Yay Burcu 2015

Yay Burcu 2015

2015 Yılı Genel Bakış

Geride bıraktığımız yıl, hem acı hem de tatlı geçti. Yine de tatlı tarafı daha ağır basıyordu. Ortada, şöyle böyle süren geçen yıl, 2015 yılında da aynı olacak. Aslında zorlu geçen bu yılların ileriki yıllarda önemini daha iyi anlayacaksınız çünkü hayatınızda çok önemli düzenlemelere neden olacak. Satürn geçen yıl size karşıydı. Bununla beraber ilişkiler konusunda diğer yıllara göre değişik bir yıl geçirdiniz. Birliktelikleriniz denetlendi ve enerjinizi almanız için zorlandınız. Kişisel olarak uç noktanızı bulmanızı istedi. Aslında geçen yılın sizin açınızdan başarılı geçtiğini söyleyebiliriz. Ancak bu başarının şanslı olduğunuz için değil, çalıştığınız için geldiğini unutmayın. Aslında buna kendi şansınızı kendiniz yarattınız da diyebiliriz.

2015'in ilk yarısında, geçen yılın etkilerini hissetmeye devam edeceksiniz. Geçen yıl gibi, bu yılda sağlık konusuna ve enerji düzeyinize dikkat etmelisiniz. Disiplinli bir şekilde çalışmanız ve iş konuları, iyi şansları beraberinde getirecek. İyi bir çalışma ve erdem ile birlikte başarının geleceğini unutmayın. Başarıya ulaşacağınız dönem ise, özellikle Eylül ayının başlarından sonra.

2015 yılında en dikkat çekici konular ise, iş değişikliği ve taşınmalar. Hayırsever olarak nitelendirilen Jüpiter, Ağustos ayının son haftasından sonra meslek evinize giriyor olacak. Bununla beraber iş hayatınızda yükselebilir, maaşınıza zam alabilir ve ödüllerin sahibi olabilirsiniz. Ev ve aile konuları ise bu yıl, Uranüs ile birlikte bir takım değişimler yaşayacak.

2015 yılında ön planda olacak konular ise fiziksel görünümünüz, bireysel görüntünüz ve entelektüel konular. Mart ayından Eylül ayına kadar dönemde ise iletişim, ev ve aile konuları dikkat çekici oluyor. Haziran ayına kadar aşk, duygusal bağlar ve sosyal yaşam önemli oluyor. Yurtdışı gezileriniz ise Ağustos ayına kadar gündeminizde olabilir.

Yay Burcu 2015 Aşk Hayatı

Romantizm, aşk ve evlilik eviniz olan yedinci evinizden ayrılan Satürn'ün bu ayrılışı, bekar olan veya evli olan Yay burcu insanları için gerçekten iyi bir haber. Yay burcu insanları 2014 yılından bu yana bu alanda birçok fırsatla karşılaştılar. Aşk hayatınızda endişeleriniz ve korkularınız vardı bunun sonucunda fazla duygusallığa yer yoktu hayatınızda. Evli olan Yayların hayatları gittikçe daha durağan olmaya başladı.

Yaşanan bu sınavların iyi olduğunu söylemek zor ancak insanların ve partnerlerin birbirini tanıması açısından oldukça iyi. Güzel devam eden bir ilişki de gerçekten aşık olup olmadığınızı anlamanız biraz zordur. Birliktelik tozpembe olmaktan çıktığında, neyin ne olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz. Bu süreç içerisinde, hislerinizde bir değişiklik olmuyor ise gerçek aşkı bulduğunuza emin olabilirsiniz. Engellerle karşılaşan gerçek aşk bitmemiş ise, sonrasında daha da güçlenmelidir. Evli olan Yayların ise, evlilikleri birçok sınavdan geçti. Evliliklerinin yürüyüp yürümediği sınandı. Geride kalan iki yıllık süreci boşanma gibi bir durum ile karşılaşmadan atlatabildiyseniz, önünüzdeki yarıyıllık süreçte de evlilik hayatınızda bir şey olmayacak. Daha sonrasında ise sınavlar ve testler sona erecek.

Yedinci evinizden ayrılacak olan Satürn ile birlikte, birlikteliği olmayan Yayların bu alanda birçok şansı olacak. Sürekli görüşmeler, yeni insanlarla tanışmalar halinde olacaklar. Şuan için evlilik pek görünmüyor ancak duygusal olarak ve romantizm açısından iyi dönemler geçireceksiniz.

Merkür'ün hareketli ile birlikte özellikle sosyal hayatınızda birçok gelgitler olacak. Merkür daha doğru konuma geçtiğinde ise bu alanda daha aktif ve eğlenceli olacak. İyi bir sosyal hayat ve aktiviteler bu dönemden sonra gelecek.

Yay Burcu 2015 İş Hayatı

Ağustos ayının son haftasından sonra Jüpiter'in, onuncu evinize girmesiyle beraber meslek hayatınızda daha hırslı olacaksınız. Jüpiter'in bu konumu ile beraber çok fazla başarılı olacak ve istediğiniz noktaya ulaşacaksınız. Kariyeriniz ile bakış açınız genişliyor olacak. Meslek hayatınızda çok önemli pozisyonlara getirilebilirsiniz. Harika diyebileceğimiz birçok iş ve kariyer fırsatları olacak. Hedeflerinize ulaşacaksınız ancak büyükse biraz zaman alacak.

