Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

20 Nisan 2019 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu

İlham ve sezgilerinizin yükseldiği bir gün... İyi değerlendirin ve hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçin. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik güzel gelişmeler olacak. Bu arada içinizden yükselen sese kulak verin ve sezgilerinize güvenin. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler farklı boyutlar kazanabilir. İyimser ve anlayışlı olduğunuz bir dönemdesiniz. Böylece sorunlar ile başa çıkabilirsiniz ve sorumluluklarınız size zor gelse bile üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. Dostlarınızın sizi onaylaması ve desteklemesi sizi harekete geçirecek.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Bugün çalışma hayatınızla ilgili koşullar sabah saatlerinde sizi meşgul edebilir. İşlerinizde sabırlı olmanız gereken bir haftadasınız. Sizi yoran koşullara karşı daha kabullenir olmalısınız. Gün içinde eş veya ortağınızla ilgili konularda krizler yaşayabilirsiniz. Karşınızdakilerle dengeyi yakalamak için uğraşabilirsiniz. İşlerinizde sıkışmalar olabilir. Boğa burcu bugün

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Boğa Burcu Posta Yorumu

Günlük burç :

Boğa Burcu Takvim Yorumu

20 Nisan 2019 Cumartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 20 Nisan 2019 Cumartesi Boğa burcu günlük burç yorumları.