Yay Burcu Erkeği

Yay Burcu Erkeği

Yay erkeği hep idealisttir, ama bu basşa insanlar tarafından her zaman anlaşılmaz. Yay erkeği bazen isteklerini gizler ve ayrıca da konuşmayı sever. Toplumda çok sevilir ve onlara güvenen birçok dostu vardır.

Hızlı hareket eder, çabuk reaksiyon gösterir ve eğer adaletsiz davrandığını düşünürse, hemen manevra yapıp geri döner. Yay erkeği bazen söyleyeceğini sert ifade eder ve kırıcı olur, dostları üzülürse diye de çok endişelenir. Riya ona göre değildir, o dürüsttür, otoriter değildir ve yükseklik düşüncesi ona ters gelir.

Çok neşelidir, ancak ufacık şeylere sinirlenir, yine de küsmez. Özgürlüğüne düşkündür ve kadını arasa da, bulduğunda ona bağlanmak istemez. Yay burcu bekar erkelerin bol olduğu bir burçtur. Çoğu yay erkeği uzun süre bir kadın ile yaşar ve aniden bir başka kadın ile evlenir.

Kadınlar onun sempatisine dayanamazlar ve seçici konumundadır. Aslaında iyi birr eş ve baba olmak için gereken özelliklere sahiptir, ancak bağımsızlık düşkünlüğü ve egoizm daha ağır basar. Onun eşi çok sabırlı olmalı, yoksa onun tersliklerini görür, kendisini değil. Dürüst olduğu için her şeyi eşine anlatır, ama eleştiri kabul etmez. Çacuklarına iyi arkadaştır ve onları çok özgür yetiştirir, onun çocukları her şeyi yapabilirler.

Meslek hayatında bağımsız olmayı sevdiği için sıkça meslek değiştirirler ve baskıya gelemezler. Şanslarına güvenirler., çünkü şansları hiç yarı yolda bırakmamaıştır. Parton olabilme hırsı ile çalışırlar ve yükselmek hedefleridir, çünkü kimseye fazla bağımlı kalmak istemezler.

Yay Burcu Erkeği. Yay burcu erkeği özellikleri, Yay burcu erkeği nelerden hoşlanır, Yay burcu erkeğini etkilemenin yolları.