Finans evlerinizden ikincisi güçlü etkileşimler altında olmasa da bu alanda üstünlük sahibi olacaksınız. Meslek hayatınızın başarıları sonucunda iyi paralar kazanacaksınız.

Mali olarak 2014 yılı, orta seviyelerde geçti. 2015 yılında da bu durumun değişmeyeceğini söyleyebiliriz. Haziran ayının ilk haftasından sonra yedinci evinizden, sekizinci evinize hareket edecek olan para gezegeniniz, maddi olarak önemli değişimleri beraberinde getirecek. Bu değişimler uzun dönemli olacak. Maddi olarak her anlamda rahatlayacaksınız. Borçlarınız varsa bitireceksiniz. Profesyonel yatırımcılar içinde bu dönem iyi bir dönem. Araştırmalarını iyi yapmaları gerekiyor.

Yay Burcu 2015 Ev ve Aile

Ev ve aile eviniz olan dördüncü eviniz, birkaç yıldır güçlü etkileşim altında değil. Bununla beraber enerji alanınızın bu kısmında bir durgunluk söz konusuydu. Hayatınızın bu alanında büyük değişimler olmadı, siz de bunu istemediniz.

Uranüs, Mart ayında dördüncü evinize geçiyor ve Eylül ayının ortalarına kadar burada kalıyor. Ancak gelecek yıl geri dönecek ve uzun bir süre burada kalacak. Bu konum ile beraber ev değişikliği gündeme gelebilir, birçok kez. Ev yaşamında dinlenmeye fırsatınız olmadan hareketlilik olacak. Bu hareketliliği, ideal ev yaşantısını bulmak için yapıldığını düşünebilirsiniz. Aklınızda kurduğunuz ev sürekli güncelliğini yitirecek. Bunu göç etmek gibi düşünebilirsiniz, sürekli ev değiştireceğiniz bir yıl olabilir 2015.

Ev hayatınızda özgürlük istiyorsunuz. İstediğinizi de elde edeceksiniz. Yerleşmiş düzeni bozmak isteyeceksiniz. Birkaç yıldır kendinizi neredeyse boğuluyor gibi hissettiniz ve bunun çözülmesi için pek bir şey yapmadınız. Aile bağlarınız büyük bir sevgiye dayalı.

Bu yıl hayatınızda tam anlamıyla teknolojik yenilemeler söz konusu. Teknolojiyi evinizin her alanında kullanmak istiyorsunuz. Yeni çıkan her ürünü almak, eskisini değiştirmek isteyeceksiniz.

Yay Burcu 2015 Sağlık

Sağlık konusunda geçen yıl nasılsanız bu yılda aynı geçebilecek diyebiliriz. Satürn'ün bulunduğu konumdan ayrılması ile beraber, üzerinizdeki stres azalacak. Fakat, Uranüs burcunuza doğru hareket halinde. Bununla beraber enerjinize dikkat etmelisiniz. Daha planlı hareket etmeyi alışkanlık haline getirmelisiniz. Ayrıca iş konusunda ise, enerjinizi fazla harcamamalısınız. Yapabileceğiniz işlere öncelik verin.

Birinci Güneş evinizde uzun süredir bulunan Pluto, hem kişisel değişimi simgeler, hem de ideal fiziksel halinizi bulmanıza yardımcı olur. Beslenme şekliniz düzene girebilir, fazla kilolarınız varsa, verebilirsiniz. Genel olarak vücudunuza önem vereceksiniz. Pluton'un bu konumu aynı zamanda çekiciliğinizi artırdı.

Pluton'un konumu ile birlikte ruhsal titreşimlere daha açık hale geldiniz. Birçok çekilemeyen ağrılarınızın çevresel titreşimlerden kaynaklandığını söyleyebiliriz. Ağrılarınız geçici, bu konuda endişeleriniz olmasın. Ama tabii her ağrınızın çevresel titreşimlerden kaynakladığını söyleyemeyiz. Yine de bir doktora görünün.

Sağlık gezegeniniz olan Venüs, 2015'te böbreklerinize ve kalça kısmınıza dikkat etmenizi belirtiyor. Böbreklerinizi doğal yollarla sağlıklı tutabilirsiniz. Venüs aynı zamanda sürekli konum değiştiren bir gezegendir ve yıl boyunca neredeyse bütün burç ve evleri dolaşacak. Bununla beraber sağlık konusunda sürekli değişim gösterebilirsiniz. Herhangi bir rahatsızlığınız varsa farklı tedavi yöntemleri ile birlikte iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Tedavilerin etkileri, Venüs'ün her ay konumunu değiştirmesi ile birlikte farklılık gösterebilir.

İlginizi çekebilir: Yay Burcu Günlük
Yay Burcu 2015. Burçlar Yay 2015, Yay burcu 2015 falı.