Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

27 Temmuz 2016 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan Burcu

Beklentilerinizin yükseldiği bir döneme giriyorsunuz. Ancak beklentilerinizin artmasıyla birlikte geriliminiz de artabilir. Yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almasanız iyi olacak. Fakat aynı zamanda iyimser ve olumlu duygular hissedeceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Bu arada erkek arkadaş ve akrabalarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin ve onları zorlamaktan kaçının. Tabii kendinizi de fazla zorlamasanız iyi olacak. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız derinleşebilir ve bazı ayrıntılar dikkatinizi çekebilir.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Güneş burcunuzda ilerliyor ve sizi daha güçlü ve yapıcı kılıyor. İmkansızlıklar karşısında cesurca yapacağınız atılımlar, size önemli bir kariyer sağlayabilir. Çevrenizde bir çok kişiyi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz. Liderlik özellikleriniz ön plana çıkarken, çevrenizi yönetmek için, atılımcı ruhunuzu da körüklüyorsunuz.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı kişilerle görüşleriniz uymayabilir, güç savaşları veya rekabet ortamları söz konusu olabilir. Neyse ki, rekabet sizi motive edecek ve ilham verecektir. Hafta ortası civarında yeni hobiler veya eğlence alanları bulabilir ve bu alanlarda yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz veya yurtdışı bağlantılı işlerde olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Yeni şeyler öğrenmek veya öğretmek hoşunuza gidebilir.Bu hafta hepimizi bekleyen olayları anlattığım haftalık makalemi hurriyetsosyal.com.tr de bulunan Yazarlar bölümündeki köşemden okuyabilirsiniz.Hepinize keyifli haftalar, sağlık ve sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Bugün iş hayatınızda başkalarıyla gelecek planları için bir araya gelebilirsiniz. Bilinir olmak için daha aktif olabilirsiniz. İşlerinizi en iyi hale getirmeye çalışabilirsiniz. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. Sorumlu olduğunuz konularda fikrinizi sonuna kadar savunmak isteyebilirsiniz. Kardeşlerinizle ilişkilerinizde dikkat etmeniz gereken konular olabilir.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Aslan Burcu Posta Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

Duygularınızla alacağınız kararlar size ileride pişmanlıklar yaratabilir. Biraz daha tutumlu olmaya bakın. Yaza doğru ciddi harcamalarınız var.

27 Temmuz 2016 Çarşamba Aslan burcu günlük burç yorumları. Aslan burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 27 Temmuz 2016 Çarşamba Aslan burcu günlük burç yorumları.