Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

23 Ocak 2017 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan Burcu

İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve yakınlarınızın davranışlarını baskı olarak algılayabilirsiniz. Ancak yapmak istediklerinizi gerçekleştirmek için gayret göstermeniz gerekiyor. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun. Aslında zihinsel faaliyetiniz hızlı ve çok çeşitli konular hakkında fikirleriniz olabilir fakat dikkatinizi tek bir konuya odaklamanız gerekiyor. Bu arada plan ve projelerinizi uygulamaya başlamadan önce yakınlarınıza ve arkadaşlarınıza anlatmasanız iyi olacak. Ayrıca dedikodulardan uzak durun. Aslında kararlarınızı sürdürmeyi başaracaksınız ve yapıcı tutumunuz ile güçlü kişilerin desteğini alacaksınız.
Â

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Sabrettiğin konular artık seni rahatsız etmeye başlayabilir. Bir arkadaşınla artık görüşmeme kararı alabilirsin.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Duygusal anlamda motive bir gündesiniz. Yanlış nedenlere dayalı değişiklikler yapmak doğru olmayabilir. Olayları doğru değerlendirmeli, daha alçak gönüllü olmalı ve maddi anlamda kendinizi garantiye alacak uzun vadeli yatırımlar ya da adımlar üzerine düşünmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Günün ilk yarısında ailevi konulara odaklanmak gerekebilir. Öğle sonrasında hareketlilik ve yaratıcı konular dikkat çekiyor.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Yakın dostunuza vereceğiniz destekle birlikte yeni konular gündeme gelecektir. Aranızda oluşan eski sorunları konuşma fırsatının doğması sizin konuya daha çözümleyici olarak yaklaşmanızı sağlayacak.

Aslan Burcu Posta Yorumu

Aslan Burcu Takvim Yorumu

SON derece hareketli bir gün geçireceksiniz. Yanlış anlamalar nedeniyle yapılan programlarda ufak tefek aksaklıklar olabilir.

23 Ocak 2017 Pazartesi Aslan burcu günlük burç yorumları. Aslan burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 23 Ocak 2017 Pazartesi Aslan burcu günlük burç yorumları.