Oğlak Burcu 2015

Oğlak Burcu 2015

2015 Yılı Genel Bakış

Oğlak burcu insanları için geçen yıl başarılı ve sağlıklı geçti. 2015 yılında da aynı başarı devam edecek ve özellikle Ekim ayından sonra daha fazla olacak. Gezegenler arasında uzun süreli kalanlar konumlarından ayrılacak ya da daha uyumlu bir hal alacak. Geçen yıl için iş ve finans yılı diyebiliriz. 2014 yılında en önemli planlarınız arasında verimli olmak, üretken olmak ve başarılı olmak vardı. Aynı planlarınız bu yılda devam edecek ancak Haziran ayına kadar olan süreçte. Haziran ayından sonra sosyal hayata daha fazla önem vereceksiniz. 2015 yılı sosyal olarak güçlü olacak ve beklentilerinizin büyük bir bölümünü karşılayacak.

Ağustos ayının sonlarına doğru geldiğimizde Jüpiter gezegensel olarak mükemmel bir etkileşime geçiyor. Bu geçiş size mutluluk, iyimserlik ve başarıyı getirecek. Aynı zamanda onur ve ödüller de kazanabilirsiniz. Bu dönemde en önemli fırsatlardan birisi de felsefi olarak eğitim fırsatları yakalayacak olmanız.

Eğitim yaşantısına bu yıl daha fazla önem ve ilgi vereceksiniz. Bunun nedeni ise Uranüs'ün entelektüellik evine yani üçüncü evinize girmesi. Okuyorsanız bu yıl sizin için çok başarılı geçecek.

2015 yılında ön planda olacak ilgi alanlarınız ise finans, entelektüel konular ve iletişim. Mart ayının ilk haftasından Eylül ayının ilk haftasına kadar olan süreçte çalışma ve sağlık konuları. Romantizm, aşk ve sosyal yaşam konuları Haziran ayının ilk haftasına kadar. Haziran ayının ilk haftasından sonra ise, varsa borçlarınız ödeme konusunda şanslı olacaksınız. Bireysel olarak değişim gösterebilirsiniz. Haziran ayı ve Ağustos ayı arasında yurtdışı seyahatleri gündeme gelebilir. 2015 yılında sizi en fazla mutlu edecek alanlar ise, sağlık, iş ve sosyal aktiviteler.

Oğlak Burcu 2015 Aşk Hayatı

Birlikteliği olmayan Oğlak burcu insanları için 2015 yılı oldukça iyi fırsatları önlerine çıkarıyor. Hatta yılın sonlarına doğru evlilik kararı bile alabilirsiniz. Sosyal hayatınızı yöneten Satürn, Haziran ayının ilk haftasından sonra aşk ve evlilik eviniz olan yedinci evinize giriş yapıyor. Bununla beraber sosyal olarak da oldukça aktif olacaksınız ve bu alanlardan yeni insanlarla tanışıp, ciddi ilişkiler başlatabilirsiniz. 2015 yılında aşktan kaçamayacaksınız.

2015 yılında oldukça iyi arkadaşlar elde edeceksiniz. Ancak yine de aşk konuları en temel ilgi alanlarınız olacak. Bulduğunuz aşkı da birçok sınavdan geçireceksiniz. Söz konusu aşk olunca çok dikkatli davranıyorsunuz. Daha önce bir evlilik yaşamış olan Oğlaklar yeniden evlenmek isteyebilir ve bu konuda birçok fırsat beraberinde gelecek. İkinci evliliğini yapmış olan Oğlaklar var ise, bu dönemde birliktelikleri daha romantik bir hal alacak.

Oğlak Burcu 2015 İş Hayatı

Hırslı bir yapıya sahip olsanız da onuncu eviniz olan kariyer eviniz bu yıl güçlü etkileşimler altında olmayacak. Bu nedenle kariyer hayatınızı istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Bu alanda gerçekten özgür olacaksınız. Hırsınız bu yıl, geçen yıllara göre az olacak. Geçen yıl meslek hayatınız nasılsa bu yılda aynı düzeyde olacak. Bununla beraber mali konular gerçekten önem kazanıyor. Kişisel kazanç eviniz olan ikinci eviniz ve diğer insanların maddiyatını temsil eden sekizinci eviniz bu yıl güçlü etkiler altında.

