Akrep Burcu 2015

Akrep Burcu 2015

2015 Yılı Genel Bakış

Geride bıraktığımız üç yılın ruhsal ve fiziksel açıdan pekiyi geçtiği söylenemez. Yaşamış olduğunuz birçok stres size güç olarak geri dönüş yaptı. Etkilerini hissettiğiniz gezegenler sayesinde geçen yıl sizin için iyi bir yıl olmuş olabilir. Ancak bu yıl, geçen yıldan daha iyi bir yıl, başarı dolu bir yıl olacak.

2015 yılında üç önemli gelişme dikkat çekiyor. Uzun süredir konumu ile sizi strese sokan Uranüs, artık sizinle daha uyumlu bir konuma geçiyor. 2015 yılında, Haziran ayına kadar olan süreçte bu uyumlu konumun size getireceği enerjinin tadını çıkarabilirsiniz.

2014 yılından beri burcunuz ile etkileşimde olmayan Satürn, bu yıl Haziran ayının ilk haftasından sonra yaklaşık olarak 2016 yılının ortalarına kadar sizinle uyumlu etkileşim içerisine giriyor. Jüpiter, stresli meslek hayatınıza katkıda bulunacak.

Evrenin hayatı yöneten dönüşü başlıyor ve siz bu durumdan iyi yönde etkileneceksiniz. Bu yıl isteklerinize ulaşırken zorluk çekmeyeceksiniz. İçiniz de hissettiğiniz pozitif enerji olabileceklerin sinyalini vermekte.

2015 yılında özellikle, aile ve ev konuları, borç alma, borç verme gibi durumlar ve genel olarak mali konular Haziran ayına kadar dikkat çekici olacak. Haziran ayının ilk haftasından sonra ise, eğitim ve seyahat konuları, özellikle ülke dışı seyahatler. Ağustos ayına kadar olan dönemde ise, Kariyer yaşantınız dikkat çekiyor. Ağustos ayından sonraki dönemde ise, toplumsal faaliyetler ve sosyal aktiviteler, arkadaş ortamları dikkat çekici olacak.

2015 yılında sizi en mutlu edecek olaylar ise, mali açıdan olacak. Bununla beraber kişisel gelişiminizde iyiye gidiyor. Nisan ayına kadar olan süreçte, duygusal konular dikkat çekici.

Akrep Burcu 2015 Aşk Hayatı

Sosyal olarak uzun süredir aktiftiniz. Aynı zamanda finans ve meslek hayatınıza olan ilginiz arttı. 2015 yılının görünüşü de kariyer üzerinde yoğunlaşacağınızı söylemekte. 7. eviniz, Aşk ve evlilik hayatını yönetir. 7. eviniz bu yıl tam olarak etkileşimde olmayacak bununla beraber çok büyük değişimler beklememelisiniz. Şuan ki durumunuz ne ise aynen devam edecek. Genel olarak, bekâr Akrep burcu insanları için bu yıl fazla evlilik görünmüyor. İstisnalar hariç. Zaten evli olan Akrep burcu insanları için ise, hayatlarında herhangi bir değişim olmayacak gibi görünüyor. Bütün bunları olumsuz olarak algılamayın. Âşık değilseniz bu gerçekleşecek ve buna kendinizi hazırlasanız iyi edersiniz. Bu yıl bazı zamanlar sosyal anlamda oldukça aktif olacaksınız.

Aşk gezegeni Venüs, burcunuz ile beraber. Bu konum harika bir durumdur. Aşk hayatınızda birçok fırsat olacak tabii bu durum pekte beklediğiniz yerlerden gelmeyebilir. Aşk hayatındaki istekleriniz ve beklentileriniz Venüs'ün konumu ile birlikte değişime uğrayacak. İleri de evliliğe kadar gidecek bir aşk birlikteliğine başlayabilirsiniz. Bu durumun tam aksine aşk değil, eğlence birlikteliği arayanlar içinde iyi bir dönem olacak. Bu istekleriniz doğrultusunda özellikle Mart ve Eylül tarihleri arasında birçok fırsat yakalayacaksınız.

Akrep Burcu 2015 İş Hayatı

2014 yılında maddi açıdan güçlüydünüz ve bu durum 2015 yılı içinde geçerli olacak. Finans eviniz olan 2. eviniz ve Kariyer eviniz olan 10. eviniz güçlü etkiler altında olacak. Para gezegeni olan Jüpiter ise, doğum haritanızda üst seviyelere çıkıyor. Tüm bu etkiler ile beraber 2015 yılında mali ve maddi açıdan hiçbir sıkıntınız olmayacak gibi görünüyor. Maaş artışı yaşanabilir ve bununla beraber meslek hayatınızda mutluluğu yakayabilirsiniz. Vergiler ile bir sıkıntınız var ise bu durumu Ağustos ayından önce halletmelisiniz. Başarının ve bilgeliğin zirvesine çıkacaksınız! Eğer öğrenciyseniz üstün başarı ile ödüllendirilebilirsiniz. Maddi konuda gelirler kaynaklarınızın bazıları meslek hayatınızdan bazıları ise, uzun süredir çabalamakta olduğunuz yerden gelebilir.

