Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

23 Ocak 2017 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu

Verimli çalışmalar yapacağınız bir gün. Yeni projeler yapabilirsiniz. Ancak planlarınızı uygulamaya başlamadan önce ilgisi olmayan kişilere anlatmasanız iyi olacak. Kötü niyetli olmasa bile anlattığınız kişiler kafanızı karıştırabilir. Bugün planlarınızla ilgili araştırmalar yapabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Gelişmeler yavaş olabilir veya engellendiğinizi düşünebilirsiniz fakat almış olduğunuz sorumlulukları zor olsa da yerine getirmeyi başaracaksınız. Böylece korkularınız ile başa çıkabilirsiniz.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Her kafadan bir ses çıkması seni bugün yorabilir. Etrafında bulunan kişilere mesafe koyabilir, sert konuşmalar yapabilirsin.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Başarınızı diğerleriyle de kutlayabilirsiniz. Bilgi toplamalı, bilgilerin gerçekliğinden emin olmalı ve başladığınız işleri bitirmelisiniz. Fark yaratmak istiyorsanız, gereken zamanı ve gayreti harcamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Günün ilk yarısında evlilikte daha duyarlı olmak gerekebilir. Öğle sonrasında tamamlanması gereken işler söz konusu olabilir.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Beraber çalıştığınız kişilerle ilgili istemediğiniz davranış şekillerinden çok etkileniyorsunuz. Mevcut dengeyi korumak için zorlanıyor ve kendi isteklerinizi kabul ettirme adına ince planlar içine giriyorsunuz..

Boğa Burcu Posta Yorumu

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Bugün çok fazla kıskanıldığınızı düşünüp huzursuz olabilirsiniz. Oysa kendinizin de daha önce ne kadar kıskanç olduğunu hatırlamalısınız.

23 Ocak 2017 Pazartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 23 Ocak 2017 Pazartesi Boğa burcu günlük burç yorumları.