Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

30 Temmuz 2015 Perşembe Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu

Yapıcı ve kararlı bir tavır içinde olacaksınız. Sanatsal faaliyetler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapmak için uygun zaman. İdeallerinize odaklanabilirsiniz ve hayallerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Bugünden itibaren beklentileriniz artıyor ve yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar alabilirsiniz. Arkadaşlarınız sizi destekleyecek fakat güçlü kişileri karşınıza almaktan kaçınmalısınız. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaşacağınız bazı olaylara duygusal tepkiler göstermeniz mümkün. Sorunları büyütmekten kaçının.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Kariyerinizle ilgili hedeflerinizi en iyi ne şekilde saptayabilme becerisine sahip olacaksınız. Koşullarınızı doğru bir şekilde yönlendirmelisiniz. Ciddi ve sabırlı bir çalışma içine gireceksiniz. İlginç aşk gelişmeler sizi bekliyor. Seyahatlere ve tatiller sürprizleri de beraberinde getirecek. Evli olanlar eşleriyle iletişimlerinde daha özenli olmaları gerekiyor. Bazı olaylar kafanızda netleşecek.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

İş hayatınızı, evinizi veya kariyerinizi ilgilendiren konularda olumsuz gelişmeler yaşanabilir. Belli ilişkilerinizin, iş birliklerinizin veya anlaşmaların tekrar ele alınması gerektiğini düşünebilir, hatta hiçbirşeyin eskiden olduğu gibi olmadığını görerek, devam edip etmeme konusunda kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Olaylar beklenmedik bir seyir izleyebilir veya ani gelişen olaylar meydana gelebilir. Stresli durumlara, tartışmalara veya gergin ortamlara açık bir gündeyiz. Ufak tefek sakarlıklara ve kazalara karşı da tedbirli olmak gerekebilir veya ufak çaplı gaz sıkışmaları, yangınlar, ufak tefek patlamalar, saldırgan kişi ve gruplar türünde etkiler de günün gezegen etkileri arasında olabilir. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise, daha sakin etkiler altındayız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Yeni ufuklara açılmak için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde bütünü görmek için çaba sarf edebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Bugün ikili ilişkilerinizde farkındalığınız artabilir. Öğle saatlerinde sabrınızın zorlandığını hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde sorumluluklarınız gündeme gelebilir.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Fikir çatışmaları ve anlaşmazlıklar gereğinden fazla uzayıp büyüyebilir bugün. Hiç ummadığınız kişilerden tahmin etmediğiniz karşılıklar alacaksınız. Uzatmamak ve anlaşmak için bugün ısrar etmemek en güzeli olabilir.

Boğa Burcu Posta Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

İşyerinizde yalnış anlaşılmalar olabilir. Sizi ilgilendirmeyen konulara özellikle bugün karışmayın, uzakta kalmayı tercih edin.

30 Temmuz 2015 Perşembe Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 30 Temmuz 2015 Perşembe Boğa burcu günlük burç yorumları.