Yengeç Burcu 2015

Yengeç Burcu 2015

2015 Yılı Genel Bakış

2014 yılı sizin için başarı dolu bir yıl oldu. Jüpiter’in etkisiyle maddi anlamda bol fırsatla karşılaştınız. Bu durum 2015'in Haziranına kadar devam edecek. Geçtiğimiz yıl amaçlarınızı, ihtiyaç duyduklarınızı net bir şekilde belirtmiştiniz. Aşk konusunda da oldukça nettiniz. Beklediğiniz, hayalini kurduğunuz aşk geliyor.

Bu yıl dış görünüşünüze daha çok ilgi göstereceksiniz. Satürn bu yılın ortalarına doğru burcunuza geçecek. Bunun sonucunda kilo kaybı yaşayabilirsiniz. Kişiliğinizin iyice oturduğunu fark edebilirsiniz.

Önümüzdeki 3 yıl boyunca eğitim, din, bakış açısı gibi konular sizin için önemli hale gelecek. Uranüs dokuzuncu eviniz de bu da değişimlerin habercisi. Fikirleriniz değiştikçe hayatınız da değişecek. Karşınıza eğitimle ilgili beklenmedik fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

2015 yılında iletişim, arkadaşlık, maneviyat, finans gibi alanlar sizi yeterince mutlu edecek.

Yengeç Burcu 2015 Aşk Hayatı

Aşk gezegeniniz olan Satürn burcunuza doğru hareket halinde. Bunun etkisiyle bekarlar için evlilik söz konusu olabilir. Bu yıl aşk yaşamınız biraz ilginç olacak. Eğer evlenmek istiyorsanız eşinizi bulmak için fazla zorlanmayacaksınız. Aşk sizi kovalayacak! Bu çabalar sonucu kalbinizi kazanacak. Bu aşkı göstermek yapacağınız tek iş olacak. Eşiniz sizden yaşça büyük ve olgun olabilir. İlk başlarda fazla kontrolcü olarak görünmesi sizi düşündürebilir. Ama bu kişi her şeyi sizin memnuniyetiniz için yapacak. Sizi her an ön planda tutacak. Eşiniz olabilecek kişiyi şöyle tanımlayabiliriz; anne, baba ya da patron tipi.

Eğer evliyseniz eşiniz sizinle daha çok ilgilenecek. Her şey yolunda gidecek ve eşiniz sizi mutlu etmek için her şeyi yapacak.

Uzun zamandır ruhunuza işleyecek daha çok ruhsal yönelimli bir ilişki beklediniz. Fakat şuan daha çok fiziksel somut bir aşk arıyorsunuz.

İkinci evliliği düşünenler için hareketli bir yıl olacak. Hiç hissetmediğiniz kadar özgürlük hissediyorsunuz. Umulmadık anlarda yeni insanlarla tanışacaksınız. Kısa süreli aşklar yaşanabilir. Uranüs bu yıl evlilik için pek de uygun olmadığının sinyalini veriyor.

Eğer çocuklarınız varsa 2015 yılı için evlilik pek görünmüyor. Torunlarınız varsa onlar için evlilik veya ciddi ilişkiler yaşanabilir.

2015 yılında en mutlu ve enerji dolu olacağınız tarihler; Ocak 1 – 27 Mart, 21 Mayıs – 21 Haziran, 4 Temmuz – 29 Temmuz ve 9 Ekim – 22 Kasım

Yengeç Burcu 2015 İş Hayatı

2013'ün son dönemlerinden itibaren olduğu gibi maddi konular sizin için önemli olmaya devam edecek.

Jüpiter'in para evinize hareket etmesi sonucunda şansınız oldukça iyi. İş ilişkileriniz oldukça iyi. Beklenmedik kazançlar elde ettiniz. Bu şans 2015'te de sizinle. Maddi amaçlarınızın çoğuna bu dönemde ulaşacaksınız.

