Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

23 Ocak 2017 Pazartesi Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova Burcu

Yoğun duygular ve kuvvetli istekler içinde bulunduğunuz bir gün... Gelişmeler sizi heyecanlandıracak. Bu arada olması gereken olaylar gecikmiş olabilir ve istekleriniz değişebilir. Ancak Aceleci davranmayın ve sabırlı olun. İstikrarlı ve kararlı olanlar sorunlar ile başa çıkmayı başaracak ve isteklerini gerçekleştirmek için başarılı girişimlerde bulunacaklar. Sabır göstermeniz gereken durumlar olabilir ve isyankar bir tavır sergileyebilirsiniz. Fakat daha yapıcı ve çözümleyici olduğunuz bir dönemdesiniz. Sorunlar ile başa çıkacak gücü içinizde hissediyorsunuz. Böylece kararlarınızı sürdürmeyi başaracaksınız.

Kova Burcu Sabah Yorumu

Sosyal bir gün seni bekliyor. İletişimle ilgili beklenmedik aksiliklere karşı tedbiri önceden almanın faydasını görebilirsin.

Kova Burcu Hurriyet Yorumu

Çok fazla bilgi paylaşımı size ters şekilde geri dönebilir ve size bazı bedeller ödetebilir. Bu hafta sonu, sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi güçlendirebilir, kalıcı sözler verebilirsiniz. Ortak bir amaç için birlikte çalışma fırsatınız da olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
36.

Kova Burcu Milliyet Yorumu

Günün ilk yarısında yapmanız gereken işler olabilir. Öğle sonrasında arkadaşlıklar ve keyif veren gelişmeler var.

Kova Burcu Vatan Yorumu

Maddi bir güven arayışı içinde olabilirsiniz. Olumsuzluklardan fazla etkilenmeyerek, daha kararlı davranmalısınız. Bazı gecikmeler size olumsuz yansıyabilir. Daha temkinli olmaya yöneltmeli. Kazançlı çıkacaksınız.

Kova Burcu Posta Yorumu

Kova Burcu Takvim Yorumu

Yorgunsunuz ancak aktivite azaltmak yerine tam tersine çoğaltıyorsunuz. Motivasyonunuz bu olabilir ancak dinlenmeyi de unutmayın.

23 Ocak 2017 Pazartesi Kova burcu günlük burç yorumları. Kova burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 23 Ocak 2017 Pazartesi Kova burcu günlük burç yorumları.