Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadını

Çok neşelidir, onun bu ruh hali herkese bulaşır. Sempatik ve toleranslıdır. Cazibesi erkekleri sıraya sokar. Seçkin bir havası vardır, en ucuz giysiyi bile güzel taşır. Çok yönlü ve yeteneklidir, güzel olan her şeyi sever, müzik, sanat ve aşkı. Bu özelliklerle herkesi büyüleyebilir, ancak madalyonun bir de öteki yüzü vardır - karanlık yüzü. Yay kadını çok konuşur ve istemediği şeyleri söyler. Karşısındakini kırma pahasına da olsa, düşündüğünü açıkça ifade eder, bu yüzden çoğu onu saygısızlıkla suçlar.

Hiçbir kadın onun gibi kendine özgüvenli bir biçimde hareket edemez. Toplumda sevilir ve sevimliliğiyle aranan insan olur, ah bir de sürekli pot kırmasa.

O sıkılmak nedir bilmez. Sonsuz enerjisi ile sürekli buluşları üretir. Çok arkadaşı vardır, ama sürekli değiştirir, sıkılırsa çok sevdiği erkeğini bile değiştiri. Ama ona nedenini açıklamaktan çekinmez, oysa o her zaman büyük aşk peşinde ve içindeki o fırtınada, "ben", bir sakin liman arar ve o erkeğine sadık kalır. Ama ufak ksurlar bile onun bazen evlilik öncesi ilişkiyi bitirmesine neden olur. Ondan ayrılan erkek o şimdi inzivaya çekilecek sanmamalıdır, hayır, yeni arayışlara girer. İsmine leke sürülür düşüncesi taşımaz, o hep özgürdür ve istediği gibi erkeklerle flört eder. Başkasının düşüncesi onu hiç bağlamaz.

Doğru insan ile evlenirse ondan lüks ve doyumlu bir yaşam ister. Pahalıya mal olan bir kadındır. Seyahat etmek, güzel giyinmek ister. Neşesi ve verdiği rahatlıkla, birlikte olduğu adamı mutlu eder. Çocuklarını da iyi yetiştirmeyi becerir.

O erkeğinin gölgesinde durmaz, ayaklarının üstüne basar. Onun için çoğu yay kadını bekar olarak emekliye ayrılır. Meslek hayatında sevilir ve erkeklere rakip olur. Çoğu yay kadını şef olacak niteliktedir ve onun girdiği yere hayat gelir ifadesini arkadaşları teyit ederler. Yay kadını güneş tiplidir, çok yönlü ve yetenekli kalıbı doğrduur. Bağımsızlığına son derece düşkündür, rüyalarını sakin bir liman süslese de.

Yay Burcu Kadını. Yay burcu kadını özellikleri, Yay burcu kadını nelerden hoşlanır, Yay burcu kadınını etkilemenin yolları.