Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

4 Ağustos 2015 Salı Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan Burcu

Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Söylemek istediklerinizi sert bir biçimde ortaya koymasanız iyi olacak. Çok çeşitli fikirleriniz olabilir ve zihniniz konudan konuya sıçrayabilir. Dikkatinizi belirli bir konuya odaklamanız zor olabilir. Bugün dikkat gerektiren konulara yönelik çalışmalar yaparken dikkatli olun. Evin veya arabanın anahtarlarını unutabilirsiniz veya önünüzde duran eşyaları arayabilirsiniz. Bu arada evinizde bazı değişiklikler yapabilir, eşyaların yerini değiştirebilir veya yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Bu arada yakınlarınız, komşular ve size hizmet eden kişiler ile iletişimlerinizde bazı karışıklıklar olabilir. Tartışmalardan uzak durun.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Yeni bir iş projesi gündemde olacak. Bazı paslaşmalar sonucunda günün ilerleyen saatlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Ouml;zgürlüğünüzü ön plana alacağınız yeni başlangıçlar peşindesiniz. Maddi konularda güven duygusuna çok fazla önem verdikleri için de, paralarını biriktirmekten hoşlanırlar. Mide problemleri yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Kırılgan kişiler veya alıngan davranışları olan kimselerle uğraşmanız gerekebilir. Bu durum her ne kadar zaman ve enerji kaybı gibi görünse de, olumlu geri dönüşleri olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Haftaya sınırsız fikirler, yenilikçi düşünceler, yeni şeyler deneme isteği, özgürlükçü yaklaşımlar ve açık sözlülükte sınır tanımama eğilimleriyle başlıyoruz. Ani yolculuklar, randevular, sözleşme, yazışma v.b başlıkları gündeme gelebilir. Eski, işe yaramaz ve demode ne varsa aranıza hayatınızdan uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Tavsiye veya tecrübelerine ihtiyaç duyduğunuz kişiler varsa bulma ihtimaliniz yüksek. Sınırlanmışlık hissi hakim olabilir, ama bu hisle baş etmek zor olmayacaktır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Gün içinde kriz yaratan koşullar yaşanabilir. Ortaklı para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda paylaşım içinde olabilirsiniz. Fikirlerinizi yayarken başkalarına karşı baskıcı bir tutum içinde olmamaya özen gösterin. Akşam saatlerinde daha hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. Akışta kalın.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Bugün siz konuşmaya başladığınızda insanlar pür dikkat size kulak verecekler. Başkalarına kendi hayat deneyimleri ile ilgili yol gösteren tarafınız ön plana çıkacak. Söylediklerinizden kendinize de dersler çıkarabilirsiniz.

Aslan Burcu Posta Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

Çok büyük bir isteğiniz var ve bu günlerde o isteğinizi gerçekleştirmek adına çok büyük işler yapıyorsunuz. Hayallerinizi ertelememekle en doğru kararı veriyorsunuz.

4 Ağustos 2015 Salı Aslan burcu günlük burç yorumları. Aslan burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 4 Ağustos 2015 Salı Aslan burcu günlük burç yorumları.