İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

2 Aralık 2015 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler Burcu

Hareketli bir gün geçirecek ve çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Özellikle almak istediğiniz veya yapmak istediğiniz her ne ise bununla ilgili hem internet üzerinden, hem de mağazaları dolaşarak veya bilenlere danışarak araştırabilirsiniz. Bugün sizi rahatsız etmiş olan konulardan uzaklaşıp dikkatinizi güzellik, bakım, estetik ve benzeri konulara yönelteceksiniz. Kendinizi daha iyi hissetmek için yaptığınız harcamalara özen göstermeniz gerekiyor. Bütçenizi dikkatli yapın ve hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Bu arada fazladan çıkmış işler yüzünden bunalsanız bile aslında bu durumdan memnun olmalısınız. Böylece kendinizi keşfetme fırsatını bulmuş olacaksınız.

İkizler Burcu Sabah Yorumu

Ccedil;evresel ilişkilerinizi olumlu kullanabileceğiniz bir gün. Kendinize güveniyor ve olayları istediğiniz gibi yönlendirebiliyorsunuz. Arkadaşlarınızdan olumlu etkiler alıyor ve ortak etkinlikler konusunda yaratıcı davranıyor olsanız bile, dikte yönleriniz sorun yaratabilir. Bugün fikirlerinizi söylerken kalp kırabilirsiniz.

İkizler Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı olaylara şüpheyle yaklaşılmasında, gerçeklerin kontrol edilerek kabullenilmesinde veya güvenilmez kişilerin sözlerine göre hareket edilmemesinde fayda var. Hatta, en yakınınızdaki kişiler kleptoman çıkarlarsa dahi şaşırmayın bugünlerde. Sevgili dostlar, ben yazılarımı yıllardır 3 – 4 gün önceden gazeteye yollamakla mükellefim ve okuduğunuz yazılar çoğunlukla 4, ama en geç 3 gün önce tarafımdan gazeteye yollanmış yazılar oluyor. Dolayısıyla, zaman zaman olan biteni bir iki gün sonra ya da bir iki gün önce okuduğunuzda, aslında tam anlamıyla dediğimiz çıkmış oluyor bir iki gün farkla(bugün olduğu gibi). Bunu özellikle, belirtmek istedim. Zira oldu ertesi güne yetiştirdim gibi duruyor bazı zamanlar. Oysa tam tersi, o haftayı yakalamış oluyoruz yorumlarımızla. Dolayısıyla, yazılarımı okurken bir iki gün önce ve bir iki gün sonra hafta boyunca yazdıklarımı da dikkate alarak okursanız beni çok mutlu edersiniz. Bu arada, günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

İkizler Burcu Milliyet Yorumu

Bugün sosyal konular içinde olabilirsiniz. Uğraştığınız konularla ilgili yazışma ve konuşmaların yoğun olduğu saatler var. Geçmişten gelen ilişkilerinizle ilgili yeni durumlar olabilir. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Akşam saatlerinde koşullar daha akıcı ve kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz.

İkizler Burcu Vatan Yorumu

Her zaman iş birliği halinde olduğunuz kişilerden farklı biriyle bugün birlikte hareket etmeniz gerekebilir. Bugüne kadar dostluğundan çok keyif aldığınız biri bugün size aynı zamanda önemli bir konuda rehberlik edebilir.

İkizler Burcu Posta Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Yorumu

Duygusal anlamda sizi zorlayacak karşılıksız bir sevgiyle karşılaşabilirsiniz. Çevrenizinde onay vermeyeceği bu sevgi sizi biraz yıpratabilir.

2 Aralık 2015 Çarşamba İkizler burcu günlük burç yorumları. İkizler burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 2 Aralık 2015 Çarşamba İkizler burcu günlük burç yorumları.