Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

22 Kasım 2014 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu

Bugün kendinizi farklı hissedeceksiniz. Üzerinizde hissettiğiniz baskı duygusu yaratan konulara farklı açılardan bakabilirsiniz. Sizi zorlayan kişi ve durumlar ile ilgili ortaya koyacağınız çözümler etkileyici olacak. Büyük değişiklikler yapabilirsiniz ve cesur davranabilirsiniz. Dikkatiniz ve iletişiminiz güçlü olacak. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik yeni stratejiler yapabilirsiniz. Bu arada karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz. Fakat siz de etkileyici olacaksınız ve güçlü kişiler ile iş birliği yapmak için kuvvetli arzular duyacaksınız.
 

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Duygusal değişimleriniz yüzünden çevrenizdeki kişilerin zor anlar yaşadığını fark etmeyebilirsiniz. Bugün, dostlarınızla gücünüzü birleştirebilir ve kendinizi onların yanında mutlu hissedebilirsiniz. Kalbini kırdığınız kişilerin gönlünü almalı ve kendinizi affettirmelisiniz. Küçük seyahat planları yapacaksınız

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Kafanızdaki bir fikri karlı bir işe dönüştürebilirsiniz. Bazı iş birlikleri sandığınızdan daha fazla işinize yarayabilir. Bazı işleri kendi başınıza halletmeniz tasarruf etmenizi sağlayabilir. Diğerleriyle ilişkilerinizde takınacağınız tutum başarının dozunu ayarlayabilir. Avukatlar, menajerler, terapistler v.b(ihtiyaca bağlı olarak meslek grubunu siz yazın) size iyi gelebilir önümüzdeki günlerde. Tüm burçlar için gün geneli: Genelde fikir alışverişleri, yazışmalar, anonslar, toplantılar ve görüşmeler artıyor, ama baskıcı atmosfer(kişiler?), içsel endişeler, sınırlayıcı durumlar ya da genel anlamda bir kasvet gün bir an önce bitse hissi yaratıyor. Çevredeki kişilerin tuhaf tavırları, garip diyalogları veya istikrarsız ya da inatçı hareketleri gerçekçi olmayan kişilerle olduğunuz hissine kapılmanıza neden olabilir ya da tam tersi, siz, çevredekiler tarafından bu şekilde algılanabilirsiniz. Yanıltıcı kişilere ve kararlara karşı tedbirli olmak gerekebilir ya da bazı kararsızlıklar veya belirsizlikler söz konusu olabilir. Mevcut etkiler bir zamanlar hoşumuza giden ya da yararlı bulduğumuz, ama artık bize hitap etmeyen iş, düzenleme, ilişki veya alışkanlıklardan kurtulmamıza olanak tanıyabilir. Yarından itibaren ise, enerji tamamen yenileniyor, boş bakışlardan hoş bakışlara geçiş var! Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Anlaşmalar ve sözleşmelere dair işlerinizi halletmek için uygun bir gündesiniz. Çalışmalarınızın meyvesini alacağınız bir dönemdesiniz. Ancak ufak pürüzleri gözünüzde büyütmemeye ve ılımlı olmaya özen göstermelisiniz. Akılcı yaklaşımlar hem iş hem de ortaklarınızla olan iletişiminizde olumlu etkiler yaratacak.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Boğa Burcu Posta Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

DUYGUSAL konularla ilgili karışık düşünceler içindesiniz. Karşı tarafın sizi yanlış anlamasından korkuyorsunuz.

22 Kasım 2014 Cumartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 22 Kasım 2014 Cumartesi Boğa burcu günlük burç yorumları.