Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

23 Ocak 2017 Pazartesi Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık Burcu

Bugün kendinizi farklı hissedecek ve istekleriniz ile ilgileneceksiniz. Böylece iyileştirici gücünüz uyanacak... Hem kendinizi, hem de yakınlarınızı iyileştirecek gücü içinizde hissedeceksiniz. Bu arada bazı karışıklıklar olabilir ve bunun baskısını hissedebilirsiniz. Ancak hissettiğiniz baskı, yeni çözümler bulmanız için sizi harekete geçirecek ve karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeyi başaracaksınız. Yakınlarınızın ilgisi ve sevdiklerinizin desteği moralinizi yükseltecek ve isteklerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız yükselecek. Sabır göstermeniz gereken durumlar karşısında fazla zorlanmayacaksınız ve büyüklerinizin takdirini kazanacaksınız.

Balık Burcu Sabah Yorumu

Aile büyüklerinin arasındaki küslükler ön plana çıkabilir. Sorunların gerçek sebebiyle yüzleşmekten kaçınabilirsin.

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

Bu hafta sonu, bazı işleri ele alış veya uygulayış biçiminizi ya da bilgi edinme ev haber alma yöntemlerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu sayede kendinizi tanıtmanız veya imajınızı güçlendirmeniz daha rahat olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Milliyet Yorumu

Günün ilk yarısında kendinize zaman ayırmaya bakmalısınız. Öğle sonrasında işleriniz artarken ortaklaşa konular içerisinde olabilirsiniz.

Balık Burcu Vatan Yorumu

Kısa sürede olayların sizin lehinize dönüşeceği kesin. Yazılı anlaşmaların gündeme gelecek. Karşılıklı şartlar ve dingin ortam yaratma konusunda çaba göstermeniz gerekebilir. Her şeyi bir çırpıda halledeceksiniz.

Balık Burcu Posta Yorumu

Balık Burcu Takvim Yorumu

Sizin duygusallığınızla partnerinizinki paralel ilerlemiyor. Bu da ilişkinizde denge problemini getiriyor. Anlaşılmadığınızı düşünüyorsunuz..

23 Ocak 2017 Pazartesi Balık burcu günlük burç yorumları. Balık burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 23 Ocak 2017 Pazartesi Balık burcu günlük burç yorumları.