Terazi Burcu 2015

Terazi Burcu 2015

2015 Yılı Genel Bakış

2014 yılından bu yana etkileşimleriniz mükemmel derecedeydi. Çoğu Terazi burcu insanları bu süreçte başarılı oldu ve hayatının tadını çıkardı. Sağlık konusunda da pek sorunlarınız olmadı. Hedeflerinize ulaşırken zorluk çekmediniz. Ancak 2015 yılında hedeflerinize giden yolda biraz fazla çabalamanız gerekecek. Yıl içerisinde tatil konusunda pek çok fırsatınız olacak, tabi bu tatil fırsatları iş ağırlıklı olacak gibi görünüyor.

Kariyer ve meslek hayatınızda bu yıl önemli değişimler olmayacağını söyleyebiliriz. Bunun sonucunda biraz fazla sorumluluk altına girebilirsiniz. Geçen yıl sağlık konusunda sıkıntılarınız olmasa da bu yıl biraz özen göstereceğiniz bazı zamanlar olacak. 2015 yılında kariyer konularının ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Bu yıl manevi konuların öneminin artacağı dönem ise, yılsonlarına doğru. Sadece sizi memnun eden konulardan mutlu olmayı değil, diğer insanlar ile birlikte etkileşim ile geldiğini de öğreneceksiniz. Daha derin boyutlarda hissedeceksiniz. Satürn, eğitim eviniz olan dokuzuncu evden ayrılarak eğitim hayatına devam edenler için güzel mesajlar yolluyor. Geride bıraktığımız yıllar da olduğu kadar çalışmak zorunda kalmayacaksınız.

2015 yılında ön planda olacak konular ise eğlence, aşk, tabii bunu evlilik olarak algılamayın ve iletişim. Mart ayından sonra ise iş ve sağlık konuları dikkat çekiyor olacak. Haziran ayına kadar olan süreçte ise eğitim konuları, yurtdışı yolculukları ve arkadaş çevresi dikkat çekiyor. Kariyer konuları ise, Haziran ayından sonra. Arkadaşlarınız ile yapacağınız sosyal aktiviteler ise Ağustos ayına kadar önemli olacak. Manevi duyguların artacağı dönem ise, Ağustos ayının son haftasından sonra.

Terazi Burcu 2015 Aşk Hayatı

2015 yılında yedinci eviniz olan, aşk ve evlilik eviniz güçlü etkiler altında olmayacak. Hayatınızın bu alanı geride bıraktığımız yıllara oranla daha az önemli olacak. Evlilik ve aşk konusunda durgun olduğunuz zamanlar olacak. Evli olan Terazilerin hayatlarında değişim olmayacak, bekar olan Teraziler ise bekar olmaya devam edecek.

Mars, aşk gezegeniniz ve altıncı güneş evinize hızlı giriş yapıyor. Mars gezegeninin bir burçta yaklaşık olarak iki yıl kalması pek görülmez. Bununla beraber aşk fırsatları çalıştığınız alandan gelebilir. Çalışma arkadaşınızla ya da patronunuzla aşk yaşayabilirsiniz. Bu yıl başlayacak olan bir ilişki Temmuz ayından, Eylül ayına kadar olan dönemde sınavlardan geçecek. Bunun nedeni ise, Mars'ın bu dönemlerde ki geri hareketi. Eğer ki birlikteliğiniz bu dönemde sona ermeyip, devam ederse ileri ki dönemler için daha ciddi ve dayanıklı bir ilişki olacak.

Bu yıl sosyal arkadaşlık alanında oldukça aktif olacaksınız. 2015 yılı bu alanda harika bir yıl olacak. Arkadaşlığa verdiğiniz önem, aşka verdiğiniz önemden daha fazla oluyor kimi zaman. Yeni tanışacağınız insanlar hayatınızda önemli bir yere sahip olacak. Bu kişiler, ailenizden birileri gibi olacaklar. Birlikte hoş vakit geçireceğiniz, sosyal olarak eğleneceğiniz insanlarla tanışıyorsunuz.

Terazi Burcu 2015 İş Hayatı

İkinci eviniz olan Finans eviniz bu yıl güçlü etkileşimler altında olmayacak. Ve bu alanlar 2015 yılında çok fazla ön planda olmayacak. Yine de başarılı olacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu yıl iki tane mali anlamda güzel etkileşimler olacak. Bunlardan birincisi, Ağustos ayına kadar olan süreçte Jüpiter'in maddiyat gezegeniniz ile güzel etkiler altında olacak olması. İkincisi ise, Satürn Haziran ayının ilk haftasından sonra stresli geçen üç yıllık dönemi sonlandırıyor.

