İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Eylül 2016 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler Burcu

Dostlarınız ile aranızdaki ilişkilere özen gösterin. Sevgiye ve ilgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir dönemdesiniz. Ancak sevdiklerinize karşı sizin de biraz daha anlayışlı ve ilgili davranmanız gerekiyor. Eski dostlarınız ile karşılaşabilirsiniz veya eski sevgiliye tesadüf edebilir ve heyecan duyabilirsiniz. Karamsar duygulardan ve endişelerden uzaklaşın. Daha özgür ve çözümleyici bir tavır içinde olabilirsiniz ve ilginç kişilerden sürpriz yardımlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Yorumu

Duygusal konularda çevrenize karşı tutarsız bir imaj veriyorsunuz. Size güvenerek en özel konularını paylaşan kişiye karşı daha içten ve samimi davranın. Çünkü, çok çabuk başka noktalara adapte olarak asıl ilgilenmeniz gereken konuyu unutuyor, daha doğru bir ifade ile ihmal ediyorsunuz

İkizler Burcu Hurriyet Yorumu

Evde yenilikler yapmaya odaklanmalısınız. Şikayet ve eleştirileri dinlemeli, sevdiğiniz kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak için gayret göstermelisiniz. Sosyal aktiviteler veya davetler hayatınıza canlılık getirebilir. Yeteneklerinizi farklı şekilde kullanabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatleri sürprizlere veya farklı hoşluklara açık, yeni şeyler denemek isteyebiliriz, ama gün genelinde boşlukta olan Ay nedeniyle kararsızlıklar, belirsizlikler veya halsizlik türünde durumlar ön planda. Neyse ki, fırsatlara açık, iyimser akabileceğimiz, göreceli olarak şanslı günlerdeyiz. Ay boşlukta olsa da değerlendirelim. Bugün Oğlak burcuna geçecek olan Mars, Kasım ayının ikinci haftasına kadar başarıya odaklanacağımız, hedeflerimize ulaşabilmek için yüksek gayret göstereceğimiz motivasyonu yüksek bir sürece işaret ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

İkizler Burcu Milliyet Yorumu

Bugün evinizi dekore edebilirsiniz. Sevdikleriniz için güzel şeyler alabilirsiniz. Ailenizle ilgili konularda daha hoşgörülü olacağınız bir gündesiniz. İş hayatınızdaki konuları öngörmekte zorlanabilirsiniz. İşlerinizin sıkışması sizi zor duruma sokabilir. Aile bireylerin destek alabilirsiniz. Bazı konularda tamamlanmalar gündeme gelebilir.

İkizler Burcu Vatan Yorumu

Eğer önceden yapılmış bir planınız yoksa evde dinlenmek istiyorum gibi bir bahaneyle verimsiz bir gün geçirme riskiniz var. Evdeki uğraşlarınızın ve ailenizle birlikte geçirdiğiniz zamanın bir amaca hizmet ettiğinden emin olun.

İkizler Burcu Posta Yorumu

İkizler Burcu Takvim Yorumu

Sevecen bir mizacınız olmasına rağmen bu özelliğinizi dışa tam olarak yansıtamıyorsunuz. İş yerinizde oldukça taktir ediliyorsunuz. Savurganlığınızı bırakmalısınız.

28 Eylül 2016 Çarşamba İkizler burcu günlük burç yorumları. İkizler burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 28 Eylül 2016 Çarşamba İkizler burcu günlük burç yorumları.