Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

11 Aralık 2016 Pazar Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu

Bugün dikkatinizi sevdiğiniz konulara odaklayacaksınız ve çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdüreceksiniz. Parasal konulara yönelik isteklerinizi ortaya koymak için acele etmeyecek ve gelişmeleri bekleyeceksiniz. Dostlarınız ve sevdikleriniz sizi destekliyor. Yakınlarınızın ilgisi ve sıcak davranışları moralinizi yükseltecek. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için daha fazla gayret göstermeniz gerekiyor. Aslında önem verdiğiniz konular değişiyor ve daha başka şeyleri ciddiye almaya başlıyorsunuz. Öğleden sonra karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak ve sanatsal faaliyetlere ilgi duyacaksınız.
Â

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Çevrendeki kişilerin tavırları olumsuz düşünceler içerisine girmene neden olabilir. Karar almak için acele etmemelisin.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

iş görüşmeleri, toplantılar ya da yazışmalar konumunuzu güçlendirebilir. Önümüzdeki birkaç gün içinde anlık gelişmeler olabilir. Hazırlıklı olmanızda fayda var. Siz yeterince hazırlıklı olursanız, işler aksamayacaktır. Parasal fırsatlar kapıda…Akşam üzerine yaklaşan saatlere kadar bazı belirsizlikler, isteksizlik veya kararsızlık şeklinde durumlar söz konusu olabilir. Hafta başında yazdığımız kalıcı yenilikler yapma, kişisel gelişimimize özen gösterme, yeni bilgiler edinme türünde olaylara açık günlerdeyiz. Aynı zamanda ruhsal anlamda büyümeye açık, spritüel konularda gelişmelerin ön planda olabileceği, yaratıcılığın yüksek olduğu veya motive konuşmaların ve fikir alışverişlerinin yapılabileceği günlerdeyiz. Sadece gece yarısında ilişkilerde uyumsuzluklar veya stresli durumlar söz konusu olabilir.

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Günün ilk yarısında beklemede ya da belirsizlik içeren koşullar olabilir. Öğle sonrasında duygularınızı daha iyi ifade edebilirsiniz.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Boğa Burcu Posta Yorumu

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Sürekli hazır cevap halleriniz tepki çekebilir. Her kararınızı hızlı düşünüp çabuk uygulamamalısınız. Biraz yavaşlayın. Sağlığınız için hareketli yaşamı tercih etmelisiniz.

11 Aralık 2016 Pazar Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 11 Aralık 2016 Pazar Boğa burcu günlük burç yorumları.