Terazi Burcu 2016

Terazi Burcu 2016

Terazi Burcu 2016 Genel Bakış

Sevgili Terazi burcu, 2016 yılında hayatınızın belirli bölümlerinde çok daha şanslı olacaksınız. Hayatınızın iyi yönde değişmeye başladığını geride bıraktığımızın yılın sonlarında fark etmeye başlamış olmalısınız. Yeni yılın gelmesiyle beraber şartların daha fazla size doğru döndüğünü göreceksiniz. Planlamasını yapan çoğu Terazi burcu insanları için önemli ilerlemeler söz konusu. Özellikle iş hayatınızda herkesin takdirini toplayacak çalışmalar yapabilirsiniz. Şans, 2016 yılında bereketli bir şekilde size geliyor Terazi burcu.

2016 yılı, kişisel olarak gelişim göstereceğiniz bir yıl olacak. Eksik yönlerinizin farkına varacak ve artık daha güçlü çalışmalara yöneleceksiniz. Geçen yıl maddi olarak çok zorluk yaşamadınız ancak aradığınız bolluğu da bulamadınız. Bu yıl maddi anlamda bolluk ve bereket sizin olacak gibi görünüyor. Yaptığınız işlerin güzel olması, insanların beğenisini kazanması için çaba ve özen gösteriyorsunuz. Çabalarınız karşılık bulacak ve özellikle üstlerinizin gözüne girmeyi başaracaksınız.

Terazi burcu, eğitim hayatınıza devam ediyorsanız geçen yıl göstermiş olduğunuz güzel performans bu yıl içerisinde de devam edecek. Çalışmadan başarıya ulaşılamaz. Daha önceki yıllarda çalışmış olmanıza rağmen istediğiniz sonuçları alamıyordunuz ancak hem geçen yıl hem de bu yıl şans sizden yana olacak. Artık istediğiniz sonuçları almaya başlayacaksınız. Özellikle ailenizi ve kendinizi aldığınız notlarla gururlandırabilirsiniz. Hayatınıza istediğiniz şekilde yön vermemeniz için hiçbir engel yok.

Yıl içerisinde bazılarınız ev değişikliği yapabilir ve bazılarınız da yeni bir ev alabilir. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da hem çalıştığınız yeri hem de yaşamınızı sürdürdüğünüz evi güzelleştirmek için uğraş vereceksiniz. Dekorasyon ve tasarım işi size keyif veriyor. Tembelliği bir kenara bırakırsanız, size keyif verecek ortamlar yaratabilirsiniz. Farklılık ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaksınız.

Terazi burcu, 2016 yılında aşk hayatınızda da güzel gelişmeler meydana gelecek. Uzun süredir aşk hayatınızda karmaşıklık hüküm sürmekte. Zaman zaman ne istediğinize karar veremiyordunuz ancak geride bıraktığımız yılın sonlarından itibaren artık ciddi bir ilişkiye başlamanız gerektiğine karar verecek ve aldığınız kararı 2016 yılında da kararlılıkla devam ettireceksiniz. Aradığınız aşkı bu yıl içerisinde bulma ihtimaliniz oldukça yüksek. Sizi heyecanlandıracak, hayatınıza renk katacak birliktelik kuracaksınız.

2016 yılının belirli dönemlerinde kendinizi biraz kısıtlanmış ve zorda hissedeceksiniz. Ailenizden destek almanız en iyisi olacaktır. Maddi ve manevi destek size iyi gelebilir. Zorlukların üstesinden gelmenizi sağlayacak ilişkiler kuracaksınız. Sıkıntılarla tek başınıza baş etmeye çalışmanız, kendi kendinizi ruhsal anlamda yıpratmanıza neden olmaktadır.

İşinizle ilgili güzel gelişmeler peşindesiniz. Kafa olarak sizinle uyum sağlayamayan, aynı düşüncede olmadığınız kişilerle iş birliği içerisinde olabilirsiniz. Belirli bir seviyeye ulaşana kadar olumsuzlukları görmezden gelerek sadece kendi işinize ve size verilen sorumlulukları yerine getirmek için çaba gösterin. 2016 yılında daha da olgunlaşacaksınız. İnsanların sizde gördüğü değişim onların şaşırmasına neden olacak. Gerek özel gerek eğitim gerekse iş hayatınızdaki durumunuz herkesin beğenisini kazanmakta.

