Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

29 Ağustos 2014 Cuma Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu

Parasal ihtiyaçlarınızın arttığı bir dönemdesiniz ve isteklerinizden daha farklı gelişen bazı olaylar yüzünden baskı duygusu hissedebilirsiniz. Ancak isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı olmanız gerekiyor. Bu arada hareketlerinizi kısıtlayan her ne var ise, bütün bunlardan kurtulmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Böylece daha önce vazgeçemediğiniz alışkanlıklarınızdan da kurtulabilirsiniz. Artık hayata ve olaylara farklı açılardan bakabilir ve kendinizi yenilemeyi başarabilirsiniz. Değerleriniz ve daha önce önem verdiğiniz her ne var ise, değişiyor ve sizin için başka şeyler önem kazanmaya başlıyor.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Takıntılı bir kişi değilsiniz. Fakat bugün, çevrenizdeki olaylar kayıtsız kalamıyorsunuz Birlikte çalıştığınız kişilerin enerjilerin düşük temposundan, olumsuz etkileniyor ve çevrenizi yargılamadan edemiyorsunuz.. Bugün konuşmalarınızı kısıtlamak uğruna, kendinizi baskı altına hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde kısa yürüyüşler yapmalısınız.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Net olmak ve düşünce ya da taleplerinizi direkt olarak ifade etmek isteğiniz anlaşılabilir bir durum aslında. Ancak, bugünlerde atmosfer kimsenin birbirini idare etmesine olanak tanımadığı için tartışmalardan kaçınmak için politik olmayı şart kılıyor. Tüm burçlar için gün geneli: Sanatsal, estetikle ilgili veya aşk ilişkilerinde olumlu adımlara açık bir gündeyiz. Ancak, akşam saatlerinden itibaren ise, bu verimli, yaratıcılık içeren ve sevgi alışverişlerine açık atmosfer gerginleşebilir. Olayların beklenmedik şekilde gelişebilme ihtimali, ani açıklamalar veya ilginç olaylar nedeniyle planlarımızda değişiklik yapmamız gerekebilir. Dolayısıyla, her konuda ve anda hazırlıklı ve gelişmelere uyum sağlayabilecek durumda olmamızda fayda var.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın. Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Bugün iş ve çalışma konularında hareketlilik gözüküyor. İş programınızda önemli görüşmeler yer alabilir. Gerek çalışma arkadaşlarınız gerekse görüşmelerinizdeki muhataplarınızın hassasiyetleri konusunda daha duyarlı olmanız gerekebilir. Anlayışlı ve diplomatik davranmanız gereken durumlar oluşabilir.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Günün tembellik yaratan rahat bir enerjisi olacak sabah saatlerinde. İşinizi kolaylaştıran ve iyimserlik veren insanlar aslında iyilik yapayım derken tamamen motivasyonunuzu ortadan kaldırabilirler. Minimum da olsa gayret şart.

Boğa Burcu Posta Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Duygusal ihtiyaçlarınızı partnerinize açıklamakta zorluk çekiyorsunuz. Samimi ve açık olmalısınız. Gözleriniz mesleki rahatsızlık tepkileri verebilir. Çok çalışıp, az kazanmaktan yakınıyorsunuz. Yeni bir iş arayışına girimelisiniz.

29 Ağustos 2014 Cuma Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 29 Ağustos 2014 Cuma Boğa burcu günlük burç yorumları.