Akıllıca girişimlerde bulunursanız bu yıl borsa için mükemmel bir yıl. Şans bu yıl da sizinle olacak. Sezgilerinizin gücüne inanın. Tavsiyemiz borç yönüne gitmemeniz konusunda.

2015 yılında kolay yoldan birçok kazanç elde edeceksiniz. Aktiviteler, şans oyunları ve partilere katılmanız sonucu elde edilen kazançlar bol miktarda. Bu aktiviteler sırasında işiniz için önemli olacak yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Proje konusunda oldukça yaratıcı olacağınız bir dönem. Yaratıcılığı eğlenceyle birleştireceksiniz.

Yatırım yapmayı düşünüyorsanız altın, iyi bir fikir olacak. Ayrıca bankalara, gezi firmalarına da göz atmanızda fayda var. Bu konuda belirleyici olan şey sizin doğum haritanızdır.

Borçlarınız varsa onlardan kurtulmanız için mükemmel bir dönem. Borçlunuz ile aranızda farklı bir iletişim olabilir. Örneğin borcunuz karşılığında sizin yaratıcılığınızdan faydalanmak isteyebilir ya da uygun faiz oranları belirleyebilirsiniz. Eğer yatırımcıysanız ve projeleriniz iyiyse bunları gerçekleştirmeniz için harika bir döneme giriyorsunuz.

Yılın son aylarında araba almayı planlıyor olabilirsiniz. Hatta kaliteli bir araba alabilirsiniz.

Yengeç Burcu 2015 Ev ve Aile

Yengeç burcu olarak ev ve aileye çok önem veren birisiniz. Ama bu yıl daha az ilgili olacaksınız. Aile içi ilişki durumunuzu Venüs çok etkileyecek. Ancak bu etki kısa dönemli olacaktır.

Eğer evinizle ilgili dekoratif değişim planlarınız varsa bunu şu tarihlerde yapmanızı öneririz: 5 Şubat – 2 Mart, 4 Temmuz-29 Temmuz, 15 Eylül – 9 Ekim ve 27 Kasım – 29 Aralık

2015 yılının sonlarına doğru ev alabilirsiniz. Ayrıca aile bireyleriniz her zamankinden daha çok sporla ilgilenecekler.

Yengeç Burcu 2015 Sağlık

Uzun zamandır sağlık açısından ciddi problemler yaşamadınız. Bu yıl da pek farksız değil. Satürn 2015 ortasında burcunuza hareket edecek. Bu sağlığınız için çok iyi haber. Çünkü disiplinli bir sağlık rejimine gireceksiniz. Çıkabilecek sorunlarla çok geçmeden ilgilenebileceksiniz. Sağlık, sizin için önemli bir konu.

Satürn’ün etkisiyle kendinizi yaşlanmış hissedebilirsiniz. Genç dahi olsanız yaşlılığı bolca düşüneceğiniz bir dönem olacak. Depresyona girmeye meyilli bir birey olabilirsiniz. Veya kötümserliğe boğulabilirsiniz.

Negatif düşünmeniz veya kötümser olmanız sizi depresyona sürükleyecek sebeplerdir. Enerjinizi dinç tutarak bunun önüne geçmek sizin elinizde. Bu yıl içinde çok fazla yorulabilirsiniz. Buna direnmelisiniz. İyi hissetmek için sadece deneyin. Enerjinizi düzenli kullanmanız gerekir. Boşa harcamayın ve her fırsatta dinlenin.

2015 yılında enerjinizi iç çatışmalara değil hedeflerinize harcayın. Kendinize saygı göstermelisiniz. Satürn size bu konuda destek sağlayacaktır. Pluto altıncı evinizde. Pluto size mutluluk ve moral getirecek. Bu durum sağlığınız için çok iyi olacak. Kalp ve midenize dikkat etmenizi öneririz.

İlginizi çekebilir: Yengeç Burcu Günlük
Yengeç Burcu 2015. Burçlar Yengeç 2015, Yengeç burcu 2015 falı.