Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

24 Ekim 2016 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu

Bugün hayal gücünüzü uyandıran konular ile ilgilenecek ve böylece kafanızı meşgul eden konulardan uzaklaşacaksınız. Düşünce tarzınızı değiştirecek ve dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacak ve önemsediğiniz konular ile ilgili duygularınız derinleşecek. Hayallerinizi gerçekleştirmek için kendi üzerinizde baskı yaratabilir ve tarzınızı değiştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Önem verdiğiniz kişiler ile ilgili düşünceleriniz değişebilir.
 

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Düşüncelerinizi istediğiniz yönde yapılandırmak istiyor ve gerekli tüm detayları gözden geçiriyorsunuz. Mars

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Konuşmalarınız ve konuşma tarzınızla insanları etkileyebileceğiniz ve verimli diyaloglar içine girebileceğiniz bir hafta sonundasınız. Fikirlerinizi sizden farklı fikirlere sahip kişilerle paylaşarak herkesi memnun edecek yollar bulabilirsiniz.Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli:Ev, aile, ülke ve ulusal başlıklı konular bugün de ön planda olabilir. Sabah saatlerinde beklenmedik gelişmeler, gergin ortamlar, stresli durumlar veya saldırgan kişilerle uğraşılabilir. Ani tepkiler vermekten, acele hareketlerden veya hızlı kararlar almaktan özellikle sakınmakta ve dikkatli konuşmakta fayda var. Değişen durumlar, aniden oluşan gelişmeler ya da farklı fikirler ve yaklaşımlar planlarda da değişikliklere neden olabilir. ikili ilişkiler veya iş birlikleri hassaslaşabilir ya da meydan okumalar veya rekabet ortamları söz konusu olabilir, ilişkiler iyi yönetilmeli. Gece saatleri, ise tam tersi sevgi temalı ilişkileri besleyen ve kuvvetlendiren romantik etkiler devrede olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Evle ilgilenmek ya da evde başkalarını ağırlamak için güzel bir gündesiniz. Başkalarına cömertçe davranabilirsiniz.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Bugün durağan işler pek size göre değil. Hiçbir işiniz yok ve günü evde geçirecekseniz bile eşyaların yerini değiştirmek, güne hareket ve heyecan katmak isteği duyacaksınız. Ailenizden gelebilecek tepkilere hazırlıklı olun.

Boğa Burcu Posta Yorumu

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Kartınız Edebiyat... Gün ışığına çıkaracağınız öyle sırlar var ki... Ancak ağzınızdan çıkan her sözü iyi analiz ederek konuşmalısınız.

24 Ekim 2016 Pazartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 24 Ekim 2016 Pazartesi Boğa burcu günlük burç yorumları.