2016 yılının son aylarına doğru içsel sıkıntılarınız söz konusu olacak. İnsanlardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz ancak hayatınızın ilerleyişi sizi sosyal anlamda hareketlendirecek. Bu dönem içerisinde hayatınıza yeni insanlar girecek. Bazılarınız uzun süredir arkadaş olduğu kişilerle arasına mesafe koymak zorunda kalabilir. 2016'nın son iki ayında istediğiniz şartlar yeniden ortaya çıkmaya başlayacak. 2016 yılında hayatınız genel olarak size keyif verici olacak, yeni yılın tadını çıkartmaya hazırlanın. Artan sorumluluklar gözünüzü korkutmasın.

Terazi Burcu 2016 Aşk Hayatı

Sevgili Terazi burcu, 2016 yılında sağlam temeller üzerine kurulu birlikteliğe başlama ihtimaliniz çok yüksek. İlişkinizi ileriye taşımak için elinizden geleni yapacaksınız. Geçen sene hayatınıza giren yanlış kişilerden dolayı hayatınızda aksaklıklar yaşandı. İşinizi ve ailenizi çok fazla ihmal ettiniz. Önceki ilişkilerinizin olumsuz izlerini artık silmenin zamanı geldi. Süregelen birlikteliğiniz var ise, partnerinizle daha olumlu paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yılın genelinde aşk hayatınız olumlu grafik çizecek. Aradığınız aşkı yıl içerisinde bulabilirsiniz. Şartların olumlu seviyede olması sizi çok fazla memnun edecek gibi görünüyor. Geçen yıl birliktelik yaşadığınız kişiyle bu yıl içerisinde defalarca karşı karşıya gelebilirsiniz. Kafanızın karışmasına izin vermeyin. Yaşayacağınız karmaşıklık yıl boyunca duygusal anlamda sıkıntı yaşamanıza neden olabilir. Önceki birlikteliğiniz sizden ve partnerinizden kaynaklı bitmediyse, partnerinizle tekrar ilişkiye başlama ihtimaliniz de yüksek.

Terazi burcu, bazılarınız 2016 yılında evlilik kararı alabilir. İş hayatınız düzene girmeye başladı, hayatınız da önemli sorunlar bulunmuyor ve artık evlenmeniz gerektiğini düşünüyorsanız, önemli adımlar atmak için 2016 yılının ilk yarısını iyi değerlendirmelisiniz. Güzel ve sizi bir hayli şaşırtacak gelişmeler yaşanacağını bilmeniz gerekiyor. Mutlu olmayı çoktan hak ettiniz ancak bunu da sağlayacak olan sizlersiniz.

Yıl içerisinde uzun süredir dost olduğunuz kişiyle duygusal anlamda yakınlaşmanız söz konusu olabilir. Bu yıl içerisinde beklenmedik gelişmeler olacağı gibi olumsuz sonuçlarda meydana gelecek. Güzel giden ilişkinizin sonlanması canınızı sıkabilir ancak güzel fırsatlarla karşılaştıkça keyfiniz yerine gelmeye başlayacak. Uzun süredir birlikteliğiniz var ise ve o kişiyle ciddi bir şeyler düşünmüyorsanız, bu yıl içerisinde düşüncelerinizin değişme ihtimali var. Öylesine kurmuş olduğunuz birliktelik, duygusal olarak güçlü bir bağa dönüşebilir.

Evli olan Terazi burcu insanları, eşinizle aranızı iyi tutmak için her zaman elinizden geleni yapmaya çalışıyorsunuz. Bu yıl içerisinde de aynı durum devam edecek. Eşinizle olumlu paylaşımlarda bulunmak için çaba göstereceksiniz. Bazılarınız evliliğini sonlandırmayı düşünebilir. Ailenizi aldığınız karardan haberdar etmeden önce iyice düşünmenizde yarar var. İnsanları hayal kırıklığına uğratma ihtimaliniz var. Eşinizle aranızdaki sorunları dışarıya yansıtmadan çözüme kavuşturmaya çalışın.

