi kavradıklarından, hastalıklardan pek zarar görmezler. Kova insanı genellikle yaşlanıncaya kadar kendilerine iyi bakarlar. Ancak çok azında fazla yemek yemeye ve çok sigara içme görülebilir. Fakat bunu yemeğe düşkünlüklerinden değil çevreye sinirlendiklerinden yaparlar.

Yaptığınız işte kendinizi kaybedebilir ve düzenli yemek yemeyi unutabilirsiniz. Siz koşuşturmalarınızın arasında atıştırmaktan yanasınız, ne yediğinize hiç dikkat etmezsiniz. Önceden planlamalısnız. Abur cubur yerine meyve atıştırabilirseniz sağlığınız açısından iyi olur. Bu burcun insanının sağlığıyla ilgili yaptığı hata, bilgisayar başında bütün gün oturarak hareketsiz kalması. Yaptığınız işlerle kendinizi kaybederek egzersiz yapmayı unutmanız, bilgisayar başında oturmak kalçalarınızı genişletebilir, sürekli egzersiz yapmalısınız.

Kova sosyal bir burçtur, siz diğer insanlarla birlikte iken daha mutlusunuzudur. Başkaları ile birlikte olmak size enerji verir. Bir gurup arkadaşınızla spor yaparsanız eğlenirken form tutabilirsiniz. Açık hava sporlarına düşkün olduğunuz için temiz hava size iyi gelir. Tenis, balık avlama ve kayak gibi tek başınıza yapacağınız sporlarda başarılı olursunuz. Dolaşım sisteminiz hassas olduğu için spor yaparken kendinizi sıcak tutmanızda fayda var.

Kova Burcu Sağlık. Kova burcu erkeği sağlık, Kova burcu kadını sağlık, Kova burcu kadını, erkeği sağlığı.