Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Kasım 2014 Cuma Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu

Yoğun duygular ve büyük beklentiler içinde bulunduğunuz bir dönem. İsteklerinizi gerçekleştirmek için yapacağınız harcamaları fazla önemsemeyecek ve pratik bir tavır içinde olacaksınız. Fakat bütçenizi dikkatli yapmanız gerekiyor. Maddi baskılar yüzünden gerilim hissedebilirsiniz ve yakınlarınıza baskı yapabilirsiniz. Aslında gelişen olaylar bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Üstelik siz de kendinizi yenilemek ve isteklerinizi gerçekleştirmek istiyorsunuz. Saygı duyduğunuz kişilerin desteğini alacaksınız ve şanslı olduğunuzu hissedeceksiniz.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Bilinçaltınızın sizi sıkan baskılarından bir an önce uzaklaşmalısınız. Bugün, ruhsal anlamda sezgileriniz çok yüksek. Koşullarınızı yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz fakat, kısa vade çözümler yerine uzun süreçleri tercih etmelisiniz. Bazı alışkanlıklarınızın sizi zorlamasına izin verdiğiniz müddetçe, gecikmeler yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Hoşnut olmadığınız konular varsa veya bazı şeyler sizi tatmin etmiyorsa dile getirmelisiniz. Karşı tarafın kendiliğinden anlamasını beklemekten daha yararlı olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenler hepimizi değişiklik yapmaya veya gerçekleri görmeye zorluyor. Mevcut sistemde, modelde veya rutinde ilerlemek isteyenlerimizin tökezleme ihtimali çok fazlayken, değişim arayan değişikliği zorlayanlar yüksek kazanımlı başarılara doğru ilerleyeceklerdir. Ortaya çıkan gerçekler, bilgiler, yapılan yanlışlar veya gelinen nokta bazı şeyleri görmemize ve gözlerimizin açılmasına neden olabilir. Değişiklikten korkmamak, tam tersi çok şey ummak yerinde olur. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

İşe dair konular öne çıkıyor. Mesleki konularda yenilikçi yaklaşımlarınız olabilir. Ancak geleneksel yöntemlerde ısrarcı olanlar fikirlerinize karşı çıkabilir. Bu noktada iş arkadaşlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminizde dikkatli olmanızda fayda var. Hedeflerinize ulaşmak için mücadele etmeniz gerekecek. Sabırlı olun.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Boğa Burcu Posta Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Hayatınıza renk katmaya çalışmanız çok güzel. Uzun zamandır durgun bir denize benziyorsunuz. Yakın dostlarınız, planlarınızdan yararlanmaya çalışacak. Aşk hayatınızdaki soğuk hava çok yakında dağılacak. Sorunlar yakında bitiyor.

28 Kasım 2014 Cuma Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 28 Kasım 2014 Cuma Boğa burcu günlük burç yorumları.