İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

23 Mayıs 2015 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler Burcu

Sabahın erken saatlerinde bazı kaygılar ile uyanabilirsiniz. Fakat kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve çalışmalarınızı hızlandıracaksınız. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz. Bu arada yeni teklifler ile karşılaşmanız mümkün. Ayrıca siz de projelerinizi ortaya koyabilirsiniz. Bu arada konu ile ilgisi olmayan kişilere planlarınızı anlatmayın. Arkadaşlarınız iyi niyetli olsa bile kafanızı karıştırabilirler. Bu arada çocuklar ve iş arkadaşlarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin. Gün içinde karşılaşacağınız olaylar sizi heyecanlandıracak ve girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız.

İkizler Burcu Sabah Yorumu

Burcunuzda geri gitmeye başlayan Merkür sizi olumsuz engellememeli. Bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine çevresel alışkanlıklara uyum göstermelisiniz. Verilen sözlerin yerine getirilmemesi konusunda oldukça titiz davranacaksınız. Yaratıcılığınızın ön planda olması sizi bir adım daha öne taşıyor. Düzeninizi bozan, eğlencelerden uzak kalmalısınız.

İkizler Burcu Hurriyet Yorumu

İkili ilişkilerde gerilime açık günlerdesiniz. Suçlamalar, şikayetler veya eleştiriler söz konusu olabilir. Üzerinize gelen kişilere aynı hızla cevap vermeniz olayların büyümesine neden olabilir.

İkizler Burcu Milliyet Yorumu

Elinizde olmayan nedenlerden ötürü ikili ilişkilerinizde baskı altında kalabilirsiniz. Duygusal yaralanmalara karşı dikkatli olmalısınız. Bilemediğiniz nedenlerden ötürü içsel süreçler yaşayacağınız zamanlar olabilir. Kabullenme içine girebilirsiniz. İş hayatınızda engellendiğinizi hissedebilirsiniz. Bugün rutin işlere odaklanmak sizin için iyi olacaktır.

İkizler Burcu Vatan Yorumu

İkizler Burcu Posta Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Yorumu

EV yada semt değişikliği düşünen İkizler, bu kararınızı bir süreliğine erteleyebilirsiniz. Maddi destek alabileceğiniz insanlarla irtibata geçin.

23 Mayıs 2015 Cumartesi İkizler burcu günlük burç yorumları. İkizler burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 23 Mayıs 2015 Cumartesi İkizler burcu günlük burç yorumları.