Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

19 Aralık 2014 Cuma Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan Burcu

Ani değişiklikler meydana geliyor ve istekleriniz artıyor. Teknoloji ile ilgili yenilikler ve sizi daha özgür hissettirecek konular ile ilgilenebilirsiniz. Geleceğe yönelik endişeleriniz var ise, korkularınızı denetleyin ve sizi korkutan her ne ise bunları gözden geçirin. Maddi sorunlarınız olabilir ve parasal konulara yönelik baskı hissedebilirsiniz. Fakat engel olarak görünen sorunlar ile başa çıkabilecek gücü içinizde hissedeceksiniz ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Gelişmeler olması gerekenden daha yavaş olsa bile sizin istediğiniz yönde oluşuyor. Sabırlı davranmak sizi yorabilir fakat yaşam enerjiniz giderek yükseliyor.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Kişisel yaşantınıza olumlu katkısı olacak hiçbir fırsatı kaçırmadığınız kesin. Olayları abartmadan önce, içsel sesinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltılabileceğinizi düşünerek, her zamanki, temkinli ve sistemli yapınızı bozmamalısınız. Gerekli kişilere ulaşmayı denemelisiniz

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Belli nedenler üzerine düşünürken herkesi içine alacak şekilde düşünmenizde fayda var. Bazı yerleri veya kişileri ziyaret edebilir, çeşitli aktivite veya davetlere katılabilir ya da seyahat planları ve alışverişler yapabilirsiniz. Evdeki bazı duygusal durumların sizi yavaşlatmasına izin vermemelisiniz. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Eve ve aileye dair konularda hareketlilik gözüküyor. Özellikle babaya dair gelişmeler sizi biraz yorabilir. Eskiye dair meselelerin tekrar gündeme gelme ihtimali var. Bu süreçte fikir ayrılıkları yaşanabilir. Tartışmaları büyütmeden sakince halletmeye çalışmalısınız. Karşılıklı anlayış ve güven geliştirmeniz gerekecek.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Bireysel planları bir kenara bırakın ve günü ailenizle birlikte olacağınız şekilde planlayın. Kaç yaşında olursanız olun eski günleri anmak, aile büyüklerinin tatlı anılarını dinlemek, paylaşmak için elverişli bir gün olabilir.

Aslan Burcu Posta Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

Sizden bir şeyler gizlendiği kanısındasınız. Kendinizden emin olduğunuz sürece böyle yersiz düşüncelerin sizi esir almasına izin vermemelisiniz.

19 Aralık 2014 Cuma Aslan burcu günlük burç yorumları. Aslan burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 19 Aralık 2014 Cuma Aslan burcu günlük burç yorumları.