İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

14 Şubat 2016 Pazar İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler Burcu

Karışıklıklar ve sorunlar ile başa çıkmanıza yardımcı olacak kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Eski arkadaşlarınız ile karşılaşacaksınız ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşeceksiniz. İlginç gelişmeler ile karşılaşacağınız bir dönemdesiniz ve bazı sorunlar olsa bile sürprizler sizi heyecanlandıracak ve ilginç çözümler bulacaksınız. Yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir. Bu arada daha önce ihmal ettiğiniz işleri tamamlayacaksınız ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Eviniz veya iş yerinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz ve eşyaların yerlerini değiştirebilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Yorumu

İkizler Burcu Hurriyet Yorumu

Flört konusunda en başarılı burçlardan biri olan ikizler burcuna, Sevgililer Günü ile ilgili tavsiyelerde bulunmak pek doğru olmasa da bu yıl, bu özel günde sevgilinizi mutlu etmek için maddi anlamda cömert olmanız gerektiğini söyleyebilirim. Sadece güzel sözlerle ve etkileyici konuşmalarla partnerinizi mutlu etmeniz pek kolay olmayabilir. Boğa burcunda bulunan Ay, maddi şeylerden destek almanız ve gözle görülür, elle tutulur şeylere yönelmeniz konusunda sizi uyarıyor.
Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu yıl Sevgililer Günü, Pazar gününe geliyor; yani Boğa burcunda gerçekleşiyor. Boğa burcu lüksü, yeme içmeyi ve yaşamın güzelliklerini simgelediği için bu Sevgililer Günü’nde özen gösterilmeyen hediyeler veya iyi planlanmayan durumlar, ilişkilerde yanlış anlaşılmalara ve bir tarafın kendini önemsiz ve değersiz hissetmesine neden olabilir. Fakat yaratıcılığımızın yüksek olduğu bir gün olacağı için aslında romantik jestler yapmak çok zor olmayacak. Ve belki de uzun süredir geçirmediğimiz kadar güzel ve romantik bir Sevgililer Günü geçireceğiz. Fakat Ay’ın olumsuz açıları sebebiyle bazen gerginlikler, ufak kazalar ve sakarlıklar veya fevri tepkiler de yaşanabilir. Bu güzel günün akışını bozmamak için ona gerekli önemi vermek, iyi planları yapmak ve ani tepkilerden kaçınmak iyi olabilir. Sevgi ile ve sevdiklerinizle kalın… Niobe Aslı Temel Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

İkizler Burcu Milliyet Yorumu

Günün ilk yarısında, arkadaşlarla, gelecek planlar üzerinde durabilirsiniz. Öğle sonrasında geçmişten kaynaklanan konular gündeme gelebilir.

İkizler Burcu Vatan Yorumu

Çok fazla sosyal ve iletişim halinde olacağınız şekilde başlayan günün devamı sizi kendi halinizde kalmaya ve biraz olsun düşünmeye doğru itecek. Sessizliği ve dingin ortamları deneyimleyin. İç sesinize kulak vermeye gayret edin.

İkizler Burcu Posta Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Yorumu

Değişik düşünceler zihninizde uyanabilir ve iddiacı tavır içinde olabilirsiniz. Projelerinizi gerçekleştirirken tartışmacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.

14 Şubat 2016 Pazar İkizler burcu günlük burç yorumları. İkizler burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 14 Şubat 2016 Pazar İkizler burcu günlük burç yorumları.