İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

24 Kasım 2014 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler Burcu

Bugün alacağınız haberlerden etkileneceksiniz ve düşünceleriniz derinleşecek. Eviniz, aile bireyleri, çocuklar ve yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir ve kafanız karışabilir. Dikkat gerektiren çalışmalar yaparken tedbirli olun. Yapacağınız bazı organizasyonlarda aksaklıklar olabilir. Tartışmacı ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Bugün eviniz ile ilgilenebilir, eşyalarınızı ve dolaplarınızı düzenleyebilirsiniz. Bu arada eski resimler, evraklar ve aldığınız hediyeler, eski günleri hatırlamanıza neden olacak. Bu arada unutulmuş konular tekrar gündeme gelebilir.

İkizler Burcu Sabah Yorumu

Ay ve Venüs karşıt burcunuzda ilerliyor ve kişisel duygularınızda belirli bir aşama geçiriyorsunuz. Partnerinizden çok fazla talep içinde olduğunuz bugün içinde, alıngan ve kırılgan bir tutum içinde olacaksınız. Çevrenizdeki her şeyin uyumlu ve dengeli olmasına dikkat ederseniz başarıya daha çabuk yaklaşırsınız.

İkizler Burcu Hurriyet Yorumu

Yaşamsal tercihlerinizi ilgilendiren konularda farkında olarak ya da olmayarak önemli adımlar atıyor olabileceğiniz bir haftaya giriyorsunuz. Dolayısıyla, aslında girmemeniz gereken alanlara veya bazılarını rahatsız edebilecek işlere giriyorsanız hareketlerinizi gözden geçirmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Kendimize hak gördüğümüz şeylerle karşımızdaki kişilerin kendilerini haklı veya kendilerine hak gördüğü şeyler aynı olmayabilir. Dolayısıyla, sert ve kesin konuşup köprüleri atmak yerine, karşı tarafı da anlamaya çalışıp, zarif ve politik konuşarak uzlaşı ortamı oluşturmak, ileride uygun koşullar oluştuğunda istediğimizi alabilmemize olanak sağlayabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

İkizler Burcu Milliyet Yorumu

Çevrenizde uyumun ve neşenin arttığı bir gündesiniz. Özellikle evliliğe dair konularda olumlu enerjiler gözüküyor. Gerek eşinizle gerekse ortaklarınızla paylaşımlarınız artacak. Öte yandan hukuki işlerinizde yeni sorumluluklar gündeme gelebilir. Aşırı iyimserliğe kapılmadan daha soğukkanlı olmanız gerekebilir.

İkizler Burcu Vatan Yorumu

İkizler Burcu Posta Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Yorumu

Maddi açıdan biraz darlık geçirseniz de zamanla bu sorununuzu çözeceksiniz. Beklediğiniz bir haber gelecek. Sizin lehinizde bir haber olacak bu.

24 Kasım 2014 Pazartesi İkizler burcu günlük burç yorumları. İkizler burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 24 Kasım 2014 Pazartesi İkizler burcu günlük burç yorumları.