Terazi Burcu Erkeği

Terazi Burcu Erkeği

Terazi erkeği optimisttir, her ortama ayak uydurur, kolay kolay pes etmez. Terazi erkeği huzurlu ve yardımseverdir. Kendisine danışana severek yardımcı olur. Umutları sayesinde, çıkmaza dahi girse, oradan çıkmayı başarır.

Ancak terazide bu iyi huylar kalıcı değildir, sürekli değişir. Bazen yükselmek için koyduğu hedeflere yetişemediği de gözlemlenir. Karar vermeden önce çok fazla ölçüp biçer. Bu iyi bir şey olmakla birlikte, kararları en son başkaları veriyor. Çalışkan olup hedefe ulaşana kadar deli gibi performans gösterip çalışır, ancak bu kuvveti çok çabuk da sönebilir.

Terazi kefeleri aşkta da bir aşağı bir yukarı gider. Bunun için de ilk bulduklarıyla evlenirler. Bazen de çok sevmelerine karşın kazanan rakibi olur. Onlar kalpten ve derinden severler, ama kaybedileni çabuk unuturlar, çünkü zorluklara dayanıklıdırlar. Çok sık kadın değiştirmesi, kadınların onun ideallerini anlamamalarından kaynaklanır, ona sorulacak olursa kendisinin hiç suçu yoktur.

Bu hükmedeni Venüs olan sempatik erkek ile evlenmeye değer, çünkü o çok yönlüdür. Çok sempatik, çok duyarlı ve dikkatli olan bu erkek başka burçtan kimse ile kıyaslanamaz.

Çok kibar olabildikleri gibi, en sakin sesleriyle de karşısındakini yerin dibine sokabilirler. Onların o küstahlıkları bazısını deli eder. Kendi yanlışlıklarını karşısındakine mal etmesini iyi becerirler. Açık sözlüdürler, ama gerçekleri söyleme zamanlamasını bilemezler.

Terazi erkeği sadıktır ya da çok uyanıktırlar, yakalanmazlar. Kadından da sadakat bekler ve sevgili eşlerini kıskanır. Eşini sahiplenir ve onun sadece kendisine ait olmasını ister. Onun için çocuklar daima ikinci plandadır, eşinden de aynı tavrı bekler. Demokrattır, özgürlük verir, ancak içten içe padişah muamelesi görmek ister. Davet ve misafir sever, yalnız çok alıngandır, ancak kavga ve küskünlükten hiç hoşlanmaz.

Terazi erkeği düzen sever, ama bunu kendisinin değil, başkalarının sağlaması gerekir, çünkü onlar dağınıktırlar. Terazi patronu aktiftir, ancak karar vermek için acelesi yoktur. Başkaları karar versin onun yerine, ki ters gittiyse suçlanacak biri bulunsun. Terazi erkeği sanat düşkünüdür ve öyle zor şartlarda para kazanmak ona göre değildir. Diplomatik olmaları nedeniyle iyi geçinirler. Gerçekte terazi güneş gibi sıcaktır.

Terazi Burcu Erkeği. Terazi burcu erkeği özellikleri, Terazi burcu erkeği nelerden hoşlanır, Terazi burcu erkeğini etkilemenin yolları.