Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

1 Ağustos 2014 Cuma Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan Burcu

Jüpiter üzerinizde parlıyor. Jüpiter_in büyüteç etkisi bolluk ve bereket verir lakin Jüpiter her şeyi büyütür. Yani böyle bir dönemde her ne var ise, her şeyi büyütme özelliği açığa çıkar. Üstelik şu sıralar Mars Akrep burcuna geçiş yaptığı için Jüpiter ile sert etkileşim içinde bulunuyor ve bu kez beklentileri büyütüyor. Beklediğinizden daha farklı gelişen olaylar karşısında derinleşebilir ve içinde bulunduğunuz durumu sorgulayabilirsiniz ve şimdiye kadar görmediğiniz detayları görebilirsiniz. Detayların içindeki fırsatları kullanabilmek için fazla derinleşmemek gerekiyor.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Duygularınızda derinlik arayışı içindesiniz. Sorguladığınız konuların cevapları sizi tatmin etmeyebilir. Ailenizin ve sevdiklerinizin sizinle birlikte olmasını arzuladığınız bir gün. Sosyal yaşamınız da canlanma artıyor. Siz çevreniz kalabalık olduğu zaman, daha mutlu oluyorsunuz. Bugün dikkatler sizin üzerinizde olacak.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Farklı kültürleri, felsefeleri ya da yaşam tarzlarını incelemeniz huzuru yakalamanıza ve daha olumlu ilişkiler kurmanıza yardım edebilir. Aşk hayatınıza öncelik vermelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilere haddini bildirmemek ya da kendileri veya ilgisiz fikirleriyle ilgili düşüncelerinizi beyan etmemek için kendinizi zor tutabileceğiniz bir gün. Birkaç gün sonra, hala fikirleriniz değişmediyse planlarınızı, ilişkilerinizi veya mevcut durumunuzu sarsmak pahasına da olsa konuşabilirsiniz. Ancak, zor durumda kalmak istemiyorsanız, lütfen bugün ve yarın değil! Sevgili arkadaşlar, 1 - 15 Ağustos arası tatilde olduğum için, gün geneli hariç burç yorumlarınızı asistanım hazırlıyor olacak. Umarım hoşunuza gider. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

İyimser ve hareketli bir gününüzdesiniz. Ticari alanlarda güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ancak işlerinizi hallederken diplomatik davranmaya özen göstermelisiniz. Eğitime dair uğraşlarınızda ilerleme kaydediyorsunuz. Yakın çevrenizle ilgilenmenizi gerektiren durumlar olabilir. Tartışmalarda arabuluculuk yapmanız gerekecek.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Daha önce bir duygu, düşüncenizi açıkça ifade ettiğiniz için canın ızın yanmış olabilir. Ancak bu durum tamamen her şeyi kendine sakla mesajı vermiyor aslında. Doğru yer ve doğru zaman ikilisi ile birlikte hareket etmelisiniz.

Aslan Burcu Posta Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

YAKINLARI arasında mahkeme ile sıkıntısı olan Aslanlar, biraz keyifsiz haberler alabilir. Ancak yinede birkaç keyifli haber alıp şaşırabilirsiniz.

1 Ağustos 2014 Cuma Aslan burcu günlük burç yorumları. Aslan burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 1 Ağustos 2014 Cuma Aslan burcu günlük burç yorumları.