Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

29 Mayıs 2015 Cuma Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu

Güne keyifli başlayacaksınız ve iyi duygularınızın yükseldiğini hissedeceksiniz. Bu arada geçmişte yaşadığınız olaylara takılı kalmayın. Toplumsal konular ve yardım kuruluşları ile ilgilenebilirsiniz ve ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz. Yabancılar ile işbirliği yapabilirsiniz ve olaylara daha başka bir açıdan bakabilirsiniz. Hem saygın çevrelerin dikkatini çekeceksiniz, hem de isteklerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilecek kişiler ile karşılaşacaksınız. Mantıklı ve çözümleyici tavırlarınız ile birleştirici bir tutum içinde olabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaşacağınız kişilerin davranışları fikirlerinizi değiştirebilir.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Günlük hayatınızda karşınıza çıkabilecek, sıkıntılara karşı bugün tedbiri elden bırakmayın ve düşünceleriniz çevrenizle paylaşmamaya çalışın. Kendinize yabancı hissettiğiniz veya henüz isimlendiremediğiniz olaylar kesinlik kazanacak. Estetik duygularınız ve güzelliklere olan ilginiz artıyor.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı toplantılara katılmak, bazı kişilerle görüşmek, bazı irişimlerde bulunmak veya istediğiniz ziyareti gerçekleştirmek konusunda endişelerinizi ortadan kaldırabilirseniz, bu esnada edineceğiniz bilgilerin ve kazanacağınız tecrübenin uzun vadede fazlasıy Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Terazi burcundaki Ay’ın gece saatlerinden itibaren öğle saatlerine kadar biraz zorlayıcı etkisi mevcut. Bu durum ikili ilişkilerimizde gereğinden fazla net konuşmaları gündeme getirebilir. Açık sözlü olmanın da bir sınırı olabileceğini hatırlamanızda fayda var derim Niobe’ce. İkili ilişkilerimizde beklentilerimiz artabilir veya ilişkilerimizden dersler çıkartabilir, ikili ilişkilerimiz kanalıyla bilgi ve tecrübe edinebilir ya da bugünlerde kuracağımız ilişkilerin ileride faydasını görebiliriz. Ancak, dalgınlıklar, unutkanlıklar, kafa karışıklıkları, karışık düşünceler, konsantrasyon bozuklukları veya halsizlik ya da isteksizlik gibi ruh hali haftabaşından beri olduğu gibi birkaç gün daha devam ediyor bilginize… Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Bugün ortaklı para konuları gündeminizi etkileyebilir. Kriz yaratan koşullara karşı dikkatli olmalısınız. Endişe duyduğunuz konular karşısında tepkilerinizi ortaya koyabilirsiniz. Öğleden sonraki zamanlarda özgürleşme isteği içinde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte program yapmak size iyi gelebilir. Gün içinde oluşan duygusal olaylar sizi sıkabilir.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Boğa Burcu Posta Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Bugün aşk hayatınıza, zevk veren konulara zaman ayırabileceğiniz yaratıcı bir gündesiniz. Duygularınızı daha rahat ifade edebilirsiniz.

29 Mayıs 2015 Cuma Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 29 Mayıs 2015 Cuma Boğa burcu günlük burç yorumları.