Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

11 Şubat 2016 Perşembe Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan Burcu

Önemsediğiniz konulara yönelik gelişmeler sizi memnun edecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Bugün yapmanız gereken işlere dikkatinizi odaklayacaksınız ve önceden belirlediğiniz gibi işlerinizi sürdüreceksiniz. İsteklerinizin gücü sayesinde üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ve kişiler ile başa çıkabilirsiniz ve hiçbir zaman olmadığı kadar sabırlı davranabilirsiniz. Ayrıca kararlı ve istekli çalışmalarınız ile önemli kişilerin takdirini kazanacaksınız ancak bu durum yeni sorumluluklar almanızı gerektirebilir.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Duygularınızda hata yapmamaya özen göstermelisiniz. Bugün Ay rsquo;ın konumu, cidi bir şekilde heyecanlarınızı körükleyebilir. Ccedil;ılgınlıklar söz konusu. Aklına gelen her şeyi paylaşma ihtiyacı içindesiniz.İdeallerinizi ve düşüncelerinizi keyifle savunacağınız bir gün. Ccedil;ocukları olanlar için, daha da hareketli bir gün.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Yapılması gereken değişiklikler varsa, daha sessiz sedasız halledilmesinde fayda var. Duygusal anlamda aşırılığa kaçmamanız gerekiyor. Yapacağınız değişikliklerin iş hayatınıza zarar vermesi konusunda hassas olmalısınız. Bekleyip neler olup bittiğini görmeli ve ardından nasıl davranacağınız konusunda hazırlıklı olmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Birbirimiz tanımak, anlamak ve empati yapmak da zorlanmayacağımız bir gündeyiz. Özverili ve yardımsever tavırlarımızla dikkat çekebiliriz. Yeni şeyler öğrenmek isteyeceğimiz, entelektüel aktivitelere açık, bilgi arttırıcı ve keşif niteliğinde fikirlerle dolu, teknolojiye merakımızın da arttığı günlerdeyiz. Geleceğe dönük yeni adımlar atmak isteyebiliriz, ancak zamanımızı bu alana kaydırmadan önce sonuçlarını en iyi şekilde düşünmemiz gerekiyor. Zira, atacağımız adımlar, gerçek yolumuzdan çıkmamız anlamına gelebilir. Hayatı veya gelişmeleri olduğu şekliyle değil olmasını istediğimiz gibi algılayabiliriz. Hayali yaklaşımlarımız nedeniyle, yanılmaya ve yanıltılmaya açığız. Sosyal açıdan hareketli süreç. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Gün içinde endişe duyduğunuz konulara daha sakin bakabileceksiniz. Ortak konulardan kaynaklanan sıkıntılar olabilir. Yaşanan streslerin sonunda maddi getirisi olan konularda gündeme gelebilir. İşlerinizde yeni görevler üstlenmek durumunda kalabilirsiniz. Finansal konularda sizden daha bilgili birinden destek alabilirsiniz.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Aslan Burcu Posta Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

Kartınız Zaman... Bir şeyleri sürekli erteliyorsunuz. Hayatı biraz ciddiye almanızda fayda var. Sıkıntılarınızın dağılması biraz da buna bağlı.

11 Şubat 2016 Perşembe Aslan burcu günlük burç yorumları. Aslan burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 11 Şubat 2016 Perşembe Aslan burcu günlük burç yorumları.