Aslan Burcu Kadını

Aslan Burcu Kadını

Aslan kadını tam bir hanımefendidir, yürüyüşü mağrur, kimselerle konuşmaz, kendi düşündüğü önemlidir, partneri onu etkileyemez.

Bazen istemeyerek de olsa çok sert tavırlar sergiler. Aslında o kadar sıcaktır ki, onu sevmemek mümkün değildir. Onda bazı değişik yöntemler geliştirmek gerek. Güçlü bir seksi yanı vardır, ama asla bir seks bombası değildir. Ruh güzelliği dışa yansır. Akıllıdır, bazen bilmediği konulara yorum getirmek ister, başaramaz, ancak bu bilgisizliğinden duyduğu utancı açığa çıkarmamak gerek. Size minnettar olacaktır.

Bu kraliçe Aslan kadını lüksü ve ziynet eşyasını sever. Evinde iyi bir eş, anne, ev kadını olur ve eşine verdiği destekle en yüksek mertebeye gelmesini sağlar. Bu lüks kendisine sağlanmıyor ise, o da özgür biçimde çalışarak destek olur.

Evlilikte sözü geçsin ister, ama eşini yıldırmak istemez ve onun sağlam, ayakta, tam bir erkek olmasını ister. Terbiyeli ve eğitimlidir, görgülüdür, eşinin evde dahi düzenli ve görgülü hareket etmesini ister. Çocuklarını özgür yetiştirir, çünkü o özgürlüğe çok düşkündür. Çocuklarına verdiği eğitim çok şımartıcı olduğu için, ileri yaşlarda onların eksik terbiye aldıkları gözlenir.

Meslek hayatında alttan başlamak istemez ve yukarılara gelmek için her yolu dener. Her ortamı kendi çıkarına göre ayarlamasını çok iyi becerir. Dikkati hep üzerine çeker ve ihmal edilmeye gelmez. Hep lider olmak ister, başkalarına karşı disiplinli ve hep dürüsttür. Aslan kadını zengin doğmalıdır - yoksulluk onu hasta eder. Neyse ki zekası ve yaratıcılığı sayesinde ailesine de kendisine de rahat bir hayat sağlar.

Aslan Burcu Kadını. Aslan burcu kadını özellikleri, Aslan burcu kadını nelerden hoşlanır, Aslan burcu kadınını etkilemenin yolları.