Yengeç Burcu 2016

Yengeç Burcu 2016

Yengeç Burcu 2016 Genel Bakış

Sevgili Yengeç burcu, 2016 yılının gelmesiyle beraber özellikle iş dünyasındaki çalışmalarınız daha fazla dikkat çekmeye başlayacak. Çalışmalarınızla ön plana çıkmanız muhtemel. Bu yıl içerisinde yaratıcılığınız da üst seviyelere çıkmaya başlıyor. Daha önce keşfetmediğiniz yönlerinizin farkına varacaksınız. Başarılı olmak, gücü elinizde bulundurmak istiyorsanız doğru çalışmalar yapmalısınız. Hata yapacağınız dönemler olacak ancak hatanızdan ders çıkarttığınız sürece ilerleyen dönemlerde daha az hata yapmaya başlayacaksınız.

2016 yılında genel olarak şans ve başarı sizden yana olacak. Daha önce tecrübenizin olmadığı işlerde de kazançlı çıkacaksınız. Aklınızda dahi olmayan işler yapabilir ve hiç beklemediğiniz kadar para kazanabilirsiniz. Maddi anlamda güçlü olmak istiyorsanız, girişken olmanız gerekiyor. Şartlar sizin lehinize dönmüşken bu yılı kesinlikle doğru anlamda değerlendirmelisiniz. Fırsatları tepmeniz, 2015 yılında yaşadığınız sıkıntıların tekrar karşınıza çıkmasına neden olabilir.

Yengeç burcu, yılın ilk yarısına kadar daha güzel gelişmeler olacak. Eğitim hayatınıza devam ediyorsanız, eğitiminizle ilgili sizi memnun edecek sonuçlar alacaksınız. İstediğiniz okula gidebilir, istediğiniz kursları alabilirsiniz. İş hayatınızda aynı şekilde ilerliyor olacak. Çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız. Maddi gücünüz artıyor, birikiminizi artırabilirsiniz. Yine bu yıl içerisinde işle ya da eğitimle ilgili seyahatler de bolca karşınıza çıkabilir.

Geride bıraktığımız yıl içerisinde başlattığınız işler de bu yıl içerisinde daha hızlı ilerliyor olacak. Projelerinizi geliştirebilir, size fayda sağlayacak dokunuşlar yapabilirsiniz. Kişisel olarak gelişeceğiniz bu yıl içerisinde geleceğinize direkt olarak etkide bulunacak adımlar atacaksınız. Kendinizi düşünerek yaptığınız her türlü kişisel yatırımların size olumlu geri dönüşleri olacak.

Yengeç burcu, 2016 yılında ışığın altında siz varsınız ve objektifler size dönmüş durumda. Her anlamda ön plana çıkacaksınız. Kişisel enerjiniz tavan yapmış durumda ve çevrenizde bulunan herkesi etkiniz altına almaya başlıyorsunuz. Günlük fırsatlar üzerinde çok fazla yoğunlaşmadan, geleceğe yönelik fırsatlarla ilgilenmelisiniz. Zaman zaman kendi çıkarlarınızı düşünmelisiniz. Birlikte çalıştığınız, arkadaşınız veya dostunuz olan kişilere çok fazla güveniyor olabilirsiniz ancak siz kendinizi düşünmelisiniz.

2016 yılında finansal olarak daha iyi duruma gelmek istiyorsanız gelir ve giderler konusunda aşırıya kaçmamalısınız. Dengeyi kurduğunuz sürece daha fazla birikim yapabilirsiniz. Özellikle Haziran ayına doğru giderler konusunda artış olacak. Temmuz ayında ise tekrar rahatlayacaksınız. İki aylık süreçte maddi olarak kemerlerinizi sıkmanız gerekebilir. 2016 yılına genel olarak baktığımızda sizi memnun edecek şekilde geçecek.

Yengeç Burcu 2016 Aşk Hayatı

Sevgili Yengeç burcu, 2016 yılında süregelen ilişkinizi sorgulayacaksınız. İlişkinizin size zarar verdiğini ve hatta artık bitmesi gerektiğini düşüneceksiniz ancak ilişkinize biraz zaman ayırmalısınız. Sorunların çok ciddi olduğunu düşünüyorsanız, ciddi kararlar alabilirsiniz ancak büyütülmeyecek sorunları da keyfi olarak büyütmeye çalışmayın. Birlikteliğinizin ilerlemesi veya ilerlememesi size bağlı. İlişkinizin artık keyif vermediğini ve size ağır geldiğini düşünüyorsanız sonlandıracaksınız.

2016 yılında aşk hayatınızda yeni sayfalar açacaksınız. Daha önce yaşadığınız ilişkinin olumsuz etkilerini zamanla üzerinizden atacak, hayatınıza giren kişiye temiz bir sayfa sunacaksınız. Gerçek aşkı arıyorsanız dileğiniz gerçekleşecek. Aşkla ilgili güzel fırsatlarla karşılaşacaksınız. Özellikle sosyal çevreniz bu anlamda size çok fazla fayda sağlayabilir. Uzun süredir arkadaşınız olan kişiyle yakınlaşma olasılığınız çok yüksek.