Jüpiter 2015 yılında iş ve sağlık gezegeniniz. Bu durumun sonucunda kazancınız da çalışma ve çabalarınız sonucu elde edilecek kazançlar olacak. Bu yıl boyunca birikimleriniz oldukça artacak. Çalışma ortaklarınızda oldukça iyi fikirlere sahip kişilerdir. Bu kazanımlarınızı boş yere harcamamalı ve kendinizi güvenceye almak için kullanmalısınız. Oğlak burçlarının çoğu bu yıl, verilen tavsiyeler doğrultusunda hareket etmeliler.

Maddi konularınız, bu konuyla ilgili olan Güneşinizce yönlendiriliyor. Güneş, 2015 yılı boyunca doğum haritanızda farklı burçlara doğru ilerlediği için, kazançlar ve kazanç fırsatları farklı yollardan size gelecektir.

Oğlak Burcu 2015 Ev ve Aile

Ev ve aile eviniz olan dördüncü eviniz, uzun süredir güçlü etkileşimler altında bulunmuyor. Bununla beraber 2015 yılında, hayatınızda bu alanda pek değişiklik olmayacak. Ev ve aile konularında özgürsünüz ve nasıl istiyorsanız o şekilde davranabilirsiniz. Mars, aile gezegeniniz ve bu yıl alışılmadık bir geçiş yaparak, altı ay kadar kalmak üzere Balık burcuna geçiyor. Bu da demek oluyor ki, Haziran ayından Aralık ayına kadar üçüncü evinizde kalacak. Bu dönemlerde aileniz ile iletişiminizin iyi olması, diğer dönemlere göre daha önemli olacak.

Mars'ın geri hareket ettiği dönemlerde iletişim yeteneklerinizde bir takım sorunlar yaşanabilir. Bu dönemler ise, Temmuz ayının son haftasından Eylül ayının son haftasına kadar. Evinizde tadilat yapmayı ve büyük değişiklik yapmayı düşünüyorsanız bunlar için Mart ayının ilk haftasından, Nisan ayının son haftasına kadar ve Aralık ayının ortalarından, sonlarına kadar olan dönemler uygun olacak.

Evinizdeki eşyalar da değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Bunlar için iyi olacak dönemler ise, Nisan ayı ile Mayıs ayı arası. Evlat sahibi iseniz, çocuklarınıza daha fazla vakit ayırmaya ve ilgilenmeye daha fazla özen gösterin.

Oğlak Burcu 2015 Sağlık

2014 yılı sağlık açısından iyi geçti. Bu yıl da aynı seviyede olacak. Sağlığınızın daha iyi olacağı dönemler ise, Haziran ayından sonra başlayacak. Bu yıl yapacağınız sporun, sağlık rejimlerinin faydasını göreceksiniz. Enerjiniz üst seviye de olacak. Bununla beraber pozitif duygular içerisinde olacaksınız.

Sağlık yöneticiniz olan Merkür beyninizi, ciğerleri, omuzları, kolları, bağırsakları ve sinir sistemini yönetir. Bunun ne demek olduğunu az çok biliyorsunuzdur. Bu bölgelere bu yıl önem ve özen göstermeniz gerekiyor. Saydığımız bölgeleri zinde tuttuğunuz sürece pek sağlık sıkıntınız olmayacak. Doğal yollarla gerekli tedavi ve güçlendirme yollarını bulabilirsiniz. Merkür, sürekli hareket halinde olan bir gezegendir ve bu yıl nerdeyse bütün burçları ve evleri dolaşacak. Bununla beraber Merkür'ün sürekli konum değiştirmesi, sağlık konusunda sürekli değişimler yaşamanıza neden olabilir. Varsa rahatsızlığınız bu dönemlerde farklı yöntemler ile birlikte iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Alternatif tedavi yöntemlerini denemelisiniz. Ancak bu alanda da değişimler olacaktır. Bu ay iyi gelen tedavi gelecek ay pekiyi sonuçlar vermeyebilir, burada size düşen görev ise sezgilerinizi kullanmak.

Merkür aynı zamanda iletişimi ve zihni yönetir. Bu da demek oluyor ki, fiziksel sağlığınız ne kadar önemliyse, zihinsel sağlığınızda o kadar önemli. Zihninizi her zaman gerekli şeyler ile meşgul edin. Gereksiz birtakım sorunları kafanızda tutmayın. Sizi sıkan sorunlardan uzaklaşın. Varsa dertleriniz güvendiğiniz, size yakın olan bir arkadaşınızla paylaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Oğlak Burcu Günlük
Oğlak Burcu 2015. Burçlar Oğlak 2015, Oğlak burcu 2015 falı.