Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

26 Ağustos 2016 Cuma Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan Burcu

Heyecanlı ve hareketli olacağınız bir gün. Çeşitli organizasyonlara katılabilir, ilginç kişiler ile tanışabilir ve yepyeni projeler içinde yer alabilirsiniz. Hem kişisel, hem de aileniz ile ilgili fikirleriniz değişiyor. Daha çözümleyici ve pratik bir tavır içine giriyorsunuz. Geleceğe yönelik projeler yapabilirsiniz ve fikirlerinizi arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz. Sinema, tiyatro, konserler ve çeşitli davetlere gidebilir, sevdiğiniz ile birlikte eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Hem karşı cinsi, hem de çevrenizi etkileyecek kadar çekici olacaksınız.
 

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Arkadaşlarınız bazı önemli sorunlarını sizinle paylaşmak isteyeceklerdir. Görüşeceğiniz kişileri fikirlerinizle etkilemeniz çok kolay olacak ve onlardan, ileriye yönelik sözler alabilirsiniz. Çevresel ilişkilerinizde, çekiciliğiniz gün geçtikçe artıyor. Bugün yine ilginç fikirler peşindesiniz. Değişen hava koşulları sağlığınız olumsuz etkileyebilir.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Önümüzdeki iki gün boyunca ekip çalışmalarının ve grup aktivitelerinin faydasını görebilirsiniz. iyimserliğinizi koruyarak gayret göstermeniz maddi kazanımlara neden olabilir. Arkadaşlarınız size ilham verebilir. Gruplara bağlı işler daha verimli görünüyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Pazartesi günü yazdığım Mars ve Satürn’ün olumsuz kavuşumu bugün gerçekleşiyor. Ancak, günün gezegen görünümleri daha olumlu olduğu için iş de zorlayan ve ev azalarını ön plana çıkartan etkilerini bugün hissetmeyiz diye umuyorum. Öğle saatlerinde ilişkilerimiz, aşk hayatımız, güzellik ve estetik başlıklı konular ya da maddi başlıklı işler açısından olumlu koşullar var. Gece saatlerine kadar maddi başlıklı konularda görüşmeler yapmak, geleceğimizi ilgilendiren planlar, randevular ya da yayınlar veya pazarlama faaliyetleri açısından uygun zaman diliminde olacağız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Bugün iletişim yönünden yoğun bir gündeminiz olabilir. Gün içinde yanlış anlaşılmalardan dolayı çıkabilecek aksaklıklara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Konuşmalar havada kalabilir. Öğleden sonraki saatlerde kendinizi yaratıcı konularla ilgilenirken bulabilirsiniz. Gün içinde duygusal yönden sizi zorlayan konularla ilgilenebilirsiniz.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Sosyal olmanız ve çevrenizle işbirliği içinde bulunmanız gereken durumlarda haddinden fazla çekingen olma riskiniz var bugün. Dost bildiğiniz insanlara karşı biraz daha anlayışlı olmaya çalışın. Herkes birden size karşı olamaz.

Aslan Burcu Posta Yorumu

Aslan Burcu Takvim Yorumu

Kendinizle yüzleşerek doğruları görmeye başlayacaksınız. İnsanlar sizinle artık rahat iletişim kuruyor. İyimser ve uyumlu havanız sosyal çevrenizi genişletecek.

26 Ağustos 2016 Cuma Aslan burcu günlük burç yorumları. Aslan burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 26 Ağustos 2016 Cuma Aslan burcu günlük burç yorumları.