İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

24 Temmuz 2014 Perşembe İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler Burcu

Yoğun duygular ve farklı bir heyecan ile güne başlayacaksınız. İlginç gelişmeler olabilir ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen unutulmuş istekleriniz uyanabilir ve isteğinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Daha önce hissetmediğiniz kadar cesur bir tavır sergileyebilirsiniz. Ayrıca olaylara bakış açınızın değiştiğini hissedeceksiniz ve böylece her zaman olduğundan daha rahat davranacaksınız. Gelişmeler beklediğiniz yönde olabilir ve ilginç kişiler ile tanışabilirsiniz.
 

İkizler Burcu Sabah Yorumu

Ay burcunuzda olmasına rağmen; boşluğa düşeceği için; duygu karmaşası yaşayacaksınız. Aklınızdan geçen olayları irdelemek yerine; düşünmeyin ve arkanıza atın. Sonucun sizin lehinize gelişeceği bir gerçek. Maddi konularda Venüs'ten olumlu etki alıyorsunuz. Harcamalarınızı denetlemek zorundasınız.

İkizler Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı sırları saklamakta zorlanabileceğiniz bir gün. Bu durum bazı fırsatların kaçması anlamına gelebilir. İşle ilgili alışkanlıklarınızı ve bazı özelliklerinizi geliştirmeniz durumunda ödüller ardı ardına gelebilir. Aşırı tepkiler verebileceğiniz bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Dün de belirttiğim gibi, gezegenler önümüzdeki iki üç hafta boyunca rüzgarı arkamıza alıp gideceğimiz yere varmamıza(ya da belli amaçlarımıza ulaşmamıza) yardım ediyor. Ancak, bu durum yolumuzun üzerinde bizi bekleyen engeller ya da bizzat bizi engellemeye çalışan kişiler olmayacağı anlamına gelmiyor. Örneğin, ilk olarak bugün ve yarın, bu tür kişiler karşımıza çıkabilir. Bu kişileri yok saymak yerine, politik davranarak ilerlememiz daha doğru olacaktır. Herşeyin olumlu ilerleyebileceği bir haftada olduğumuzu unutmayıp, ani tepkilerden kaçınmamızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

İkizler Burcu Milliyet Yorumu

Bugün geleceğinize dair güvence arayışınız kuvvetlenecek. Özellikle maddi açıdan sizi rahatlatacak çözümlerin peşine düşebilirsiniz. Para ve kaynaklar konularında daha gayretli olacaksınız. Alacaklarınızı tahsil etme ve gereksiz masrafları kısmakta hedeflerinizi tutturuyorsunuz. Özellikle bekleyen işlerinizi tamamlamaya çalışın.

İkizler Burcu Vatan Yorumu

Para ve yatırım amaçlı mevzularda kuralların dışına taşan bir bakış açı sınız olacak bugün. Normaldeki kaynaklarınızı artıracak biçimde geniş düşüneceksiniz. İşi paraya ve parayı işe dönüştürme beceriniz gayet yerinde.

İkizler Burcu Posta Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Yorumu

AİLE içinde herhangi bir konuda fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Olayların fazla büyümesine izin verip yangına körükle gitmeyin.

24 Temmuz 2014 Perşembe İkizler burcu günlük burç yorumları. İkizler burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 24 Temmuz 2014 Perşembe İkizler burcu günlük burç yorumları.