Boğa Burcu 2015

Boğa Burcu 2015

2015 Yılı Genel Bakış

Geçen yılı, 2013 yılından ve 2013 yılını, 2012 den daha kolay geçirdiniz. 2015 yılı ise geçen yıldan çok daha iyi bir yıl olacak. Uranüs, uzun süredir stresli olmanıza neden oldu. Ancak bu yıl içerisinden etkiler tersine dönüyor. Haziran ayından sonraki dönemde olumlu etkileri üzerinizde hissetmeye başlayabilirsiniz. Ağustos ayında ise bu olumlu etkilere Jüpiter de katkı yapacak. Bununla beraber sağlığınız konusunda daha iyi etkileşimler hissedeceksiniz. Sinir bozucu, huzursuz edici birçok sorun artık geride kalacak ve mutluluk yaşamınıza girecek. Yeni bir süreç başlıyor. Bu yıla monoton bir şekilde gireceksiniz ancak yılın ortalarından sonra başarılar, ödüller sizin olacak.

Bu yıl kariyer hayatınıza daha az önem veriyorsunuz. Meslek hayatınız da yoğunluk yok gibi duruyor. Bunun nedeni kariyeriniz konusunda istediğiniz seviyeye yükselmeniz ve bununla beraber artık iş konusunu ikinci plana attığınız için olabilir. Maddi olarak 2015 yılında sıkıntılarınız olmayacak. 2014 yılında gelişmeye başlayan parayı idare etme yeteneğiniz sayesinde bu yıl pek sıkıntılar yaşamayacaksınız. Mali konularınızı düzen içerisinde tutmalısınız bu sayede ufak tefek sorunları kolayca aşabilirsiniz. Geride bıraktığımız yıllarda iş konusunda yoğun çalışmalardan geçmiş olabilirsiniz ancak bunun getirisi oldukça yüksek olacak ve ödüller, başarılar sizin olacak. Nasıl kaslar çalıştıkça gelişiyorsa aynı durum beynimiz için de geçerli.

2015 yılın da ön planda olacak, daha fazla yoğunlaşacağınız konular ise, Haziran ayından sonra finans, Ağustos ayına kadar olan süreçte ev ve aile, aileniz ile birlikte yapacağınız aktiviteler ve sosyal olarak aktif olacağınız dönem Ağustos ayından sonra başlayacak.

2015 yılında sizi en mutlu edecek sonuçları ise kariyer, finans, aile hayatı, evlatlar ve zekâ ile ilgili konulardan alacaksınız.

Boğa Burcu 2015 Aşk Hayatı

Yedinci eviniz olan, evlilik ve ortaklık eviniz 2015 yılında güçlü etkiler altında olmayacak. Bu durumla beraber büyük değişimlerin yaşanacağını söyleyemeyiz. Evli olan Boğa burcu insanları, aynı şekilde devam edecek. Bekâr olan Boğalar ise, genel olarak bekâr kalmaya devam edecek. Bu alanlarda bireysel olarak kendinizi daha serbest hissedeceksiniz.

2015 yılından bu yana aşk hayatınızı yöneten gezegeniniz olan Plüton’a karşı koyan Satürn'ün etkisi ile var olan birliktelikleriniz önemli sınavlardan geçti. Sınavlarda başarısız olan birliktelikler son buldu, sınavı geçen birliktelikler ise daha sağlam bir hale dönüştü. Sınavların çoğunun bittiğini söyleyebiliriz. Satürn'ün negatif etkileri Haziran ayından sonra ortadan kalkıyor. Bu dönem ile beraber Jüpiter'in olumlu etkileri de aşk hayatınız üzerinde olacak. Yalnız olan Boğalar için bu dönemde önemli birçok fırsat gerçekleşecek. Evli olan Boğalar için ise, evlilik hayatlarında mutluluklarında daha fazla artış olacak.

Ağustos ayına kadar olan süreçte aşk hayatınız konusunda birçok fırsat yaşanacak ve bu fırsatlar özellikle aileniz tarafından yaratılacak ya da aileniz gibi gördüğünüz insanlar sayesinde. Bu durumda yeni insanlarla tanışabilirsiniz veya aileniz var olan birlikteliğinizi destekleyebilir. Geçmişte yaşamış olduğunuz bazı sorunlar tekrar gündeme gelebilir ve bununla beraber evli olan Boğaların, evlilik hayatlarında bir takım sorunlar ve tartışmalar yaşanabilir. 2015 yılının evliler için biraz şüpheci olduğunu söyleyebiliriz. Ancak yılın ortalarından itibaren aşk hayatında önemli fırsatlar olacak. Bununla beraber eğlence hayatı ve zevkler bekâr olan Boğalar için evlilikten daha değerli olacak. Boğa burcu insanları yıl içerisinde oldukça cazibeli ve karizma sahibi olacak. Sosyal olarak ise, önemli bir mevkiye sahip olacaklar. Hayatlarını birleştirmek isteyen Boğaların bu dönemde acele kararlar vermeyip iyice düşünmesi daha iyi olacaktır.

Boğa Burcu 2015 İş Hayatı

2014 yılından bu yana ikinci eviniz ve sekizinci eviniz güçlü etkiler altındaydı. Bu etkiler 2015 yılında da devam ediyor. Sekizinci ev özellikle ortaklarınızın ve diğer insanların maddi kaynaklarını yönetir. Bununla beraber dış etkenlerden sermayeler bu yıl önemli olacak. Size yakın olan insanlar, başarılı olabilmeniz için maddi kaynaklarını size sunabilirler. İkinci ev ise bireysel kazançları yönetiyor. 2015 yılında bu konular dikkat çekici oluyor.

