Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

26 Mayıs 2016 Perşembe Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu

Olaylar sizin düşündüğünüzden daha farklı gelişebilir ve projeleriniz veya organizasyonlarınız ile ilgili bazı karışıklıklar çıkmış olabilir. Duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha gözden geçirin. Daha önce belirlemiş olduğunuz işler ile ilgili düşünmediğiniz durumlar ortaya çıkmış olabilir ve bugün duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Bu arada saygı duyduğunuz ve çevrenizin değerli bulduğu kişiler sizi destekliyor. Böylece fikirlerinizi değiştirebilirsiniz ve olaylara daha farklı açıdan bakabilirsiniz. Ancak bugün genel olarak duygularınızı denetlemeniz gerekiyor.
 

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Bugün olaylara mantıklı bir yorum getirerek, çevrenize örnek olacaksınız.. Karşıt ilişkilerinizde temkinli davranmaya yönelik davranışları benimsiyorsunuz. Duygu derinliğinizi her zaman ortaya çıkarmaktan hoşlanmadığınız için, sizi yanlış tanımalarına neden oluyorsunuz. Siz iyimserliği elden bırakmayın.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu


Önümüzdeki birkaç gün boyunca, planlama becerilerinizi ve disiplinli yapınızı gösterme şansınız olabilir. Seyahatlere veya keyifli planlara açık günlerde olacaksınız. Ancak, maddi riskler almamakta fayda vardır. 27 Mayıs sonrasında geçmişle bağlantılı ilişkiler gündeme gelebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kafamızdan geçeni uygulamakta zorlanabileceğimiz, hesapta olmayan durumlarla uğraşmamız gerekebilecek, ikili ilişkiler, ortaklıklar ve iş birlikleri açısından temkinli olunması ve gergin durumların doğru yönetilmesi gereken bir haftalık süreçteyiz. Karşıt fikirler, düşmanca tavırlar ön planda olabilir. 23 Mayıs Pazartesi yazımızda, bu konuyu detaylı şekilde ele aldığımız için çok fazla yazmamayı tercih ettim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Fikir çatışmalarına müsait olduğunuz bir gün sizi bekliyor. Her duyduğunuza anında tepki vermek yerine söyleneni doğru anladığınızdan emin olmaya çalışın. Niyetin ne olduğuna bakın. Boşu boşuna inatlaşmalar çok yorucu olabilir.

Boğa Burcu Posta Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Doğru davranış biçiminizle geliştireceğiniz o kadar çok yönünüz var ki, görenleri şaşırtabilirsiniz.

26 Mayıs 2016 Perşembe Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 26 Mayıs 2016 Perşembe Boğa burcu günlük burç yorumları.