İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

25 Ekim 2014 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler Burcu

Olayların çok hızlı değiştiğini düşünebilirsiniz. Aslında burçların arasında sizin kadar değişen zamana ayak uydurabilecek başka kimse yok. Sadece aceleci ve hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmanız gerekiyor. Daha hızlı olmaya çalışmayın. Şu aralar çevrenizdeki herkes size çok yavaş gelebilir ve tahammülsüz olabilirsiniz. Özellikle sevdiğinize anlayışlı ve ilgili davranmanız gerekiyor. Bu arada kendinizi mutlu edecek alışverişler yaparken harcamalarınıza özen gösterin. Bütçenizi fazla aşmayın.

İkizler Burcu Sabah Yorumu

Enerjinizi en iyi şekilde ortaya dökebileceğiniz bir gün. Sosyal çalışmalardan hoşlanıyor ve bu konuda çevrenize de destek vermek istiyorsunuz. Hızlı gelişen olaylara karşı kendinizi koruma altına almalı ve gücünüzü bölmemelisiniz.Toplumsal ihtiyaçlarınızı doğrultusunda hareket ederek, egonuzu ön plana çıkarıyorsunuz.

İkizler Burcu Hurriyet Yorumu

Mevcut gezegen etkileri ilerlemeniz ve pozisyon almanız için zorluyor olabilir. Aslında hazır olmamanıza rağmen, hazır, kararlı ve organize görüntüsü verme ihtimaliniz yüksek. Tüm burçlar için gün geneli: Sizin için çok önem taşıyan belli bir fikire, pozisyona, plana veya programa bağlı kalma isteğiniz (aslında işiniz, aşk hayatınız veya aile ilişkileriniz v.b açısından iyi olmayacağına dair işaretler olsa bile)çok normal. Ancak, yine de bazı öneri veya tavsiyelere de kulak vermeniz istediğiniz alanlarda ya da konularda daha hızlı ilerlemenize yardım edebilir. Önerilere kulak verin. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

İkizler Burcu Milliyet Yorumu

Gün boyunca sağlık ve işe dair konulara odaklı olacaksınız. Yeni bir çalışma düzeni veya üretim tekniği gündeme gelebilir. Zekanızı gösterebileceğiniz durumlar oluşacak. Çalışma arkadaşlarınızla olan uyumunuzu korumaya özen göstermelisiniz. Sağlık konularında pratik davranabilir, alışkanlıklarınızda ufak değişiklikler yapabilirsiniz.

İkizler Burcu Vatan Yorumu

Bugün sizin için eğlenceli işler daha öncelikli olacak. Hem verim almak istiyorsunuz hem de kafanızı gömüp çalışmanız gereken yoğunlukta işleriniz var. O halde işe keyif katmak, çok ciddi işler bile olsa ana amacınız olsun.

İkizler Burcu Posta Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Yorumu

HAYAL kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Ortam değiştirmeniz son derece iyi gelecek size. Uzaktan alacağınız haberler biraz daha keyif verecek.

25 Ekim 2014 Cumartesi İkizler burcu günlük burç yorumları. İkizler burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 25 Ekim 2014 Cumartesi İkizler burcu günlük burç yorumları.