Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

2 Temmuz 2016 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa Burcu

Bugün dikkatinizi kendi içinize yöneltebilir ve daha önceden yaptığınız davranışları sorgulayabilirsiniz. Kendinizi haklı gördüğünüz konularda şimdi hatalı olduğunuzu düşünerek derinleşebilirsiniz. Aynı zamanda çok da şanslı olduğunuz ve detayları fark etme yeteneğinizin arttığı bir dönemdesiniz. Arkadaşlarınız ve dostlarınız ile iletişiminiz güçleniyor. Yeni projeler yapabilirsiniz ve fikirlerinizi arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz. İyimser ve anlayışlı tavırlarınız ile yakınlarınızı etkileyeceksiniz ve onlar da sizi destekleyecek.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Bugün sezgilerinizin yoğun olduğu bir gün. Değişken bir ruh hali içindesiniz. İmajınızla ilgili değişimler içinde olmanıza rağmen, güçlü kişiliğinizi ön planda. Yaşamınızda gerçekleşebilecek tüm olaylara farkı bir şekilde yaklaşıyor ve çabalarınızın boşa gitmesinden hoşlanmıyorsunuz. Enerjinizi bölmeden yoğunlaşmalısınız.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu


Kendinizi daha güçlü hissetmeye başlayacağınız günlerdesiniz. ikili ilişkilerinizi ve iş birliklerinizi kuvvetlendirme şansı bulabilirsiniz. ''Birlikten kuvvet doğar günleri'' diyebiliriz kısaca.
Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde, zihnimiz açık ve hızlı çalışıyor. iletişim araçlarını en iyi şekilde kullanabilir, birbirimizle doğru iletişim kurabiliriz. Koşuşturmalarımız artabilir. 11.00 ve 13.00 arası boşluktaki Ay ise, isteksizlik, belirsizlik veya kararsızlık yaratabilir. Öğle sonrası saatlerde, daha rahat hareket etmek mümkündür.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Bugün alışveriş yapmayı düşünüyorsanız bazı işler ve sorumluluklar da çıkabilir. Elinizdekilerini dikkatli kullanmaya bakın.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Bugün almayı planladığınız bir ödeme, elinize geçmesini ümit ettiğiniz bir parada gecikmeler yaşanabilir. Keşke bunu da hesaba katsaydım diyeceğiniz bir nokta kalmadığından emin olacak şekilde tedbirli olmaya çalışın

Boğa Burcu Posta Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Kariyerinizle ilgili değişik düşünceler içindesiniz. İlişkilerinizi amacınıza uygun bir şekilde kullanacaksınız. Kendinizi aşma konusunda gerekli avantajlara sahipsiniz.

2 Temmuz 2016 Cumartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Boğa burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 2 Temmuz 2016 Cumartesi Boğa burcu günlük burç yorumları.