Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

11 Şubat 2016 Perşembe Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu

Sabahın erken saatlerinde gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz ve çeşitli hayaller kurabilirsiniz. İdeallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve çeşitli projeler yapabilirsiniz. Planlarınızı uygulamak için kuvvetli arzular ile güne başlayacaksınız. Bugün sanatsal faaliyetlerde bulunanlar için verimli bir gün. Ayrıca eski projelerinizi hatırlayabilirsiniz ve daha önce yapmak isteyip de fırsat bulamadığınız konuları şimdi gerçekleştirebileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir. Kendinizi hayallere kaptırmayın ve planlarınızı uygulamak için harekete geçin. Bugün sizin için hareketli geçecek ve kendinize olan güveniniz yükselecek.
 

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Partnerinizle zihinsel aktivitelerinizi birleştirme çabası içindesiniz. Onun özgürlükçü ve başına buyruk davranışları hoşunuza gidebilir fakat, onun kadar cesur olamıyorsunuz. Ouml;zellikle bir sistem kişisi olmanızdan dolayı, her şeyi denetimden geçirme huyunuz, çoğu kez karşı tarafın sizi yanlış anlamasına neden olabiliyor.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Üzerinde durmak istediğiniz konuların altını çizmeniz veya düşüncelerinizi paylaşmanız durumunda işlerin istediğiniz gibi gideceğini göreceksiniz. Kaybedeceğiniz tartışmalara girmemelisiniz. Fikir, öneri, çözüm ve yorumlarınızı iletmeniz yeterli. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Birbirimiz tanımak, anlamak ve empati yapmak da zorlanmayacağımız bir gündeyiz. Özverili ve yardımsever tavırlarımızla dikkat çekebiliriz. Yeni şeyler öğrenmek isteyeceğimiz, entelektüel aktivitelere açık, bilgi arttırıcı ve keşif niteliğinde fikirlerle dolu, teknolojiye merakımızın da arttığı günlerdeyiz. Geleceğe dönük yeni adımlar atmak isteyebiliriz, ancak zamanımızı bu alana kaydırmadan önce sonuçlarını en iyi şekilde düşünmemiz gerekiyor. Zira, atacağımız adımlar, gerçek yolumuzdan çıkmamız anlamına gelebilir. Hayatı veya gelişmeleri olduğu şekliyle değil olmasını istediğimiz gibi algılayabiliriz. Hayali yaklaşımlarımız nedeniyle, yanılmaya ve yanıltılmaya açığız. Sosyal açıdan hareketli süreç. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Bugün gelecek planlarınızla ilgili gelişmeler olabilir. Aynı sosyal çevreden kişilerle görüşebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara yeni görevler eklenebilir. Öğlen saatlerinde değişen olayları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Gün içinde farklı konulara yönelmek isteyebilirsiniz. Fakat koşullar istediğiniz gibi ilerlemeyebilir.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Boğa Burcu Posta Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Beraber çalıştığınız kişilerle ilgili sorunlar çıkabilir. Bugün karar vereceğiniz plan ve programlarda aksamalar yaşayabilirsiniz.

11 Şubat 2016 Perşembe Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 11 Şubat 2016 Perşembe Boğa burcu günlük burç yorumları.