Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

26 Ağustos 2016 Cuma Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu

Eviniz, iş yeriniz ve yakınlarınız ile ilgilenebilirsiniz. Daha önce ihmal ettiğiniz veya tembellik ettiğiniz işleri yapmak için şimdi hevesli olabilirsiniz. Eski arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve uzaklarda yaşayan yakınlarınızı arayabilirsiniz. Bugün kendinizi keyifli hissedeceksiniz ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran durumlar olabilir fakat siz kendinizi rahat hissedecek ve rahat davranacaksınız. İyimser tavrınız, çevrenizdeki önemli kişileri etkileyecek ve beklediğiniz yardımı alacaksınız. Özellikle saygın çevreler sizi destekliyor.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Bugün, birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda tartışma konusu olabilecek olaylardan uzak kalmalısınız. Alıngan davranışlar içinde olacaksınız. Size aktarılacak olaylara karşın, savunmanızı hazırlamalısınız. Ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilerin değişen fikirlerinden rahatsız olduğunuzu karşı tarafa belirtmelisiniz.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Birikimlerinizi korumanız, maddi başlıklı konularda tartışmalara girmemeniz veya gerekiyorsa bu alanda uzman kişilerden destek almanız gereken bir iki günün içindesiniz. Tecrübelerinize göre hareket etmemeniz durumunda yanlışlar yapabilir veya kolay yanıltılabilirsiniz. Öfkeyi kontrol etmeli. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta başında uzun uzun yazdığım zorlu açılar bugün kendisini gösterebilir. Gizli tehlikeler ortaya çıkabilir(örneğin ben, Pazartesi günü oldukça büyük simsiyah bir Akreple karşılaştım evde, ben onu bulmadan o beni bulmaz umarım diye endişeliyim), riskli durumlarla karşı karşıya kalabiliriz, rekabetçi, meydan okuyan, liderliği elinde tutmak isteyen veya saldırgan kişiler, acele veya yanlış adımlar atmamıza neden olabilirler. Karşı tarafı da dinleyerek ilerlemenin faydası olacaktır. Hızlı hareketler ufak tefek kazalara neden olabilir.
Kemikler ve dişlerle ilgili sorunlara, maddi zorluklara açığız. ihmal, önemsememe veya tembellik edilen konular büyük problemlere neden olabilir. Örn: Gecikecekseniz haber vermelisiniz veya ben mutlaka o akrebi bulmalıyım v.b. (Detaylar önemliydi ve Pazartesi makalemizde mevcuttu, okumanızı öneririm Niobe’ce). Aynı zamanda, yanıltıcı kişilere ve yanılsamalara bağlı büyük adımlar atmamaya çok dikkat edelim. Altından kalkamayacağımız işlere girişme ihtimalimiz yüksek. Boyumuza aşan işlere kalkışmayalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Bugün parasal kaynaklarınızla ilgili konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Yetenekli olduğunuz konularda daha fazla sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Gelecek yönünde planlar gündeme gelebilir. Tutkulu olduğunuz konularda stresler yaşanabilir. İşlerinizde en iyisini yapmak için mücadele verebilirsiniz. Bazı konuları görmezden gelmek sizi rahatlatabilir.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Hesapların şaştığı ve eskisini yürütmekte ısrarcı olmamanız gereken durumlar yaşanabilir bugün. Özellikle maddi konularda işler karışabilir. Neye ne kadar harcadığınızı hesap edebilmek için planlı programlı olmalısınız.

Boğa Burcu Posta Yorumu

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Adalet ve merhamet duygularınız yoğun. Bazen bencil olmaya çalışsanız da haksızlık size göre değil. İster istemez olaylara dahil oluyor ve sorunları çözüyorsunuz.

26 Ağustos 2016 Cuma Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 26 Ağustos 2016 Cuma Boğa burcu günlük burç yorumları.