Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

16 Ekim 2018 Salı Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu

Güne keyifli başlayacak ve içinizden yükselen kuvvetli arzularla harekete geçeceksiniz. Yolculuk yapabilir, keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz. Sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşacak ve eğlenceli vakit geçireceksiniz. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanabilir. Üzerinizde baskı duygusu yaratan konulara farklı açılardan bakabilirsiniz. Önem verdiğiniz kişilerden uzakta olmak isteyebilirsiniz ve bayram boyunca keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Şehir dışına gidememiş olanlar ise, dinlenerek geçirmek isteyebilirler fakat beklemediğiniz misafirleriniz olabilir ve eski günleri konuşarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Bugün yabancılarla ilgili konularda daha hırslı olabilirsiniz. Farklı konuları göz önünde tutabilirsiniz. Özgürleşme isteği içinde olabilirsiniz. Başkalarıyla birlikte program yapabilirsiniz. İşlerinizi toparlamak için yeniden harekete geçebilirsiniz. Paylaşım içinde olmak keyfinizi yerine getirebilir. Para kazanmak için alternatif işler geliştirebilirsiniz.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Maddi konularda istekleriniz bitmiyor. Satın almayı düşündüğünüz şeylere bir sınır koymalı ve bütçenizi dengeleme konusunda dikkatli davranmalısınız.

Boğa Burcu Posta Yorumu

Boğa Burcu Takvim Yorumu

16 Ekim 2018 Salı Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 16 Ekim 2018 Salı Boğa burcu günlük burç yorumları.