Bununla beraber maddi konularda isteklerinize kolayca ulaşacaksınız. Özellikle çevrenizdeki insanlar size çok büyük yardımda bulunacaklar. Birçok yararlı fırsatı önünüze getirecekler. Aileniz Jüpiter'in Haziran ayından sonraki etkisi ile beraber büyük harcamalar yapabilirler.

Pluto, para gezegeniniz ve birkaç yıldır, üçüncü güneş evinizde bulunmakta. Buradaki konumuna ise uzun süre daha devam edecek. Bununla beraber, iletişim yetenekleriniz sayesinde de gelirler elde edebilirsiniz. Birçok Terazi, satış ve pazarlama işinden fazlaca para kazanabilir. Profesyonel yatırımcılar içinde 2015 yılı iyi geçecek.

İş hayatınız Uranüs'ün etkileriyle sürekli değişim göstermekte. Uranüs altıncı evinizde bulunmakta ve bu durum iş değiştirmenizi gündeme getirebilir.

Terazi Burcu 2015 Ev ve Aile

Dördüncü eviniz olan ev ve aile eviniz bu yıl güçlü etkileşimler altında değil. Bununla beraber 2015 yılında ev ve aile konuları pek dikkat çekici değil. Daha çok kişiselliğinizi ve özgürlüğünüzü düşüneceksiniz. Ancak Satürn yılsonuna doğru bu alanlarda birtakım değişiklikler yapabilir.

Aile gezegeniniz, dördüncü evinizde bulunduğu zaman ailenizin iş hayatınızda etkileri büyük olur. Kendi iş hayatınızı kurabilirsiniz. Ya da tam tersi aileniz ile birlikte bir işe girişebilirsiniz. Bu yıl aileniz ile meslek hayatınız arasında ufak tefek sorunlar meydana gelebilir. Hangi ilgi alanınızla ilgilenmeniz gerektiği konusunda kararsızsınız. Aile mi, İş mi? Hangisinin peşinden giderseniz, diğerinin eksikliğini hissedecekmişsiniz gibi geliyor. İkisi arasında dengeyi kurmaya çalışın, tutarlı olun. Hem duygusallığı hem de meslek hayatınızı bir arada yaşayın, ikisinde de başarı gelecek.

Satürn uzun dönemli bir gezegendir ve gittiği her burçta yaklaşık olarak iki buçuk yıl kalır. Bu da demek oluyor ki Satürn burç değiştiriyorsa, bu önemlidir. Aile hayatınızda farklılıklar olacak. İhtiyaçlar ve istekler değişecek. Aynı zamanda bu yıl ev değişikliği yapmak isteyebilirsiniz.

Yıl sonlarına doğru Satürn'ün etkisi ile beraber aile konuları daha ön planda olacak. Aileniz ile daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Aile büyüklerini veya küçükleriniz gereksiz yere strese girebilirler. Sabırlı bir yapıya sahip olduğunuzdan dolayı bu durumlarla başa çıkacaksınız.

Terazi Burcu 2015 Sağlık

Sağlık eviniz olan altıncı eviniz, güçlü etkileşimler altında değildi ve bununla beraber sağlık konusunda pek sıkıntılarınız olmadı. Ancak 2015 yılında sağlık konusunda birtakım şeyler değişime uğrayacak. Uranüs'ün bu yıl size verdiğiniz mesaj çok net, sağlıklı olmaya ve enerjik olmaya her zamankinden daha fazla önem verin.

Bu demek değildir ki hastalığa yakalanacaksınız. Aslında tam tersi konumlarını uzun süre koruyan gezegenler bu yıl size hoş etkiler sağlıyor. Sadece bu yıl biraz daha fazla kendinize özen göstermeniz gerektiğini söylüyorlar. Sağlıklı beslenme ve spor sizi bu yıl zinde tutacak.

2015 yılında sağlık konusunda sıkıntıları getirecek durumlar ise, hırslı oluşunuz ve çok yoğun tempo altında çalışıyor olmanız. Meslek hayatınıza daha az önem vermeniz iyi olabilir. Sosyal hayatınıza da önem verin. Sürekli iş hayatını düşünmek ve çalışmak ruhsal olarakta çökmenize neden olabilir. Arada bir nefes alın. Sizi mutlu edecek, eğleneceğiniz hobiler bulun.

2015'te sağlık sorunlarınızın kaynaklanacağı diğer durumlar ise şansızlık, karamsar oluş ve ruhsal olarak sıkıntıda oluşunuzdan kaynaklanacak. Sosyal olarak içinize kapanık oluşunuz da bu etkilerden birisi. Öncelikle varsa bu tip sorunlarınızı ortadan kaldırmaya bakın. Genel olarak sağlık konusunda iyisiniz ancak daha iyi ve sorunsuz hale getirmeniz için önerileri dikkate almalısını.

İlginizi çekebilir: Terazi Burcu Günlük
Terazi Burcu 2015. Burçlar Terazi 2015, Terazi burcu 2015 falı.