Yengeç burcu, 2016 yılının duygusal olarak size iyi geleceğini bilmelisiniz. Hayatımın aşkı dediğiniz kişiyi bulma ihtimaliniz oldukça yüksek. Partner seçeneğiniz oldukça fazla olacak ancak en doğrusunu seçmeniz gerekiyor. Bunun için de bir ilişkiye başlamadan önce karşınızdaki kişiyi en doğru şekilde tanımaya çalışmalısınız. Duygularınızın size erken adım attırmasına izin vermemelisiniz. Aksi halde duygusal anlamda kırılganlık yaşayabilirsiniz. Boş kalbiniz dolacak ve mutluluğu dolu dolu tadacaksınız.

Aşk hayatınız karmaşık bir haldeyse, yılın ilerleyen dönemlerinde artık ne yapmak istediğinize karar vereceksiniz. Hisleriniz netleşmeye başlayacak. Kendinize bir çıkar yolu bulacak ve kararlı bir şekilde aşk hayatınıza yön vereceksiniz. Mutlu olmanız çok önemli ve bunu sağlayacak olan zor kararlar bile olsa o kararları almalısınız. Sıkıntılı süreçleri unutmanızı sağlayacak kişiyle bu yıl içerisinde mutlaka karşılaşacaksınız Yengeç burcu.

Yengeç burcu, 2016 yılında farklı farklı ortamlarda bulunacak, farklı farklı insanlarla tanışma imkanı elde edeceksiniz. Hayatınıza giren bir kişiyle duygusal olarak yakınlaşmanız muhtemel. 2016 yılı heyecanı, tutkuyu, eğlenceyi ve farklı deneyimleri beraberinde getirecek. Evli olan Yengeç burcu insanları, bu yıl eşinizle aranızda ufak tefek anlaşmazlıklar olacak ancak üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Ciddi kararlar almadan önce iyice düşünmenizi öneriyoruz.

Yengeç Burcu 2016 İş Hayatı

Sevgili Yengeç burcu, 2016 yılında finansal durumunuzla fazlasıyla ilgilenmek zorunda kalacaksınız ancak gelişmelerin sizi mutlu edecek düzeyde olacağını bilmeniz gerekiyor. Özellikle yatırım konusunda şanslı olacaksınız. Paranızı katlama şansınız var. Yıl içerisinde beklemediğiniz kazançlar elde edebilirsiniz. Projeleriniz de hız kazanmaya başlıyor. İleriye dönük anlaşmalar yapacaksınız. Önemli kararlar almadan önce iyice düşünmeli ve iş anlaşması yapacağınız kişileri araştırmalısınız.

Ortak iş yapıyorsanız, ortağınızın maddi olanaklarından faydalanma ihtimaliniz var. Yıl içerisinde canınızı sıkacak gelişmeler olacak ve bunları mutlaka çözüme kavuşturmalısınız. Sorunları görmezden gelmeniz, ileride daha büyük sorun olarak karşınıza çıkmanıza neden olabilir. 2016 yılında sadece kendi çıkarlarınızı değil zaman zaman sizinle çalışan kişilerinde gelişmesi için uğraşacaksınız.

2016 yılında çalışmalarınız çok fazla beğenilecek ve bu da sizi çekemeyen insanların ortaya çıkmasına neden olabilir. Rekabet ortamına hazır olmalısınız. Sizden daha fazla çalışmaya başlayacak insanlar olacaktır. Yine bu yıl içerisinde çalışma arkadaşlarınızla aranızda ufak tefek gerginlikler meydana gelecek. Tartışmaları çok fazla büyütmeden ortadan kaldırmaya çalışmalısınız. Haklı olsanız da olmasanız da tartışma ortamına girmeniz üstünüz olan kişiler tarafından pek hoş karşılanmayacaktır.

2016 yılında zekanızla ön plana çıkmalısınız. İnsanlarla tartışma içerisine girerek değil. Şartları lehinize çevirmeyi başarırsanız, istediğiniz sonuçları daha net elde edebilirsiniz. Yılın ikinci yarısında hem maddi hem de iş konusunda daha da rahatlamaya başlayacaksınız. Finans çizginiz gitgide üst seviyelere çıkmaya başlayacak. Ciddi yatırımlar yapmayı düşünüyorsanız, yılın ikinci yarısı daha uygun görünüyor. 2016 yılının tamamında ise borçlanmamaya çalışın.

Yengeç Burcu 2016 Sağlık

Sevgili Yengeç burcu, süregelen ya da kronik bir rahatsızlığınız var ise 2016 yılında rutin olarak kontrollerinizi yaptırmalısınız. Kendinizi iyi hissetseniz de hissetmeseniz de gerekli kontrollerinizi yaptırmanız yararınıza olacaktır. Yılın tamamında dengeli beslenmeye çalışmalısınız. Kendinize dikkat eder, zaman zaman değişen hava koşullarında kendinizi koruma altına alır ve rutin olarak kontrollerinizi yaptırırsanız sağlık açısından sıkıntı yaşamazsınız.

Yengeç burcu, 2016 yılında unuttuğunuz sağlık sorununuz tekrar gündeme gelebilir ancak bu durum canınızı sıkmasın, iyi sonuçlar alacaksınız. Bazı Yengeç burcu insanları da değer verdiği kişilerin sağlık sorunuyla ilgilenmek zorunda kalabilir. Spor yapmaya çalışın. Spor yapmak daha fazla enerjik hissetmenize yardımcı olacaktır ve üzerinizde bulunan negatif enerjiyi en aza indirir. Dengeli beslenin ve düzenli uyuyun. Siz dikkatli olduğunuz sürece sağlığınız size sıkıntı yaratmayacaktır.

Yengeç Burcu 2016. Burçlar Yengeç 2016, Yengeç burcu 2016 falı.

Kahve Falı