İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

23 Aralık 2014 Salı İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler Burcu

Bugün sevdiğiniz konularla ilgileneceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret göstereceksiniz ve sabırlı davranacaksınız. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler sizin istediğinizden daha farklı olabilir ve duygularınız değişebilir. Bugün eviniz veya ofisinizde yapmak istediğiniz değişiklikleri gözden geçirebilir ve çeşitli hazırlıklar yapabilirsiniz. Dikkat gerektiren konulara yönelik çalışmalar yaparken tedbirli olun. Verdiğiniz sözleri unutabilirsiniz veya önceden planladığınız programlarda küçük aksaklıklar olabilir. Fakat yapıcı davranacaksınız. Dedikodular ile ilgilenmeyin.

İkizler Burcu Sabah Yorumu

Değişken bir ruh hali içindesiniz. İmajınızla ilgili değişimler içinde olmanıza rağmen, güçlü kişiliğinizi ön planda. Yaşamınızda gerçekleşebilecek tüm olaylara farkı bir şekilde yaklaşıyor ve çabalarınızın boşa gitmesinden hoşlanmıyorsunuz. Karşılaştığınız problemleri gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz. Enerjinizi bölmeden yoğunlaşmalısınız.

İkizler Burcu Hurriyet Yorumu

Oğlak burcunda oluşacak yeni ay, önümüzdeki iki haftalık süreçte Maddi başlıklı konularda yenilikleri, yeni başlangıçları, borç alacak meselelerini veya bazı ödemeleri gündeminize taşıyabilir. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel TÜM BURÇLAR İÇİN GÜN GENELİ: 22 Aralık’ta Oğlak burcunda oluşacak olan yeni ay ve yavaş yavaş Oğlak burcunda biriken gezegenler, hepimizin burcumuza göre yukarıda ele aldığım alanlarda yenilenme ve ilerleme sürecinde olduğumuzu gösteriyor. Bu haftanın en önemli gezegen geçişi ise, eğitmen gezegen Satürn’ün Akrep burcundaki eğitimini tamamlayıp, Yay burcuna geçecek olması. Bu gezegen geçişi kendini bir gün de hissettirmeyeceği ve etkisinin yol aldığı 3 yıl boyunca sürecek olması nedeniyle yıllık yorumlarımız biter bitmez ele alacağım bu konuyu daha geniş şekilde yorumlayacağım. Zira, önümüzdeki üç yıl boyunca gündemimiz değişiyor olacak. Uranüs Pluton sert açısının agresifleştiren, saldırgan kişileri ve ani gelişmeleri gündemimize taşıyan etkilerini geçen hafta Pazar günü yazmıştım. Bu hafta ve Şubat ayına kadar bu etkiler de devrede olacak bilginize…

İkizler Burcu Milliyet Yorumu

Yatırımlarınıza dair yeni gelişmeler meydana gelebilir. Maddi açıdan daha güçlü olma arzusu duyacaksınız. Finans konularında yaşanacak ani gelişmeleri bu yönde değerlendirebilirsiniz. Esneklik gerektiren koşullar içinde gözüküyorsunuz. Ödemelere dair konularda yeni bir planlama yapmanız faydalı olabilir.

İkizler Burcu Vatan Yorumu

Y eniay paylaşılan değerler, paralı ortaklıklar, borçlar, krediler, ödemeler ile ilgili yaşam alanınızda gerçekleşecek. Yeni ve sonucunda uzun vadede size faydasının olacağına inandığınız borçlanmalar gündeme gelebilir.

İkizler Burcu Posta Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Yorumu

Sizler kendi yolunuzu kendiniz çizmeye alışkınsınız. İş arkadaşlarınızla fikir ayrılığında bulunmanız işinizde zorluklar çıkacağını işaret ediyor.

23 Aralık 2014 Salı İkizler burcu günlük burç yorumları. İkizler burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 23 Aralık 2014 Salı İkizler burcu günlük burç yorumları.