Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

5 Temmuz 2015 Pazar Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan Burcu

Hareketli bir gün geçireceksiniz. Sevdiğiniz ile birlikte çevre gezilerine çıkabilir, dostlarınız ile buluşabilir ve geleceğe yönelik programlar yapabilirsiniz. Bazı isteklerinizi hemen yapamayabilirsiniz fakat bunun gerilimini hissetmeyeceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı bir gayret içinde olacaksınız. Kararlı ve azimli tavrınız ile çevrenizi etkileyebilirsiniz ve güçlü kişilerin desteğini alabilirsiniz. Çok önceden istediğiniz fakat bir türlü gerçekleştiremediğiniz her ne var ise, şimdi yapabileceğinizi anlayacaksınız ve içinizdeki gücün uyandığını hissedeceksiniz.
 

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Beklemeyi bilmediğiniz için, bi çok iş fırsatlarını kaçırıyorsunuz. Ccedil;evrenizdeki güçlü kişilerle kuracağınız bağlantıların önemli olduğu bir gün. Ouml;zellikle bugün, aile bireyleri ile yapacağınız bazı konuşmalarda, farklı konuları tartışabilirsiniz. Onlar için, odak noktası olan konuları görmezlikten gelmemelisiniz. Size güveniyorlar.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Belli hedef ve amaçlarınıza ulaşabilmek için en çekici halinize bürünmeli ve etkileyici bir anlatımla ilerlemelisiniz. İkili ilişkilerinizde çekiciliğinizin ve asil duruşunuzun faydasını görebileceğiniz bir hafta sonundasınız. Tüm burçlar için gün geneli: Hafta sonu boyunca derdimizi anlatabilmek veya kendimizi ifade edebilmek türünde sıkıntılar yaşamamız zor görünüyor. İlham veren konuşmalar, motive edici cümleler veya proje çalışmaları, anlaşmaların hazırlanması veya imzalanması ya da okullarla bağlantılı işler anlamında olumlu gelişmelere açığız. Dil eğitimleri, yabancılarla yapılacak görüşmeler, sınavlarla ilgili akıcı değerlendirmeler için de uygun hafta sonu. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Bugün yakın ilişkilerinizde ve beklentilerinizde biraz daha toleranslı olmaya bakın. Karşınızdaki kişilerden çok şey öğrenebilirsiniz.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Kalabalık ortamlarda ve herkesi ilgilendiren bir mevzuda sizin sözünüze ve kararınıza önem verildiği bir durumun ortasında kalabilirsiniz. Topluluklara hitap ederken özgüvenli tavırlarınız size bugün fayda sağlayacak.

Aslan Burcu Posta Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

DUYGUSAL gerilimlere neden olacak olaylara yol açmamalısınız. Dostlarınızın fikir değiştirmeleri yüzünden zor anlar yaşanabilir.

5 Temmuz 2015 Pazar Aslan burcu günlük burç yorumları. Aslan burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 5 Temmuz 2015 Pazar Aslan burcu günlük burç yorumları.