İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

1 Kasım 2014 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler Burcu

Bugün karşılaştığınız olaylar karşısında duygusal ve alıngan bir tavır içinde olabilirsiniz. Hanım arkadaş ve yakınlarınız ile aranızdaki ilişkileri gözden geçireceksiniz. Ancak duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Duygular yerine mantığınız ile hareket ederseniz, daha başarılı olacaksınız. Hareket halinde olmak sizi rahatlatıyor. Ancak kendinizi fazla yormayın ve dikkatinizi dağıtan konulardan uzak durun. İlginç kişiler ile tanışabilirsiniz ve ani aşklar yaşayabilirsiniz.
 

İkizler Burcu Sabah Yorumu

Bugün sosyal ilişkilerinize daha fazla değer veriyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda kişiselliğinizi ön plana çıkarmakla, değerlerinizin herkes tarafından onaylanmasını istiyorsunuz. Parasal konuların gündeme gelmesini sağlayan yolculuklar, söz konusu olacaktır. Evinizle ilgili değişim söz konusu.

İkizler Burcu Hurriyet Yorumu

Belli düzenlemeler, işler veya planlar konusunda bazı itirazlarınız olsa da, şu an için durmanızda fayda var. Zira, yakında daha fazla bilgi edinip o şekilde itirazlarınızı dile getirebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ekip çalışmalarının verimli olmasının veya grup aktivitelerinin istendiği gibi sürmesinin temel şartı şikayet etmeden çalışmak kuşkusuz. Dolayısıyla, grubunuzdaki kişilere neyin nasıl yapılması veya neyin nasıl çalıştığı konusunda açıklama yaparken ya da olaylar kendi kendine ilerlerken acele etmemenizde ve sabırlı olmanızda fayda var. Genel anlamda keyifli planlara uygun bir hafta sonu. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

İkizler Burcu Milliyet Yorumu

Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.

İkizler Burcu Vatan Yorumu

Resmi bir başvuruda bulunmak yabancı bir konuda bir girişimde bulunmak için elverişli bir gün değil. Seyahatler ve proje niteliğindeki işler engele takılabilir. Kısa vadeli planlar ve rutin görüşmeler daha rahat akacaktır.

İkizler Burcu Posta Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Yorumu

UMMADIĞINIZ karşılaşmalar, yada haberler yüzünüzün gülmesine neden oluyor. Size ekstra enerji ve neşe getirecek bu süprizler.

1 Kasım 2014 Cumartesi İkizler burcu günlük burç yorumları. İkizler burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 1 Kasım 2014 Cumartesi İkizler burcu günlük burç yorumları.