İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

3 Eylül 2014 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler Burcu

Farklı duygularla güne başlayacaksınız. Sabah saatlerinde huzursuzluk ve gerilim hissedebilirsiniz. Alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylardan kolay etkilenebilirsiniz ve endişe duyabilirsiniz, Ayrıca gördüğünüz tuhaf rüyalardan da etkilenmiş olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün... Alıngan ve duyarlı olabilirsiniz. Duygularınızı denetlemeniz zor olabilir fakat dışarı çıkmak ve hareket halinde olmak sizi rahatlatacak. Özellikle yabancı ortamlarda bulunmak halinizi değiştirecek. Saygı duyduğunuz kişilerin iyimser tavırları ile rahatlayabilirsiniz ve endişelerden uzaklaşabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Yorumu

Ortak çalışma içinde bulunduğunuz kişilerin, yaratma gücünden olumlu etkilenebilirsiniz. . Koşullarınızı zorladığınız zaman hedeflerinize daha hızlı yaklaşıyorsunuz. Yaşam kalitenize ilave edeceğiniz her türlü donananıma hazır olmalısınız. Venüs ve Merkür'den olumlu etkiler alıyorsunuz. Bugün, zihinsel aktivitenizin oldukça yüksek.

İkizler Burcu Hurriyet Yorumu

Herkesin kendi görüşünün veya davranışının doğru olduğu konusunda ısrarcı olması olayların büyümesi anlamı taşıyabilir. Çevrenizdeki kişilerin ya da sizin sağlığınızla ilgili konulara da zaman ayırmanızı gerektirebilecek bir aydasınız. Bugünden itibaren, aşk hayatınıza daha fazla önem verebilir veya sevgi temalı konuşmalar yapabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bırakın herkes her şeyi kendi bildiği gibi ve kendi yöntemleriyle(tuvalet temizlemekten oyun kurgulamaya, bahçe bakımından füze ateşleme sistemleri çizimine kadar v.b) yapsın. Sizin öneri ve tavsiyeleriniz şu an kullanılanlardan çok daha verimli veya faydalı olsa bile kimsenin öneri ya da tavsiyeleri kaldıracak psikolojisi olmayabilir. Akşamüstünden itibaren ise, etkiler yumuşayabilir, hatta gece saatlerinde hoş sürprizler veya olası hoş gelişmeler günün güzel kapanması anlamına gelebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

İkizler Burcu Milliyet Yorumu

Evlilik ve yakın arkadaşlarınıza dair konular öne çıkıyor. İşten dolayı eşinizi ihmal etmemeye özen göstermelisiniz. İş ortamınızda uzlaşma içinde olmanız gereken durumlar var. Rakipleriniz sözlerinizi çarpıtma eğiliminde olabilir. Sözlerinizi dikkatli seçmelisiniz. Akılcı ve anlayışlı yönlerinizi daha çok ortaya koymalısınız.

İkizler Burcu Vatan Yorumu

Çekişmeci bir enerjidesiniz. Özellikle günün ikinci yarısı olabilecek anlaşmazlık larda, benim inadımın buna katkısı nedir diye düşünün. Hatta inatlaşmaları bir kenara bırakın. Bugün siz asıl söz sahibi kişi olmayabilirsiniz.

İkizler Burcu Posta Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Yorumu

RÜYALARINIZIN etkisi altında kalabilirsiniz. Hepsini hayra yorun çünkü size doğru yolu gösterecek işaretler var rüyalarınızda.

3 Eylül 2014 Çarşamba İkizler burcu günlük burç yorumları. İkizler burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 3 Eylül 2014 Çarşamba İkizler burcu günlük burç yorumları.