İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs 2015 Pazar İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler Burcu

Güne heyecanlı ve keyifli başlayacaksınız ve yaşadığınız olayları derinlemesine inceleyeceksiniz. Olaylara ve hayata sizden daha farklı bakan kişilerin davranışlarından ve hayata bakış açılarından etkilenebilirsiniz. Böylece daha yapıcı ve yaratıcı bir tavır içinde bulunacaksınız ve sorunlar ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Yenilikler ve teknoloji ile ilgilendiğiniz bir dönemdesiniz ve farklı çevrelerin desteğini alacaksınız. Ayrıca güçlü kişiler de sizi destekliyor. Yapıcı ve kararlı tavrınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz.

İkizler Burcu Sabah Yorumu

Güneş Koç burcunda ilerlerken, iddialı yönlerimiz ortaya çıkıyor. Başlangıçlar için uygun bir ortam gibi görünmesine rağmen, Jüpiter'in geri hareketi yüzünden, aşk dahil hiçbir konuda yenilik yapılmaması gerekir. Süregelen işbirliğiniz varsa, ve bundan memnunsanız, sorun yok.. Aksi takdirde ilişkilerinizi gözden geçirmenin tam zamanı. İlişkilerinizde haklı bile olsanız hiçbir konuda ısrar etmemelisiniz.... devamı...

İkizler Burcu Hurriyet Yorumu

Özel yaşamınızı veya sağlığınızı ilgilendiren konularda önemli konuşmalar yapmak veya tartışmalara girmek için uygun günlerde değilsiniz. Bu tür bir konuşmayı başlatmanız durumunda işler iyice karışır ya da büyürse, ne demek istediğim daha iyi anlaşılacaktır Niobe’ce. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında güne ait zorlu gezegen konumları yok, hatta oldukça sosyal, keyifli sohbetlere veya sanatsal konulara zaman ayırmaya müsait bir gündeyiz. Ancak, Pazartesi günü meydana gelecek dolunay, şimdiden ortamı bir şekilde gerecektir. Gizli kapaklı işler, ortaya çıkan haberler veya gerçekler, zorlayan ilişkiler, baskıcı kişi, grup ya da ülkeler gündeme gelebilir. Ülke olarak ekonomi, toprak, tarım, güvenlik, iş birlikleri başlıklarında ve bu başlıklarla bağlantılı konularda zorlayıcı koşullar söz konusu olabilir. Yardımlaşma konularında veya destekçi yapımızla göz doldurabiliriz. Önümüzdeki birkaç gün, ufak tefek konuları abartmak yerine gerçek sorunlara yoğunlaşmamız ya da uzlaşmacı olmanın daha faydalı olacağı konular ortaya çıktıysa uzlaşmacı olmamız gerekebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

İkizler Burcu Milliyet Yorumu

Kendinizi yıpratmamaya bakın. Bugün tamamlanması gereken işler ve yorucu olabilecek durumlar ortaya çıkabilir.

İkizler Burcu Vatan Yorumu

Bugün konuşmalarınızın kesilmesi, fikirlerinize yeteri kadar rağbet edilmemesi gibi şeyler sizi her zamankinden fazla üzebilir. Gerçekten susmak ve belki de sadece dinlemek gerekebilir. Bugün dinleyici rolü size çok yakışacak.

İkizler Burcu Posta Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Yorumu

Çok sağlıklı ve zinde görünüyorsunuz. Kendinizi şımartmak hoşunuza gidiyor. Her ortamda dikkatleri üzerinize toplamak için yapmadığınız espri kalmıyor.

3 Mayıs 2015 Pazar İkizler burcu günlük burç yorumları. İkizler burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 3 Mayıs 2015 Pazar İkizler burcu günlük burç yorumları.