Eğer yatırımcıysanız sağlık, eğlence, oyun sektörlerine yatırım yapabilirsiniz. Ancak yapacağınız yatırımları fırsatları izleyerek yapmalısınız. Elinizde gerçek bilgileri topladıktan sonra harekete geçin.

2015'in Ağustos ayına kadar olan sürecinde, tahmine dayalı atılımlarda şansınız açık görünüyor. Yatırımcılar için söylediklerimiz burada da geçerli. Gerekli bilgileri ve araştırmaları yapmadan harekete geçmeyin. Kazançlarınızın, kayıplarınızdan daha fazla olmasına dikkat edin. Ayrıca üst düzey yatırımcılar, Ağustos ayının son haftasından sonra teknoloji alanlarına yatırım yapabilirler. Araştırma yapmayı unutmayın!

Akrep Burcu 2015 Ev ve Aile

Hayatınızın bu alanı sizin için birkaç yıldır dikkat çekiciydi. Konumlarını uzun süre koruyan gezegenler Uranüs ve Neptün burcunuzdaydı. Aile ve ev yaşamınızı yöneten 4. eviniz 2015 yılında da etki altında olacak. Fakat bu etkileşimin baş etkenlerinden biri olan Uranüs kalıcı olarak 4. evinizden ayrılmak üzere. Bununla beraber bu eve göstermek zorunda kaldığınız önem de azalacak. Uzun süredir 4. evde olan Uranüs, bazı Akrep burcu insanlarının ev değiştirmesine neden olmuş olabilir. Bazı Akrep burcu insanları ise ev değişikliği yapmayıp, tadilata girişmiş olabilir. Bunlar hep Uranüs'ün ısrarlarından kaynaklandı. Size mükemmel ev ve aile ortamını aramanızı söyledi, sizde bunun peşinden koştunuz. Bu yıl Uranüs'ün ısrarları azalacak.

Neptün gezegeni ev içinde gerçekleşen tadilatın baş mimarıydı. Sürekli bu konuda ısrarcı olmanıza neden oldu. Tadilat bitmiş olsa da Neptün'ün sizinle işi henüz bitmedi. Evinizde baştan yarattığınız bir köşe ya da bir odayı çok benimseyeceksiniz. Nerede ne zaman olursa olsun, orayı aklınızdan çıkarmayacaksınız.

Duygusal olarak uzun süredir etki altındasınız. Bunun nedeni ise Uranüs ve bu durum bir yerde bir şekilde patlak verecek gibi görünüyor. Tahmin ediyorum ki ruhsal durumunuzda birtakım sorunlar yaşamış olabilirsiniz. Ev için birçok elektronik eşya almış olabilirsiniz ve bu durum 2015 yılında da devam edecek gibi görünüyor.

Çocuk sahibi olan ya da olacak birisi evinize taşınabilir. Aileniz genişliyor. Eğer çocuk sahibi olmayı arzu eden Akrep kadınları var ise bu yıl tam zamanı olacak. 2015 yılında oldukça şanslı olacaksınız.

Akrep Burcu 2015 Sağlık

2014 yılında sağlığınız genel olarak iyi durumdaydı. Bununla beraber enerjinizde üst seviyelerdeydi. Konumlarını uzun süre koruyan gezegenler artık yavaş yavaş sizi pozitif etkiler sağlayacak konumlara geçiyor. Yaşam gücünüz artıyor ve enerjiniz üst seviyede bununla beraber herhangi bir rahatsızlığa yakalansanız bile atlatmakta çok zorlanmayacaksınız. 2015 yılında genel olarak sağlık konusunda pek şikâyetiniz olmayacak.

Varsa bir rahatsızlığınız, sağlığınızı yöneten Mars gezegeninin hızlı hareketinden faydalanarak her ay alternatif tedavi yöntemleri deneyebilirsiniz. Sonuca ulaşana kadar pes etmeyin!

Herhangi bir rahatsızlığınız yoksa ve 2015 yılında bir sorunla karşılaşırsanız bunun nedeni uyum sorunundan kaynaklanabilir. Rahatsızlığınızın arkasındaki uyumsuzluğu bulmaya çalışın. Bunun ardından doktora tedavi için gidebilirsiniz. Tabii hala ihtiyacınız var ise. Yürüyüşler ve egzersizler sağlığınız açısından oldukça iyi olacak.

Aynı zamanda spor dallarını yöneten Mars, burcunuzun atletik yapısında önemli bir yere sahiptir. Spor için gerekli enerjiniz Mars gezegeni tarafından sağlanmakta ve bununla beraber sağlık sorunlarında uygulanan genel tedavilerden daha iyi olacaktır spor yapmak.

İlginizi çekebilir: Akrep Burcu Günlük
Akrep Burcu 2015. Burçlar Akrep 2015, Akrep burcu 2015 falı.