İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

21 Ekim 2016 Cuma İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler Burcu

İsteklerinizin arttığı bir dönem ve bazı gelişmeler karşısında endişeleriniz uyanabilir. Özellikle parasal ihtiyaçlarınız ile ilgili kaygılarınızı sevdiğinize ve yakınlarınıza yansıtmaktan kaçının. Hayal gücünüzü yaratıcı ve olumlu yönde kullanmak için gayret göstermelisiniz. Ayrıca uykunuza ve beslenmenize de özen göstermeniz gerekiyor. Bu arada sorumluluklarınız artabilir veya yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar alabilirsiniz ancak kendinizi fazla zorlamasanız iyi olacak.

İkizler Burcu Sabah Yorumu

Partnerinizin size karşı sorgulayıcı tavırlarından çok rahatsız oluyor ve çok ciddi sonuçlara mal olacak aksi tavırlar içine giriyorsunuz. Daha yumuşak bir şekilde olaya yaklaşarak, ona hak verebilirsiniz. Bu şekildeki bir yaklaşım size zarar değil yarar getirecek. Şimdiye kadar hep düşünce bazında olan bazı konularda somut adımlar atabilir, konuyla ilgili gerekli bilgileri elde edebileceğiniz kişilerle görüşmeye başlayabilirsiniz.

İkizler Burcu Hurriyet Yorumu

Sevdiğiniz kişilerle ilişkilerde olaylar kontrolden çıkabilir. Olayları daha kötü hale sokmadan önce, ortaya çıkan duygusal durumları ve problemleri doğru yönetmenizde fayda var. Daha fazla soru sormanız ve gelişmeleri dikkatle ele almanız gerekirken tahminler yürütmeniz doğru olmayacaktır. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz ön planda. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Geçmiş çalışmalarımızın sonuçlarını görebileceğimiz, uzaklardan gelen ani haberlerin, beklenmedik gelişmelerin veya tam tersi sürprizlerin gündeme gelebileceği bir gün. Seyahatler, öğretici ve keyifli aktiviteler, ziyaretler ufuk açıcı olabilir. işlerimizi bir sonraki seviyeye taşıyabiliriz. Mars Pluton görünümü bir yandan ısrarcı, saplantılı, yobaz veya dediğim dedik kişileri ön plana çıkartırken, bir yandan da değişimi körüklüyor. insanlığın karanlık tarafıyla yüzleşmemizi sağlıyor. Çok istediğimiz amaçlar için hırsla çalışabilir ve sürekliliği olan sonuçlar elde edebiliriz. Dayanıklılık yüksek.
Bu görünüm aynı zamanda cinsel duygularda artış ve şehvet anlamına da gelir. Bazı kişiler bazı kişileri saplantı haline getirebilir. Öğle sonrası saatlerde, maddi başlıklı konularda problemler, utangaçlık, özgüven kaybı veya ilişkilerde problemler ön plana çıkabilir. Ortaya çıkan gücü yapıcı kullanmalı. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

İkizler Burcu Milliyet Yorumu

Bugün sizin için önemli olan konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde başkalarından yardım alabilirsiniz. Üstlerinizin fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Günün ikinci yarısı gereksiz harcamalardan uzak durun. Yeteneklerinizle ilgili konularda harekete geçebilirsiniz. Eğitim konularında ani değişiklikler olabilir.

İkizler Burcu Vatan Yorumu

Olaylara bakış açınızı değiştirecek ve farkındalığınızı artıracak kişiler ve deneyimlere açık olduğunuz bir gündesiniz. Gün bitiminde mevcut halinizden ve görüp fark ettikleinizden tatmin olmuş bir ruh halinde olacaksınız.

İkizler Burcu Posta Yorumu

İkizler Burcu Takvim Yorumu

Sıcak ve hayat dolusunuz. Beğenilen kişiler arasındasınız. Karşı cinsin çok çabuk dikkatini çekerek yeni aşk teklifleri alabilirsiniz. Bugün iş arkadaşlarınızla bazı sorunlarınız olabilir.

21 Ekim 2016 Cuma İkizler burcu günlük burç yorumları. İkizler burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 21 Ekim 2016 Cuma İkizler burcu günlük burç yorumları.