Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

1 Ekim 2016 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan Burcu

Bugün işlerinizi planlamanız zor olabilir. Aynı zamanda birden fazla konuyla ilgilenmeniz gerekebilir ve önceden hesaplamadığınız işler ortaya çıkabilir. Dikkat gerektiren konulara yönelik çalışmalar yaparken tedbirli olmanız gerekiyor. Aslında hiçbir zaman olmadığı kadar sabırlı ve tedbirli davrandığınız bir dönemdesiniz. Fakat bütün gayretinize rağmen bazı işlerin ters gittiğini düşünebilirsiniz. Olayları zorlamayın ve aynı zamanda birden fazla kişiye söz vermeyin. Dalgınlıklar ve dikkatsizlikler gözünüze batacak. Fakat yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönem ve kararlarınızı sürdürmeyi başaracaksınız. Bugün duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Günün ilerleyen saatlerinde tartışma ortamlarından uzak durmalısınız.
 

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Maddi konularınızın yeni bir boyut kazanmanın size kazandıracağı prestijleri inkar etmemelisiniz. Yapacağınız organizasyonlarda, kendinizi farklı bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. Başkalarının yaptığı işi beğenmediğiniz zaman potansiyeliniz düşüyor. Bugün, bazı konularda acele karar vermemelisiniz.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Ön hazırlıklar veya planlar yapmak üzere yavaşlayabilir ya da arka planda kalabilirsiniz. iş hayatınızı ilgilendiren kararlarınız veya ilerlemeye yönelik adımlarınız hayat tarzınızda da değişikliklere neden olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Genelde enerjik ve girişimci yönümüzün ön planda olduğu zamanlar. Ancak, öğle üzeri saatlerde ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmakta ve tartışmalardan kaçınmakta fayda var. Akşam saatlerinde ise, hafta başında yazdığımız fırsatlara açık, farklı şansları devreye sokan veya iyimser düşünmemize yardım eden etkiler yürürlüğe giriyor ve hafta sonu genelinde de bizi motive ediyor olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Bugün yeniayın getirdiği hareketlilik sizi yakın çevrenizle ilgili konularda daha hareketli kılmakta. Bugün görüşmeler ve artan bir iletişim içinde olabilirsiniz.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Yeniay ile birlikte yakın çevrenizde bir değişim yaşanabilir. Kardeşlerinizle birlikte bir işe girişmenize, yakın akraba ve komşularınızı ilgilendiren bazı gelişmelere, bir yolculuğa, bir eğitime başlamaya vesile olabilir.

Aslan Burcu Posta Yorumu

Aslan Burcu Takvim Yorumu

Oldukça hassas olduğunuz konularla ilgili üzerinizde baskı yapmak isteyenler var. İş yerinizde ortaya çıkan ani kutuplaşma sizi biraz gerebilir. Sakin kalmalısınız.

1 Ekim 2016 Cumartesi Aslan burcu günlük burç yorumları. Aslan burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 1 Ekim 2016 Cumartesi Aslan burcu günlük burç yorumları.