Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

23 Ocak 2017 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak Burcu

Heyecanlı gelişmeler dönemi... Büyük beklentileriniz var ve beklentilerinizin peşinden koşarken pek fazla aceleci davranmayacaksınız. Gelişmeler yavaş olabilir ve istekleriniz var olan durumdan çok daha büyük olabilir... Fakat isteklerinizi gerçekleştireceğinize dair duygularınız iyimser... İçinizden yükselen sese kulak verecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kararlarınızı sürdürmeye devam edeceksiniz. Duygularınızı karıştıran durumlar olsa bile iyimser bir bekleyiş içinde olabilirsiniz. Geçmişte yaptığınız yatırımların olumlu gelişeceğine dair inancınız kuvvetli olacak.
Â

Oğlak Burcu Sabah Yorumu

Dargın olduğun arkadaşlarından haber alabilirsin. Sık sık bir arada olduğun kişilerle kopukluk yaşayabilirsin.

Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu

Endişelerinizi dile getirerek olaylara netlik kazandırabilir ve doğru kararlar alabilirsiniz. Eviniz ve ailenizle bağlantılı konularla ilgilenirken daha sorumlu davranmalısınız. Kimseyi ihmal etmemek ve dışlamamak gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Milliyet Yorumu

Günün ilk yarısında beklentilerinizde daha gerçekçi kalmaya bakın. Öğle sonrasında bazı gizli durumlar gündeme gelebilir.

Oğlak Burcu Vatan Yorumu

Bugün, hareketli ve neşeli bir gün sizi bekliyor. Eğer siz de ortama ayak uydurur ve çekingen kalmazsanız kazançlı çıkarsınız. Arkadaşlarınız arasında size farklı gelen kişilerle duygusal bağlarınızı güçlendirmelisiniz.

Oğlak Burcu Posta Yorumu

Oğlak Burcu Takvim Yorumu

Fiziksel görünüşünüze çok dikkat etmek isteyeceğiniz, yeni imaj sahibi olmaya karar vereceğiniz günlere girebilirsiniz. Şımarmak isteyeceksiniz.

23 Ocak 2017 Pazartesi Oğlak burcu günlük burç yorumları. Oğlak burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 23 Ocak 2017 Pazartesi Oğlak burcu günlük burç yorumları.