İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

23 Eylül 2014 Salı İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler Burcu

Güne heyecanlı başlayacak ve yakınlarınızla haberleşeceksiniz. Çok uzun zamandır görmediğiniz ve neredeyse unuttuğunuz arkadaşlarınızla karşılaşabilir veya onlardan sürpriz haberler alabilirsiniz. Eskiden niyet ettiğiniz fakat bir türlü yapamadığınız işleri gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Bugün karşılaştığınız olaylar moralinizi yükseltecek ve kendinize olan güveniniz artacak. Bu arada fazla rahat bir tavır içinde bulunmayın. Yoksa karşınıza çıkan fırsatlar kaçabilir.

İkizler Burcu Sabah Yorumu

Bugün Ay'ın bulunduğu konum, evinizle ilgili düşüncelerin hakim olduğu olayların gündeme geleceğini gösteriyor. Ortamınızı yenilemek isterken, duygusal yönlerinizi daha çok ortaya çıkarıyor, sizi anlamlı ve önemli hale getiriyor. Siz yine de tedbiri elden bırakmayarak, gelişmeler karşısında soğukkanlılığınızı koruyun.

İkizler Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı konuları sonlandırmak, bazı konularda kutuplaşmak veya bazı konulara cevap aramak niyetindeyseniz biraz daha ertelemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Aslen ne istediğinize karar verebilirseniz(arabayı değiştirmek, yeni bakış açıları, yeni tasarım veya yeni bir arkadaş v.b), kaynaklarınızı ve enerjinizi daha doğru kullanarak doğru sonuçlar elde edebilirsiniz. Aksi takdirde, detaylara boğulmaktan veya tamamen asıl istediğiniz şeylerden kopmaktan kaçmanız zor olabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

İkizler Burcu Milliyet Yorumu

Eve dair uğraşlar açısından verimli bir gündesiniz. Eviniz için yeni eşyalar alabilir, dekorasyon değişikliği yapabilirsiniz. Aile fertlerinizle özellikle anneniz veya kız kardeşlerinizle olan paylaşımlarınız artacak. Ancak bu durum babaya ait meselelerdeki pürüzleri bütünüyle çözmenizi sağlamayabilir. Sonuç almak için daha sabırlı olmalısınız.

İkizler Burcu Vatan Yorumu

Yeni bir hobiye başlamak ve eğlenceli vakit yaratmak için destekleyici ve fırsatlara açık olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bugün için eviniz ve aileniz bu konuda şans verecek. Onlarlayken geçirilen vakit huzur verici olacak.

İkizler Burcu Posta Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Yorumu

UYKU düzensizliğiniz ve dengesiz beslenme ruh ve beden sağlığınızı pek iyi etkilemiyor. Bu konuda ihmalkârlığı bırakmanız gerekiyor.

23 Eylül 2014 Salı İkizler burcu günlük burç yorumları. İkizler burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 23 Eylül 2014 Salı İkizler burcu günlük burç yorumları.