Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

5 Temmuz 2015 Pazar Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu

Büyüklerinize danışmak isteyebilirsiniz fakat büyüklerinizin önerilerinden rahatsız olmanız mümkün. Özellikle ciddiye aldığınız kişileri etkilemek istediğiniz bir dönemdesiniz ve sizi onaylamalarını bekliyorsunuz. Aslında önem verdiğiniz kişiler sizi destekliyor ancak sizin de itiraz etmek yerine olaylara daha farklı açılardan bakmanız gerekiyor. Bu arada tarzınızı değiştirmek için sizi de gayret göstereceksiniz. Şimdiye kadar pek önemsemediğiniz kişiler ve konular artık daha önemli olacak ve projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Eski arkadaşlarınız ile buluşabilir ve onlara projelerinizi anlatabilirsiniz. Ayrıca iş birliği ve ortaklık yapmayı düşünebilirsiniz.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Yönetici gezegeniniz Venüs Aslan rsquo;da ilerliyor. Duygusal konularda inatçı davranıyorsunuz. Dengelerinizi bozmak istemiyorsanız, isteklerinize bir gem vurmalı ve partnerinizle olan ilişkilerinize belli bir düzen getirmelisiniz. Bugün, içsel sesiniz çok önemli olacak. Ay rsquo;ın bulunduğu konum, sizi olumsuz etkiliyor.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı konularda harcayacağınız zamanın veya enerjinin hiçbir önemi olmayabilir. Daha doğrusu bu alanlarda sarf ettiğiniz gayret paha biçilmez olabilir. O zaman, daha fazla beklemeden harekete geçmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Hafta sonu boyunca derdimizi anlatabilmek veya kendimizi ifade edebilmek türünde sıkıntılar yaşamamız zor görünüyor. İlham veren konuşmalar, motive edici cümleler veya proje çalışmaları, anlaşmaların hazırlanması veya imzalanması ya da okullarla bağlantılı işler anlamında olumlu gelişmelere açığız. Dil eğitimleri, yabancılarla yapılacak görüşmeler, sınavlarla ilgili akıcı değerlendirmeler için de uygun hafta sonu. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın sizi daha sorumlu kılan durumlar olabilir. İlişkilerinizde daha esnek olmaya bakın.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Bugün maddi konularda oldukça üretken olacaksınız. Paranın size göre hesabını yapmak, harcamalarınızı düzenlemek, yeni gelir kaynakları konusunda yaratıcı fikirler üretmek açısından verimli ve kazançlı bir gün olabilir.

Boğa Burcu Posta Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

YALNIZ kalmak istemiyorsanız, biraz daha katılımcı olmayı denemelisiniz. Karşı cins üzerinde çekiciliğini mükemmel gidiyor.

5 Temmuz 2015 Pazar Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 5 Temmuz 2015 Pazar Boğa burcu günlük burç yorumları.