Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

18 Aralık 2014 Perşembe Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu

Boğa Burcu Sabah Yorumu

İşinizle ilgili sorumluluklarınız konusunda aşırı titiz davranıyorsunuz. Bugün hata yapmaktan çekiniyor ve düşüncelerinizi toparlamak konusunda sorunlar yaşamak istemiyorsunuz.. Hırslı yapınızı ortaya çıkaracak olaylarla gündeme geleceksiniz. Bugün, üstlerinizle aranızda sezgisel bağlarınız daha da güçlenebilir.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı konularda olaylar aydınlanmaya veya elinize yeni bilgiler gelmeye başlıyor olabilir. Bazı girişimlerde bulunmak veya fikir beyan etmek için doğru zamanda olduğunuzu düşünüyorsanız, biraz daha beklemeniz yararınıza olur derim Niobe’ce. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Eşiniz, ortağınız veya dostlarınız gibi yakın bağlar kurduğunuz kişilerle olan gelişmeler öne çıkıyor. İlişkilerinizde daha dikkatli ve özenli olmanız gerekecek. Duygusal açıdan desteğinize ihtiyaç duyulabilir. İşe dair konularda ise uğraştıran durumlar gözüküyor. Çalışmalarınızda sabit fikirli davranmamaya gayret edin.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Bugün eşinizle derin duygusal paylaşımlar yapabilirsiniz. Sizi dinleyip, gerçekten ne hissettiğinizi anlama şansı her zamankinden fazla olacak. Sizin de bu yakın duruşa karşılık verip içinizi açmanız ilişkiye fayda sağlayacak.

Boğa Burcu Posta Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Arkadaşlarınızı yargılamak yerine onların ruhsal yapılarını anlamaya çalışmalısınız. Yaşamınızda önemli olabilecek olayları kendinize çekiyor ve daha sonra şikayet ediyorsunuz. Bugün Ay'ın konumu, bazı değer yargılarınızda esnemeniz gerektiğini söylerken, dostlarınıza şans tanımanızı sağlayabilir. Organizasyon çalışmalarına esnek bakmalısınız.

18 Aralık 2014 Perşembe Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 18 Aralık 2014 Perşembe Boğa burcu günlük burç yorumları.