Terazi Burcu 2016 İş Hayatı

Sevgili Terazi burcu, 2016 yılı fırsatları da beraberinde getiriyor. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirme şekliniz, geleceğiniz konusunda büyük bir rol sahibi olacak. Fırsatlar sizin için şans anlamına gelmekte. Elinizden geleni yapın ve sizi başarıya götürecek çalışmalar içerisine girmeye çalışın. Yılın geneline baktığımızda hem maddi hem de bilgi açısından çok kazançlı çıkacağınız bir yıl olacak. Kişisel olarak kendinizi geliştirecek ve ilerleyen yıllar için tecrübe kazanacaksınız.

2016 yılında artık kendinizi kanıtlamanız gerekiyor. Geride bıraktığımız yıllarda bu konuda girişimleriniz oldu ancak tam olarak istediğiniz sonuçları alamadınız. Bu yıl istediğiniz sonuçları almanın zamanı geldi. Hem mesleki hem de finansal anlamda beklediğinizden de güzel fırsatlar olacak. Bu yıl içerisinde maaşınızda artış söz konusu olabilir. Çalışmalarınız beğeni kazanıyor ve şirketinize kazandırdığınız para size dönüş yapacaktır. Hak ettiğinizi alacaksınız.

Zaman zaman işlerinizi aksatıyor, çalışmaktan sıkıldığınızı söyleyip duruyorsunuz. Sıkıldığınız zamanlarda biraz ara verebilirsiniz. Çalışmalarınızın karşılık görmesini istiyorsanız mutlaka çaba göstermeniz gerekiyor. Motivasyonunuz ne kadar yüksek olursa o kadar hırslı çalışır ve başarıya daha hızlı yaklaşırsınız. Hedefinizi belirlemediyseniz, 2016 yılının ilk günlerinde hedefinizi belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Ne yapacağınızı bilmeniz sizin açınızdan çok daha iyi olacaktır.

Terazi burcu, 2016 yılında zaman zaman çalışma arkadaşlarınızla rekabet içerisine gireceksiniz ancak bu rekabetin tatlı olmasını sağlamalısınız. Gereksiz tartışmalar içerisine girmeniz, üstünüz olan kişilerin size karşı olan düşüncelerinde değişikliğe neden olabilir. Çevrenizde sizin başarısız olmanızı isteyen insanlar olabilir. Siz onları aldırmadan çalışmalarınıza devam edin. Başarınızı, başarı ile ödüllendirmeye alışmalısınız.

2016 yılı içerisinde sorumluluklarınızda artış olacak. Merak etmeyin sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getireceksiniz. Biraz daha fazla çalışmanız gerekecek ancak her şey istediğiniz gibi olacağından hiç şikayet etmeyeceksiniz. 2016 yılının sonlarına doğru da geliriniz bir hayli artacak. Bazılarınız şuan kazandığı paranın iki katını kazanacağı bir işe geçebilir. Karar verme aşamasında iyice düşünmeniz gerekiyor.

Terazi Burcu 2016 Sağlık

Sevgili Terazi burcu, 2016 yılında genel olarak sağlığınız iyi durumda görünüyor. Zaten yakalandığınız hastalıklar da sizin tedbirsiz olmanızdan kaynaklanır. Ufak tefek ağrıların nedeni de sizsiniz. Rutin olarak spor yapmalısınız. Kilo almaya yatkınlığınız var ve aşırı yağlı yiyeceklerden kesinlikle uzak durmanız gerekiyor. 2016 yılı içerisinde sindirim sisteminiz zayıf olacak. Bu konuda dikkatli olursanız daha iyi olur.

Düzenli olarak beslenmeli ve uyumalısınız. Çalışma şartlarınız biraz daha ağırlaşacak ve mutlaka yüksek tempoya ayak uydurmanız gerekiyor. Uykusuz kalmamaya özen gösterin. Vücudunun direnci düşerse, sizi kısa süre yatağa düşürecek hastalığa yakalanabilirsiniz. Boş zamanlarınızda doğa yürüyüşleri, kitap okuma ve hobilerinize yönelmeniz, zihinsel anlamda da kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Siz dikkatli olduğunuz sürece, sağlığınız size sorun çıkartmaz. Süregelen rahatsızlığınız var ise, yıl içerisinde kontrollerinizi genel olarak yaptırmanız gerekiyor.

Terazi Burcu 2016. Burçlar Terazi 2016, Terazi burcu 2016 falı.

Kahve Falı