17 Nisan 2014 Perşembe - İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Daha önce başlatmış olduğunuz işlerinizi gözden geçirebilir ve bazı konularda değişiklik yapılması gerektiğini düşünebilirsiniz. Gelişmeler yavaş olabilir veya bazı karışıklıklar çıkmış olabilir ve bugün çeşitli çözüm arayışları içine girebilirsiniz. Aslında yaratıcı fikirleriniz ile dikkat çekici olacaksınız. Farklı alanlar ile ilgilenebilir, ilginç konuları araştırabilirsiniz. Parasal konulara yönelik bazı karışıklıklar olabilir veya beklediğinizden daha farklı gelişen olaylar yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Ancak yapıcı ve yaratıcı tutumunuz ile çevrenizi etkileyeceksiniz ve çözümleyici bir tavır içinde olacaksınız.
 

Burçlar - İkizler Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Burçlar - İkizler Burcu

Aşk konusunda her şeyin olumlu gitmesi sizin en büyük arzunuz ve cazibe sınırlarınızın oldukça yüksek olması sosyal ve kariyer gelişimleri de beraberinde getirecek. Siz aşka ve akılcılığa her zaman çok önem veren bir kişi olarak bugün her zamankinden çok daha fazla duygularınız yoğun olacaktır.

Burçlar - İkizler Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Burçlar - İkizler Burcu

Zor işler peşindesiniz ve kuşkusuz bu işlerden fayda sağlayacaksınız. Ancak sizce de, hangisinin daha fazla önemli kişilerin dikkatini çekeceği üzerine düşünülmesi gerekmez mi? Tüm burçlar için gün geneli: Kendimizi bir anda aslında olayların geneli için olumsuz sayılabilecek veya büyük problem yaratabilecek adımlar atarken veya sözler ederken bulabiliriz. Ya da tam tersi karşımızdaki kişiler bencil hareket tarzıyla beklenmedik hareketlerde bulunabilirler ve önemli sorunların oluşmasına neden olabilirler. Eğitim, iletişim, hukuk, gençlerle ilgili konular, ticari işler, bilişim, medya, ulaştırma konularında beklenmedik olaylar söz konusu olabilir. Sabah saatlerinde baskın olan engellenmişlik hissi ve iç sıkıntısı zamanla dağılacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Burçlar - İkizler Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Burçlar - İkizler Burcu

Bugün için yaptığınız planların zamanlaması ve birlikte organize biçimde hareket ediyor olmanız önemli. Birinden beklediğiniz bir hizmet varsa eğer gecikmelere ya da yeteri kadar memnuniyet yaratmamasına hazırlıklı olun.

Burçlar - İkizler Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Burçlar - İkizler Burcu

YAPTIĞINIZ işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz. Maddi konular sizin için önemli.

Burçlar - İkizler Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Burçlar - İkizler Burcu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.