Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

30 Mart 2017 Perşembe Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan Burcu

Bugün dikkatinizi yapmanız gereken işlere ve daha önce yapmış olduğunuz projelere odaklayacaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilir ve kararlılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Sağlık sorunları olanlar kendilerini daha güçlü hissetmeye başlıyorlar. Yaşam enerjiniz giderek yükseliyor ve siz de kendinizi daha güçlü hissetmeye başlayacaksınız. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Bazı gelişmeler sizin istediğiniz ve beklediğiniz gibi olmayabilir fakat anlayışlı olacaksınız ve gelişmeleri olayların akışına bırakacaksınız.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Aşk hayatında sürprizlerle dolu bir gün seni bekliyor. Sevdiğin limanda dinlenip huzur bulabilirsin.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Duygusal anlamda motive bir gündesiniz. Yanlış nedenlere dayalı değişiklikler yapmak doğru olmayabilir. Olayları doğru değerlendirmeli, daha alçak gönüllü olmalı ve maddi anlamda kendinizi garantiye alacak uzun vadeli yatırımlar ya da adımlar üzerine düşünmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Bugün iş hayatınızla güçlü kişilerle görüşmeler sağlayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde yeni başlangıçlar olabilir. Gün içindeki sıkışıklıkların keyfinizi bozmasına izin vermemelisiniz. Duygusal olarak mücadele içinde olabilirsiniz. Üstlerinizle ilgili konulara daha sakin yaklaşmaya çalışın. Hedeflerinize ulaşmak için çaba göstermeniz gerekebilir.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Merkür alacağınız kararlar konusunda önemli aşamaya neden olacak. Hızlı düşünecek ve bazı olaylar kesinlik kazanacak.. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını görmek, yeni atılımlarınız için hızlı bir katalizör görevi üstlenecek.

Aslan Burcu Posta Yorumu

Aslan Burcu Takvim Yorumu

Gergin bir gün. Aile içinde olumsuz giden bazı sıkıntılarınız olabilir ancak bu olumsuzlukları hazırlayan siz gibisiniz. Ani çıkışlarınız sıkıntı vermekte.

30 Mart 2017 Perşembe Aslan burcu günlük burç yorumları. Aslan burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 30 Mart 2017 Perşembe Aslan burcu günlük burç yorumları.