İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

23 Ekim 2014 Perşembe İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler Burcu

Heyecanlı ve huzursuz olabilirsiniz fakat seyahatler ve yolculuk programları sizi heyecanlandıracak. Bu arada isteklerinizi gözden geçirin ve sevdiklerinizi zorlamaktan kaçının. Israrcı ve sert tavırlarda bulunmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca bugün sabırsızlık ve tahammülsüzlük yüzünden ufak tefek kazalar ve sakarlıklar yapabilirsiniz. Kendinizi çok fazla yormayın. Özellikle uyku ve beslenmenize özen göstermeniz gerekiyor. Yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almasanız iyi olacak.

İkizler Burcu Sabah Yorumu

Duygusal anlamda yoğun bir gün yaşayacaksınız. Düşünce gücünüz çok yüksek. Olayları çok fazla irdeliyorsunuz. Gün içinde tartışmalardan uzak kalmalısınız.. Yapmayı planladığınız işleri yaşama geçirmek istiyor ve bu konuda yolculuklar yapmanız gerektiğini de unutmuyorsunuz.

İkizler Burcu Hurriyet Yorumu

Ticari konular, fiziksel anlamda sağlığınızı veya refahınızı ilgilendiren başlıklar zamanınızı alabilir. Bu alanlara gereken önemi göstermeniz ve hafife almamanız yararınıza olur. Tüm burçlar için gün geneli: Ani ve beklenmedik gelişmeler ya da ortaya çıkan bilgiler veya haberler günün akışını farklılaştırabilir. Uzlaşmanın zorlaşabileceği, gerilime açık bir gündeyiz. Geçtiğimiz haftalarda oluşan ay tutulması(8 Ekim) yazımızda ele aldığımız başlıklarda kısmen de olsa bir hareketlilik olabilir. Gün içerisinde sakinliği korumaya çalışmak, riskli hareketlerden, yerlerden ve kişilerden, patlayıcı veya yanıcı özellikli nesnelerden uzak durmakta fayda var. Acele hareketler ufak tefek sakarlıklara da neden olabilir. Akşam saatlerinde, diyalog kurmak ve birbirini anlamak daha kolay olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

İkizler Burcu Milliyet Yorumu

Heyecanlı ve enerjiksiniz. İletişim becerileriniz sayesinde çevrenizdekileri bir mıknatıs gibi kendinize çekeceksiniz. Borsadaki yatırımlarınıza dair bazı gelişmeler olabilir. Ayrıca çocuklarla zaman geçirmek için son derece uygun bir gündesiniz. Eğlenceye ve zevklere yönelik harcamalarınızda artış gözüküyor.

İkizler Burcu Vatan Yorumu

Anne-babalar çocuğunuzla yapacağınız planlar bugün canlılık katıcı ve de hareketli olsun. Bisiklete binmek, spor yapmak veya sadece eğlenceli bir ev oyunu bile kendisini özel ve sevgi dolu hissetmesini sağlayabilir.

İkizler Burcu Posta Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Yorumu

Sevecenliğiniz sevgi topluyor. Yeni arkadaş ortamlarına girmeniz gerekebilir. Anında ilgi odağı olacaksınız. Maddi olarak yeni atılımlarda bulunabilirsiniz. Başarılı olacaksınız.

23 Ekim 2014 Perşembe İkizler burcu günlük burç yorumları. İkizler burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 23 Ekim 2014 Perşembe İkizler burcu günlük burç yorumları.