Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

22 Şubat 2018 Perşembe Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep Burcu

Sabah rüyaları görmüş olarak uyanabilirsiniz ve bir süre gördüklerinizin etkisi ile yatabilirsiniz. Rüyalarınızı önemseyin... Bugün ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız yükselecek. Bu arada geçmişte yaşadığınız olaylar, çocukluk günleriniz ve en derin duygularınız uyanabilir... Hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşın ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Bugün sanatsal faaliyetler ve sanatçılar ile birlikte olmak sizi heyecanlandıracak. Günün ilerleyen saatlerinde kendinizi şanslı hissedeceğiniz olaylar ile karşılaşabilirsiniz.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Bugün 14:45’ten gece yarısına kadar Ay boşlukta. Eşinizle ilgili konular bugün gündeminizi etkileyebilir. İlişkileriniz de yaşanan sıkışmalara karşı, dengede kalmaya çalışmalısınız. Anlaşma imzalarken dikkat etmenizde fayda var. Alacağınız kararlarda acele etmeyin. Bugün aksattığınız işleri hallederek, sakince geçireceğiniz bir gün olabilir.

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Toplumsal hedefleriniz oldukça yüksek seyrediyor. Birçok kombinasyon işlerin altına imza atacaksınız. Hırslarınızı gizleme gereği duyabilirsiniz. Detayların ön plana çıkacağı bir gün. Çevrenizi ve kendinizi sorguluyorsunuz.

Akrep Burcu Posta Yorumu

Akrep Burcu Takvim Yorumu

22 Şubat 2018 Perşembe Akrep burcu günlük burç yorumları. Akrep burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 22 Şubat 2018 Perşembe Akrep burcu günlük burç yorumları.