İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

31 Ağustos 2015 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler Burcu

Bugün alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Sürpriz teklifler ile karşılaşabilirsiniz ve hemen harekete geçebilirsiniz. Bir arkadaşınız ile aranızdaki ilişki aşka dönüşebilir. Ayrıca eski sevgili ile karşılaşmanız mümkün. Hatta çocuk aşkınıza tesadüf edebilirsiniz veya onun hakkında bazı haberler alabilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz ve sevdikleriniz sizi destekleyecek. Farklı konular ve şimdiye kadar dikkatinizi çekmeyen kişilere ilgi duyabilirsiniz ve düşüncelerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Yorumu

Yönetici gezegeniniz Merkür, geri hareketine rağmen, sosyal ilişkilerinizde ikna edici bir tablo çiziyor. Bugün sizi ikna etmeye çalışmaktan yorulabilirler. Ccedil;evreniz için, zor bir kişi olarak tanınabilirsiniz. Aklınıza ve yeteneğinize güveniyorsunuz. Sosyal hayatınız oldukça renkli seyrederken, eğlenceli ortamlardan sıkılabilirsiniz.

İkizler Burcu Hurriyet Yorumu

Evinizi, ailenizi ilgilendiren, gayrimenkuller veya bazı işlerle ilgili başlıklarda siz ve karşınızdaki kişiler tamamen farklı düşünüyor ya da olayları farklı açılardan görüyor olabilirsiniz. Bir iki gün içerisinde karışık ortam sona erecektir. O güne kadar, sizin için en uygun senaryoyu bulmuş olursunuz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Koç burcundaki Ay, enerjimizi yükseltse de, cesaretle yapmaya kalktığımız işlerde yanılma payımız olabilir. Önümüzdeki birkaç gün kafa karışıklıkları, dalgınlıklar, unutkanlıklar veya yanılgılar gündemde. Yanıltıcı kişilere dikkat etmemiz gerekebilir ya da bazı konularda gerçekleri görmekte zorlanabilir, gerçekleri isteklerimize veya görmek istediğimiz şekilde yorumlayabiliriz. Daha sorgulayıcı ve şüpheci olmalıyız. Hayallerde ve rüyalarda artış görülebilir. Su başlıklı konular da gündemde olacaktır önümüzdeki birkaç gün boyunca. Gece saatlerinde, ufak tefek streslere ve gergin diyaloglara dikkat etmeliyiz veya genel anlamda huzursuz bir uyku söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

İkizler Burcu Milliyet Yorumu

Gün içinde çatışma ve kopmalar olabilir. İletişimde olduğunuz çalışma arkadaşlarınıza karşı dikkatli savunma yapmanızda fayda var. Sorumlu olduğunuz işler için karar vermeniz gerekebilir. Bazı konularda farkındalık içinde olabilirsiniz. Akşam saatlerinde karmaşık düşünceler zihninizi yorabilir. Akışta kalmaya özen gösterin.

İkizler Burcu Vatan Yorumu

Sabah saatlerinde dikkatinizi dağıtacak yan faktörlerden kendinizi uzaklaştırıp işinize ve görevlerinize konsantre olmak gerekliliği söz konusu olacak. Sizin dışınızda kimsenin toparlayamayacağı sorumluluklar gündemde.

İkizler Burcu Posta Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Yorumu

Arkadaşınızla yaptığınız bir işten emeğinizin karşılığını alamamış olabilirsiniz. Bir sonraki planlamanızdaki stratejiye saklayın enerjinizi.

31 Ağustos 2015 Pazartesi İkizler burcu günlük burç yorumları. İkizler burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 31 Ağustos 2015 Pazartesi İkizler burcu günlük burç yorumları.