Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

24 Temmuz 2014 Perşembe Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan Burcu

Güne keyifli başlayacaksınız. Yaratıcı fikirleriniz ve özgür tavırlarınız ile hem karşı cinsi etkileyebilirsiniz, hem de üzerinizde baskı duygusu uyandıran konulara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Önemsediğiniz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve bazı korkularınız uyanmış olabilir ancak isteğinizin gücü içinizdeki cesareti yükseltiyor. Böylece korkularınız ile başa çıkabilirsiniz ve daha önce size zor gelen işleri daha kolay yapabilirsiniz. Ayrıca zorluklar ile başa çıkabileceğiniz bir dönemdesiniz ve kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor.
 

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Bugün, duygusal konuların ön plana çıkmasıyla bir çok konuda derin ve anlamlı düşünceler içinde olacaksınız. Aşkın gücüne inanıyor ve duygusal yaşamınızda karşılaştığınız problemleri gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz. Hissettiğiniz gibi yaşamak istemeniz en doğal hakkınız ve bu konuda kendinize baskı yapmamalısınız.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Sonuçları değiştirmek için bazı verilerle oynamamanızda(ya da konu her ne ise kural dışı oynamamanızda) fayda var. Aksi takdirde, onca yoğun ve yıpratıcı çalışma ve gayret boşa gidebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sabırsız veya fazlasıyla sabrı tükenmiş ya da öfkeli kişilerle diyaloga girerken dikkatli olunması gerekiyor. Bazı kişiler konuşmaktan sıkılmış, harekete geçme arzusunda veya saldırgan tavırlar geliştirme aşamasında olabilirler. Dolayısıyla birkaç gün için daha rahatlatıcı aktivitelerle vakit geçirmekte, riskli kişi yer ve hareketlerden uzak durmakta, ufak tefek sakarlık ve kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Gerek iş gerekse sosyal açıdan yeniye değil elinizdekilere odaklanmanız gerekebilir. Bağlarınızı güçlendirmek için uygun enerjiler var. Ancak yeni işlere başlamakta ısrarcı olursanız beklentilerinizi düşük tutmak durumundasınız. Olaylar sandığınızdan ağır ilerleyecek. Bazı grup çalışmalarına destek olabilirsiniz, sosyal alanda dikkat çekebilirsiniz.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Eski bir dost yarası bugün canınızı ilk günkü gibi acıtabilir. Neden aynı kişi ve benzer durumlara takıldığınıza bir bakın. Belki de sorun sadece karşınızdakinde değil, onları gö nlünüzde yerleştirdiğiniz mekanlar ındadır.

Aslan Burcu Posta Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

BİRAZ para biriktirmeyi deneseniz iyi olur. Geçmişte ticari başarısızlığa uğrayan Aslanlar yeni fırsatlar için planlar yapmaya başlayın.

24 Temmuz 2014 Perşembe Aslan burcu günlük burç yorumları. Aslan burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 24 Temmuz 2014 Perşembe Aslan burcu günlük burç yorumları.