İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

29 Ağustos 2014 Cuma İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler Burcu

Güne farklı duygular ile başlayacaksınız ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Bazı kaygılarınız olsa bile endişelerin üzerinde durmayacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Farklı çevreler ve saygı duyduğunuz kişilerin bulunduğu ortamlarda dolaşmak keyfinizi yerine getirecek. Çeşitli davetler ve teklifler ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca şans olarak yorumlayacağınız fırsatlar karşınıza çıkabilir. Fırsatları iyi değerlendirmek için gayret göstermeniz gerekiyor. Yabancılar ile işbirliği yapabilirsiniz veya dernekler ve benzeri yardım kuruluşları ile ilgili çalışmalar yapabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Yorumu

Yönetici gezegeniniz Merkür'ün etkisi iletişim konusunda size güçlü duygular veriyor. Kısa yolları kapsayan haberlerin sizin isteklerinizin paralelinde ilerleyeceğinden emin olabilirsiniz. Erkek kardeşlerin ve babanızla olan ilişkileriniz gündem kazanıyor. Arkadaşlarınızla işbirliği yapmanız sizi olumlu kılacaktır.

İkizler Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı konularda meydana gelebilecek iniş çıkışlı durumlar, aşırılıklar veya ani değişiklikler karşısında şaşırsanız da, tolere etmeye çalışmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Sanatsal, estetikle ilgili veya aşk ilişkilerinde olumlu adımlara açık bir gündeyiz. Ancak, akşam saatlerinden itibaren ise, bu verimli, yaratıcılık içeren ve sevgi alışverişlerine açık atmosfer gerginleşebilir. Olayların beklenmedik şekilde gelişebilme ihtimali, ani açıklamalar veya ilginç olaylar nedeniyle planlarımızda değişiklik yapmamız gerekebilir. Dolayısıyla, her konuda ve anda hazırlıklı ve gelişmelere uyum sağlayabilecek durumda olmamızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın. Niobe Aslı Temel

İkizler Burcu Milliyet Yorumu

Heyecanlı ve enerjiksiniz. İletişim becerileriniz artıyor. Çevrenizdekiler bakışlarını sizden alamayabilir. Borsa veya taşınmaz mülklerinizle ilgili yatırımlarınızdan bazı kazançlarınız olabilir. Öte yandan çocuklarla zaman geçirmek için son derece uygun bir gündesiniz. Eğlenceye ve zevklere yönelik harcamalarınızda artış olabilir.

İkizler Burcu Vatan Yorumu

Samimiyetin dozunu ayarlayamayan insanlar bugün sizi biraz sıkabilirler. Her ne kadar bulunduğunuz ortam ya da içinde olduğunuz durum biraz yakınlaşma gerektirse de ölçüyü fazla kaçırıp insanlara boş ümitler vermeyin.

İkizler Burcu Posta Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Yorumu

İlişkinizi hiç durmadan eleştiriyor, sevgilinize söz hakkı tanımıyorsunuz. Göğüs ve mide sorunlarınızı göz ardı etmeyin ve hemen doktora gidin. İşle ilgili ilk adımınızı atmayı başardınız. Uzun vadede iyi sonuçlar alacaksınız.

29 Ağustos 2014 Cuma İkizler burcu günlük burç yorumları. İkizler burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 29 Ağustos 2014 Cuma İkizler burcu günlük burç yorumları.