Satürn 2014 yılından bu yana maddiyat evinizde bulunmakta. 2015 yılında Haziran ayına kadar olan süreçte de burada olmaya devam edecek. Parayı idareli kullanmada birçok ders veren Satürn, size zengin olma konusunda ise pek bir şey öğretmemiş olabilir. Yatırımlarınızı akıllı bir şekilde yapmaya ve kaynaklarınızı size en olumlu olacak şekilde kullanmaya ihtiyacınız var. Hazırda bulunan maddi kaynağınızı olumlu ve akıllıca kullanın.

Boğa Burcu 2015 Ev ve Aile

2014 yılında dördüncü eviniz güçlü etkileşimler altındaydı aynı durum bu yıl içinde geçerli olacak. Jüpiter yardım etmeyi seviyor ve Ağustos ayının son haftasına kadar olan süreçte bu alanda size olumlu etkileri olacak. Bu durumu mutluluğa yorabilirsiniz. Ev ve aile yaşantınızda sorunlar olmayacak gibi görünüyor. Aksi durumlar ise eşinizin veya aile fertlerinizin bu yılki fallarına bağlı olarak değişebilir. Ancak bu yıl genel olarak bu alanda birçok olumlu olaylar yaşanacak. Ailenizi mutlu eden olaylar size pozitif enerji olarak yansıyacak.

Ailenizden size karşı hem maddi hem de manevi olarak destek geliyor. Ailenizdeki birey sayısında yeni bir bebek sayesinde artış olabilir veya kalıcı akraba misafirliği yaşanabilir. 2015 yılında bazı insanlarla tanışabilir onları ailenizden sayabilirsiniz. Bireysel olarak ev yaşantınıza daha fazla değer vereceksiniz. Ayrıca bu yıl yeni bir ev alabilir, mevcut evinizi daha iyisini almak için satabilirsiniz. Bu konuda şanslı olacaksınız. Jüpiter'in, Ağustos ayına kadar yapacağı transiti mutluluğu, ev değişikliğini ve aynı zamanda ev sayınızda artış olacağına işaret eder.

Jüpiter'in bu geçişi sayesinde daha farklı alanlarda pozitif enerjileri de üzerinizde hissedeceksiniz. Tahmin ediyorum ki geride bıraktığımız yıllar da, bazı Boğa burcu insanları meslek hayatları konusunda çok çalıştılar. Meslek hayatınıza odaklanmanız, kendi içinizden gelen bir şeydi ve heyecan vericiydi. Bununla beraber aile hayatınıza gerekli ilgiyi gösteremediniz. Ancak bu durum 2015 yılında tam olarak değişime uğrayacak ve aile hayatınıza daha fazla ilgi ve özen göstereceksiniz. Ayrıca bu yıl meslek ve ev yaşamınız da dengeyi kurabileceksiniz. Bu demek değildir ki, meslek hayatınızı umursamayacaksınız. Aksine kariyer yaşantınız rayına oturduğu için çok fazla ilgi göstermeyeceksiniz. Ve bu sayede ailenizle ilgilenmek için gerekli zamanı bulabileceksiniz.

Jüpiter'in bu geçişi sırasında ruhsal olarak çok daha iyi olacaksınız ve kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz. Geçişin en dikkat çekici özelliği de bu olsa gerek. İyimser olacağınız bu yılda, bu özelliğiniz sayesinde diğer alanlarda da başarılar sizin olacak.

Boğa Burcu 2015 Sağlık

2015 yılında sağlık sorunlarınız olmayacak diyebiliriz. Ayrıca enerjinizde yüksek ve Ağustos ayından sonra kendinizi daha da iyi hissedeceksiniz. Altıncı eviniz bu yıl yoğun etkileşimler altında olmayacak. Bunu iyi bir işaret olarak düşünebilirsiniz. 2015 yılında sağlık konuları arka planda olacak.

Sağlığınızı ilgilendiren Venüs, 2015 yılında özen göstermeniz gereken bölgelerinize dikkat çekiyor. Bu bölgeler, boyun, boğaz, böbrekler ve kalça kısmı. Yıl içerisinde bu bölgelere düzenli olarak masaj yaptırırsanız kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Bu sayede kendinizi hastalıklara karşı daha dirençli yapabilirsiniz. Başta söylediğimiz gibi bu yıl pek sağlık sorununuz olmayacak. Bazı Boğa burcu insanları ise saydığımız bölgelerden sorunlar yaşayabilir.

Daha önceden başlayan bir rahatsızlığınız var ise, Venüs'ün gelecek yıl bütün burç evlerini dolaşacak olmasıyla beraber, iyileşme sürecinde alternatif tedavi yöntemleri deneyebilirsiniz.

Enerjinizin yüksek olduğunu söyledik ancak bu durumun tersine döneceği kısa süreli zamanlar olacak. Bu tarz süreçler içerisinde sakin olmaya çalışın ve biraz daha fazla dinlenmeye özen gösterin. Yoğun tempo altında çalışıyorsanız, kendinizi biraz yavaşlatmanız iyi olabilir. Bu dönemlerin öne çıkacağı olası tarihler ise, Ocak ayının son haftasından, Şubat ayının ortalarına kadar. Temmuz ayının son haftasından, Ağustos ayının son haftasına kadar ve Ekim ayının son haftasından, Kasım ayının son haftasına kadar olan süreçler dikkat çekici.

Ruhsal sağlığınız bu yıl mükemmel görünüyor. Duygusal olarak denge içerisinde olmanız gerçekten olumlu olacak. Bununla beraber mutlu olacak, çevrenizdeki insanlara da bunu hissettireceksiniz.

İlginizi çekebilir: Boğa Burcu Günlük
Boğa Burcu 2015. Burçlar Boğa 2015, Boğa burcu 2015 falı.