Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

30 Kasım 2015 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan Burcu

Sevdiğinizle ilgili duygularınız derinleşebilir. Ancak kafanız karışık olabilir veya düşünceleriniz değişmiş olabilir. Birlikte geleceğe yönelik projeler yapabilirsiniz ancak sabırlı olmanız gerekiyor. Bu arada yapmanız gereken işleri büyük bir kararlılık ile sürdüreceksiniz. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaşacağınız kişiler içinizdeki potansiyel gücün açığa çıkmasına yardımcı olacak. Sorumluluk gerektiren işler yapabilir ve gücünüzü ortaya koymak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Bazı şeyler istediğiniz gibi olmayabilir. Ancak düşünceleriniz ile birlikte istekleriniz de değişiyor.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Sınırlarınızı çok iyi çizeceğiniz bugün içinde, maddesel kaynaklarınızı belirlemek için gerekli donanıma sahipsiniz. Ay rsquo;ın bulunduğu konum, para evinizi olumlu bir şekilde vurgulayacağınızı gösteriyor. Finans konularında belirleyici davranışlar içinde olacaksınız. Etkili konuşmalarınız çevrenizde iyi yansımalara neden olacaktır.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Diğerlerinin ihtiyaçlarını gidermek, isteklerini yerine getirmek ve eksiklerini tamamlamak için çok çalışıyorsunuz. Bugünlerde, kendiniz için de, bir şeyler yapmanız gerektiğini görebilir, bu alanda gelişme gösterebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, ülke, konfor ve huzur başlıklı konuların ön plana çıkabileceği bir hafta sonundayız. Sabah saatleri yardımlaşmaya açığız. Ancak, öğleden itibaren gece saatleri dahil, daha gergin durumlar, kişiler veya olaylarla uğraşmamız gerekebilir. Hırçın ve hırpalayıcı etkiler saldırgan kişileri, grupları gündeme taşıyabilir veya ufak tefek sakarlıklar ya da kazalar söz konusu olabilir. Zaten yanıltıcı etkiler altındayız ve kandırılmamak için de çaba sarf etmemiz gerekiyor. Temkinli hareket etmek, şüphe faktörünü elden bırakmamak ve kontrollü davranmak önem taşıyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konular gündeminizi meşgul edebilir. Hassas olduğunuz olaylarda daha tepkisel olabilirsiniz. Gün içinde kendi iç sesinize kulak verin. İlişkilerinizde daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle program yapabilirsiniz. Kazalara ya da sağlığınıza yönelik daha dikkatli olmalısınız.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Bugün kendinizi bile şaşırtacak biçimde yeniliklere açık olma eğilimindesiniz. Ancak bu yeniye olan heves, her duyduğuna anında inanıp uygulamaya geçmek noktasına varmasın. Sizin akıl süzgecinizden geçmeli yeni fikirler.

Aslan Burcu Posta Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

Kartınız Aşk... Partnerinize olan düşkünlüğünüzle biliniyorsunuz. Nefes almasına izin vermiyorsunuz. Ama o da bundan hoşlanıyor.

30 Kasım 2015 Pazartesi Aslan burcu günlük burç yorumları. Aslan burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 30 Kasım 2015 Pazartesi Aslan burcu günlük burç yorumları.