İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

30 Temmuz 2015 Perşembe İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler Burcu

Bugün sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz ve dikkatinizi evinize ve yakınlarınıza yöneltebilirsiniz. Ailenin saygı duyduğu kişiler ile görüşebilir, seyahat programları yapabilirsiniz. Yabancılar ve birbirinden çok farklı kişilerin bir araya geldiği organizasyonlar içinde bulunmak keyfinizi yerine getirecek. Bu arada bazı kaygılarınız olabilir. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde duygularınız derinleşebilir ve karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü harekete geçirebilir. Farklı kültürlerin yaşam tarzını konu alan filmler ve kitaplar ilginizi çekebilir ve şimdiye kadar dikkatinizi çekmeyen ayrıntılar ile ilgilenebilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Yorumu

Bazı kararlarınızı ertelememelisiniz. Söz verdiğiniz olaylara nedensiz bir sıkıntıyla yaklaşıyorsunuz. Olumlu dengelerinizi korumak uğruna, taviz vermekte istemiyorsunuz. Her konuya farklı bir parantez açarken, kendinizi ve zihninizi yoracak, düşüncelerle yoğuruyorsunuz. Enerjinizi dağıtmaktan vazgeçmelisiniz. Baş ağrılarınız olabilir.

İkizler Burcu Hurriyet Yorumu

Diğerlerini memnun etme, onların hayatlarına katkıda bulunma çabanız tüm enerjinizi alıyor. Oysa, kendinize, kendi isteklerinize veya hedeflerinize zaman ve enerji harcamanız gereken günlerdesiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Olaylar beklenmedik bir seyir izleyebilir veya ani gelişen olaylar meydana gelebilir. Stresli durumlara, tartışmalara veya gergin ortamlara açık bir gündeyiz. Ufak tefek sakarlıklara ve kazalara karşı da tedbirli olmak gerekebilir veya ufak çaplı gaz sıkışmaları, yangınlar, ufak tefek patlamalar, saldırgan kişi ve gruplar türünde etkiler de günün gezegen etkileri arasında olabilir. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise, daha sakin etkiler altındayız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

İkizler Burcu Milliyet Yorumu

Endişe içinde olduğunuz konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kriz yaratması olası olaylardan uzak durmanızda fayda var. Finansal konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Öğlen saatlerinde iletişimden kaynaklı gergin zamanlar yaşayabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda ciddi kararlar almanız gereken zamanlar olabilir.

İkizler Burcu Vatan Yorumu

Bugün maddi bir adım atmak, bir borç alış verişine, bir beklentiye girmek, vergi ya da sigorta konulu bir girişimde bulunmak gibi şeyler çok sağlam ve verimli ilerlemeyebilir. Alışveriş dengeleri bozuk olacak gibi görünüyor.

İkizler Burcu Posta Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Yorumu

Sizden maddi yardım isteyen yakınlarınız varsa bütçenizi aşmamaya çalışın. Fazla yardım sizi zorlarken dostluğunuzu da bozabilir.

30 Temmuz 2015 Perşembe İkizler burcu günlük burç yorumları. İkizler burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 30 Temmuz 2015 Perşembe İkizler burcu günlük burç yorumları.