23 Nisan 2014 Çarşamba - İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Güne heyecanlı ve istekli başlayacaksınız. Karşılaştığınız bazı olaylar ve kişiler duygularınızın derinleşmesine neden olabilir ve bazı kaygılarınız ortaya çıkabilir. Endişelerinizi sevdiğinize ve dostlarınıza yansıtmaktan kaçının. Yanıltıcı durumlar, kayıplar ve daha önce kaybettiğiniz her ne var ise, bunları gözden geçirebilirsiniz. Hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için gayret gösterin ve kaygılardan uzaklaşın. Gün içinde yaratıcılık gerektiren konularda çalışma yapanlar ve evrensel amaçlara hizmet eden kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve böylece kaygılardan uzaklaşabilirsiniz.
 

Burçlar - İkizler Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Burçlar - İkizler Burcu

Duygusal konularınızda farklı bir algılama şekliniz var ve sizi mutlu edecek olayların derin bir anlam ifade etmesini bekliyorsunuz. Bugün Ay'ın konumu, partnerinizle olan birlikteliğinizi irdeleme konusunda, aşırıya kaçmamalı ve baskıcı davranışlardan kaçınmalısınız. Özgürlüğünüz konusunda ısrarcısınız.

Burçlar - İkizler Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Burçlar - İkizler Burcu

Oldukça yoğun birkaç günlük süreçtesiniz. Bugünlerde attığınız adımlar veya sarf ettiğiniz sözler önümüzdeki birkaç günün seyrini de etkileyecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Olması beklenen şeyler ve olanlar arasında oldukça büyük farklar olabilir. Ani ve beklenmedik gelişmeler, şaşırtıcı olaylar gün içinde sıklıkla gündeme gelebilir. Planların olaylara bağlı olarak yenilenmesi gerekebilir. Çok farklı şekilde davranmasını beklediğiniz kişiler tamamen farklı tavırlarıyla şaşırtabilirler. Tartışmacı ve öfke kontrolü yapamayan kişilere özellikle dikkat etmek gerekiyor. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Burçlar - İkizler Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Burçlar - İkizler Burcu

Yabancılar ve yurt dışıyla ilgili konular, yayıncılık ve pazarlama içerikli işler, hukuksal mevzular bugün sizi tatmin edecek. Ala-cağınız görüş destekleri geliştirici olacak. Ayrıca iş ilişkilerinizi büyütecek, size güven verecek.

Burçlar - İkizler Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Burçlar - İkizler Burcu

YAŞANTINIZDA hızlı gelişen olaylara karşı çekimser bir tavır takınabilirsiniz. Kendinize güvenmeniz sizi şanslı kılıyor.

Burçlar - İkizler Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Burçlar - İkizler Burcu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.